Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

dziesiąty dzień z chinolami... Parniak... miałem kiedyś takiego w jasnej wersji. był lepszy. sprzedałem. ten wpadł potem tanio. na pocieszenie. lubię go.

chn10.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, oszolom napisał(-a):

dziesiąty dzień z chinolami... Parniak... miałem kiedyś takiego w jasnej wersji. był lepszy. sprzedałem. ten wpadł potem tanio. na pocieszenie. lubię go.

chn10.jpg

To prawdziwy dajwer od Parnisa, i jeszcze oryginalny dizajn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

To prawdziwy dajwer od Parnisa, i jeszcze oryginalny dizajn. 

wodoszczelności mu nie sprawdzałem ;D. ale tak, dizajn w miarę oryginalny. była jakaś podobna doxa, ale tylko podobna. zresztą parnik od niej ładniejszy.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, oszolom napisał(-a):

wodoszczelności mu nie sprawdzałem ;D. ale tak, dizajn w miarę oryginalny. była jakaś podobna doxa, ale tylko podobna. zresztą parnik od niej ładniejszy.

Była Doxa ale jakościowo, moim zdaniem sporo słabsza - miałem tego Parnisa kilka lat temu, pływałem, nawet chyba nurkowałem nic mu się nie stało. Jeden z zegarków które warto obejrzeć, przed zakupem czegoś droższego. 

 

DSC01237.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam, to był mój pierwszy automat👍

IMG_20240228_201419_564.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, StaryWilk napisał(-a):

 

@ma83 Trzeba się trochę porozglądać - rozumiem, że chodzi Ci o konkretną konfigurację - smooth bezel + jubilee + black? : 

spacer.png

https://www.steeldives.com/products/steeldive-sd1934-vintage-diver-watch

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, StaryWilk napisał(-a):

 

@ma83 Trzeba się trochę porozglądać - rozumiem, że chodzi Ci o konkretną konfigurację - smooth bezel + jubilee + black? : 

spacer.png

https://www.steeldives.com/products/steeldive-sd1934-vintage-diver-watch

Tak o konkretną konfigurację właśnie i najlepiej quartz, chyba po prostu zamówię tą Adriaticę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ma83 napisał(-a):

Tak o konkretną konfigurację właśnie i najlepiej quartz, chyba po prostu zamówię tą Adriaticę.

 

Chińczycy mają zdecydowanie rozwiniętą ofertę mechanicznych zegarków tego typu, jeśli chcesz kwarca, może być ciężej znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

tongji w automacie... widać, że z serii zrobionej z puszek po konserwach. no widziałbym lepsze zastosowanie dla paruset złotych.

 

u mnie dzień 11 z chinolami. popularna fiyta 3d.

chn11.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, oszolom napisał(-a):

tongji w automacie... widać, że z serii zrobionej z puszek po konserwach. no widziałbym lepsze zastosowanie dla paruset złotych.

 

u mnie dzień 11 z chinolami. popularna fiyta 3d.

chn11.jpg

Zrób fotkę z profilu coby nieznajacy zobaczyli jaki to cudak😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, oszolom napisał(-a):

tongji w automacie... widać, że z serii zrobionej z puszek po konserwach. no widziałbym lepsze zastosowanie dla paruset złotych.

 

u mnie dzień 11 z chinolami. popularna fiyta 3d.

chn11.jpg

ale kolego, daj zdjęcie z profilu:) btw jak dla mnie kozak, szkoda, że taki drogi (jak na chińczyka)

ps. swoją drogą zastanawiam się jak oni modyfikują ta miyotę, albo np model pindu, ten z kółkami, też na modzie miyota

Edytowane przez nh35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z profilu, powiadacie... no to jest i fiyta z profilu, a w bonusie biedarai z profilu, czyli chinol numero dwanaście.

odnośnie do fiyty, to ona nie była jakaś szczególnie droga, jak na nowy zegarek "normalnej" marki, który niczego na dodatek nie kopiuje. dałem 850 zeta za nową. ale to było ponad 5 lat temu. teraz to "homary" są droższe, zdaje się.

6j.jpg

chn12.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13. te parniaki to był początek chińskich "homarów".

chn13.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20240302_150314513.thumb.jpg.edade7903217be757150ee0d5b70a300.jpgRolka z taką tarczą to chyba nie produkowali i produkować nie będą ;) za to koperta i bransoleta rysują się od patrzenia niestety :( też tak macie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym kolorku to chyba tylko OP i Daytona.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14. Czyli dwa tygodnie tylko chińszczyzna. Już mi się nudzą, a jeszcze parę leży w kolejce ;D

 

chn14.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2024 o 17:19, oszolom napisał(-a):

dziesiąty dzień z chinolami... Parniak... miałem kiedyś takiego w jasnej wersji. był lepszy. sprzedałem. ten wpadł potem tanio. na pocieszenie. lubię go.

chn10.jpg

Fajny!

Mógłbyś podlinlować gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, dimmu66 napisał(-a):

Fajny!

Mógłbyś podlinlować gdzie kupiłeś?

Wiesz co, ten to akurat był używany... Kupiony za jakiś psi pieniądz na olx czy allegro, bo stan nie był idealny, że tak to ujmę. Ale dalej je tłuką. Wpisz sobie w google parnis diver i znajdziesz linki do ali z tym modelem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2024 o 10:20, Paulus57 napisał(-a):

20240120_101032.jpg

Jak wykonanie? To chyba jedna z najtańszych opcji zegarka z brązu. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.