Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi w sezonie zabrałem się za mecz tzw. Ligi Mistrzów - wytrzymałem do szóstej minuty. Tak długo tylko dlatego, że czekałem na powtórkę sytuacji z karnym. Ale finał zobaczę, dla Suareza  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam przesadzasz....CHE-PSG dużo emocji i walka a to w LM lubię. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej po raz drugi zabrałeś się nie za ten mecz co trzeba... Fan piłki nie lubiący LM... Twoje podejście mnie zadziwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :) Lwią część meczu grali w osłabieniu, a i tak dwa razy wyciągali wynik, nawet w dogrywce. Zasłużony awans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TVP oczywiście musi pokazywać Bayern bo Lewandowski, tak samo było wcześniej z BVB.

Po co pokazać fajny mecz jak można puścić Niemców kopiacych się w czoło z jakimiś ogórkami...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam patrzeć zawsze na ten sam bezradny wyraz twarzy Mourinho kiedy przegrywa :)

Świetny mecz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No TVP, dlatego jestem abonentem C+.

Ano, cała piłka. Nie ukrywam, że wolałem aby PSG przeszło dalej. 

Nawet w wielu angielskich mediach, i to wśród uznanych komentatorów, np. Jamie Carragher*, przebijają się wyraźnie opinie, że czerwona kartka dla Zlatana to za dużo i że została wymuszona wytrenowaną reakcją graczy angielskiej drużyny. Cóż, coraz mniej sportu a coraz więcej gry aktorskiej...

Fajnie, że PSG dało radę, ale z drugiej strony, sędziowanie... Karny dla Chelsea w 1. połowie raczej wyraźny, Cavani wyciął Costę w polu karnym... 

 

*np. http://www1.skysports.com/football/news/11095/9754516/chelsea-players-blasted-by-jamie-carragher-over-ibrahimovic-red-card

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zważywszy na kompletnie niezasadną czerwoną kartkę dla Ibry, brawo PSG!

 

Tym bardziej, że jestem kibicem ManU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o faulu Costy na Silvie? Jeżeli Zlatan dostał czerwoną, też uważam, że z kapelusza, to Costa z miejsca też powinien... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TVP oczywiście musi pokazywać Bayern bo Lewandowski, tak samo było wcześniej z BVB.

Po co pokazać fajny mecz jak można puścić Niemców kopiacych się w czoło z jakimiś ogórkami...

+1

 

Faul Neandertalczyka na Silvie bez komentarza po prostu chamstwo...

+100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przełączając kanały trafiłem wczoraj na Puchar Polski, konkretnie mecz Cracovii, tak ostatnie pół godziny.

Mimo mojej całej sympatii dla Craxy, tak beznadziejnej drużyny dawno nie widziałem...

Wystarczy trochę biegać i walczyć i II-ligowiec może bez problemu ograć drużynę z ekstraklasy...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby opatrzność była dziś z BVB, niestety nie obejrzę bo będę w drodze do domu :(:wacko::angry: Drugi dzisiejszy mecz LM, a w zasadzie ostateczna rywalizacja  o awans, będzie moim zdaniem bez historii. Wczoraj obstawiałem awans Arsenalu po rewanży w Monako, brakło szczęścia niestety, centymetry dzieliły Londyńczyków od szczęścia.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna rozpacz

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z meczu BVB widziałem tylko skrót na C+. Słabo to wyglądało.

Ale za to mamy fajne ćwierćfinały, bez Premier League ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej formie Messiego i kolegów nie daje Realowi większych szans w niedzielnym Gran Derbi na Camp Nou .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City tak naprawdę nie sprawdziło ich formy.

w gran derbi może być różnie, bo po meczu z City widać że są strasznie nieskuteczni (Hart tak naprawdę nie obronił żadnego strzału wszystko było uderzane w niego - nie rozumiem zachwytów nad tym zawodnikiem, jest mega cienki) + linia obrony lubi się obciąć, ale to standard w ich wykonaniu :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aty3, jakby był taki cienki to kilka bramek wpuściłby dlatego że źle by się ustawiał  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię tylko o wczorajszym meczu, choć wczoraj nie obronił żadnej piłki która nie leciała w niego ;)

no szkoda żeby jeszcze nie umiał się ustawić przecież to reprezentant Anglii a nie jakiś ogórek z okręgówki...

Edytowane przez aty3

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City tak naprawdę nie sprawdziło ich formy.

w gran derbi może być różnie, bo po meczu z City widać że są strasznie nieskuteczni (Hart tak naprawdę nie obronił żadnego strzału wszystko było uderzane w niego - nie rozumiem zachwytów nad tym zawodnikiem, jest mega cienki)

a to prasa angielska ;) nad Kirklandem tez ochów i achów nie było końca .... do czasu aż jakiśtam Dudek z Polski nie pokazał mu miejsca w szeregu .

Co do Harta , wczorajszy występ świetny , zastanawiałem się komu przyznać tytuł ,,Man of the match '' co po pierwszej połowie było oczywiste , na końcu spotkania już niekoniecznie . Angielska prasa dała obu po 9 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielska prasa musi szukać na siłę bohaterów. Reprezentacja słaba ,mimo teoretycznie niezłych nazwisk, liga jak się okazuje też nie najlepsza, mimo miliardowych nakładów...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To generalizowanie. Gdzie masz takie tempo gry jak w Anglii? Tam każdy może wygrać z każdym. Nie ma drugiej tak zaciętej ligi na tak wysokim poziomie. Czołowe drużyny Premier League mają w nogach mnóstwo meczów. Nie tylko liga ale europejskie i krajowe puchary. Tak, nie tylko oni mają swoje puchary ale gdy reszta odpoczywa oni grają w boxing day, nowy rok... Od lat w Anglii toczy się debata na ten temat, ale nie ma bata, żeby z tego zrezygnowali. Raz, że to wręcz rodzinna tradycja wielu Anglików, a dwa generuje ogromne przychody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.