Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

3:1 :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania ...hehe ,nareszcie zel w grze nie pomaga to i grac nie potrafią...... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na 3 mecze, aż 4 bramki zwalone.

Niestety sędziom przytrafiają się kolosalne błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4?

Karny dla Brazylii, faul przy trzeciej bramce Oskara, dwa gole Meksyku, karny i trzecia bramka dziś (tą bym puścił, w Anglii tak grają ;))

6 ewidentnych błędów lub co najmniej kontrowersyjnych sytuacji. 

 

Ale JAJA!

4-1!

 

Ciekawa wypowiedź naszego sędziego Wójcika:

http://www.sport.pl/mundial2014/1,128351,16151333,Mundial_2014__Sedzia_Wojcik__Nishimura_zasluzyl_na.html

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to grupa w dodatku pierwszy mecz. Natomiast Holandia w gronie faworytów jest na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-1. W życiu bym nie przewidział takiego wyniku... A to co Robben wyprawia z hiszpańska obroną... chapeau bas!!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mina Casiasa odprowadzającego piłkę wzrokiem do siatki - widok niezapomniany.

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandii kibicuję od dzieciaka i w grupie zawsze szło im genialnie, a jak wyszli to przeważnie przytrafiało im się słabe spotkanie i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzenie "pojechać jak z furą gnoju" dziś nabiera nowego znaczenia..... :D  :D  :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Może ktoś "nakopie do d*py" Hiszpanom :D tiki taka -dwie kalorie hehe

O czym Ty piszesz ?. Obrażasz moją Barcę. Gdzie Ty w grze Hiszpanii widzisz tiki-takę ?. 1 kwietnia już był. Poza tym, bardzo cieszy mnie ten wynik :). Brawo Holandia !. Czekam na mecz Brazylia vs. Hiszpania. Wreszcie Hiszpanie przestaną sobie robić jaja i zaczną grać w piłkę, chyba :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mina Casiasa odprowadzającego piłkę wzrokiem do siatki - widok niezapomniany.

Wysłane z BlackBerry Z30

Myślisz, że jakikolwiek bramkarz na świecie spisałby się dużo lepiej?

Iker zawalił jedną bramkę to fakt, a reszta? W czym zawinił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Myślę że nie. Po prostu nie kibicuję Hiszpanom.

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz ?. Obrażasz moją Barcę. Gdzie Ty w grze Hiszpanii widzisz tiki-takę ?. 1 kwietnia już był. Poza tym, bardzo cieszy mnie ten wynik :). Brawo Holandia !. Czekam na mecz Brazylia vs. Hiszpania. Wreszcie Hiszpanie przestaną sobie robić jaja i zaczną grać w piłkę, chyba :).

Twoją? :)

Bez podniet ;) ,a co masz napisać?,tłumaczyć ich jak ci pozal się Boże komentatorzy....

Szpakowski to powinien miec zakaz komentowania piłki Hiszpańskiej bo kiedyś padnie na wizji ....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Twoją? :)

Bez podniet ;) ,a co masz napisać?,tłumaczyć ich jak ci pozal się Boże komentatorzy....

Szpakowski to powinien miec zakaz komentowania piłki Hiszpańskiej bo kiedyś padnie na wizji ....

No tak, jestem kibicem FCB więc jest to mój klub. A co do reszty posta... każdy kto uważa, że Hiszpania gra tiki-takę, powinien się dokształcić, bo chyba nie wie na czym polega rzeczony styl gry. Szpakowski też gada bzdury. Przyda się Hiszpanii taki kubeł zimnej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jestem kibicem FCB więc jest to mój klub. A co do reszty posta... każdy kto uważa, że Hiszpania gra tiki-takę, powinien się dokształcić, bo chyba nie wie na czym polega rzeczony styl gry. Szpakowski też gada bzdury. Przyda się Hiszpanii taki kubeł zimnej wody.

i ok :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.