Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Nie wygląda to dobrze. W drugiej kwarcie 15:3 dla Eagles. Zostało 8 minut na odrobienie przynajmniej części straty.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gra defensywy Patriots pozostawia wiele do życzenia. Poza tym dwa podwyższenia zmarnowane, ale i tak jest lepiej niż rok temu w meczu z Falcons. Po pierwszej połowie 22:12 dla Eagles. Dzieje się.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Hogan, Gronkowski, Brady i White robią różnicę. 29:26 dla Eagles. Jeszcze „tylko” przejąć piłkę, zrobić akcję na przyłożenie i Patriots wyjdą na prowadzenie. Bardzo dobry, ofensywny mecz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Znowu Gronkowski, jest przyłożenie. 33:32 dla Patriots. Do końca meczu 9 minut.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale lipa, 38:33 dla Eagles. Jak zagrają z powodzeniem za 2 punkty, to po Patriots. Udana akcja powrotna nic już nie da, bo do końca meczu 2:21.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Eagles przejmują piłkę. Brady nawalił. Prawdopodobnie finał dla Eagles.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No cóż, życie jest brutalne. Brady zagrał świetny mecz, ale pod koniec czwartej kwarty popełnił błąd podczas podania i to pozamiatało temat. Super Bowl dla Eagles. W defensywie Eagles kawał dobrej roboty zrobił Stefan Wiśniewski. Zapytam rodziców, może rodzina? Szkoda mi Patriots, ale mecz był bardzo dobry, co warto docenić. Eagles wygrali 41:33. Sorry za off-topic w temacie dotyczącym piłki nożnej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nic podobnego się nigdy znowu nie przydarzyło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Widziałem dzisiaj mecz Bayern vs Schalke. Mam nadzieję, że gra Lewandowskiego to wypadek przy pracy, bo na kryminał zasługuje to, co dzisiaj Lewy zagrał.  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widziałem dzisiaj mecz Bayern vs Schalke. Mam nadzieję, że gra Lewandowskiego to wypadek przy pracy, bo na kryminał zasługuje to, co dzisiaj Lewy zagrał.  :unsure:

A co zagrał, bo nie śledziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A co zagrał, bo nie śledziłem?

 

Zagrał katastrofalnie źle. Zero dryblingu, straty, a na koniec przeszkodził Martínezowi w oddaniu skutecznego strzału na bramkę Schalke. Lewy strzelił co prawda bramkę, ale to była prosta dobitka po strzale Mullera - nie mógł tego nie trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zagrał katastrofalnie źle. Zero dryblingu, straty, a na koniec przeszkodził Martínezowi w oddaniu skutecznego strzału na bramkę Schalke. Lewy strzelił co prawda bramkę, ale to była prosta dobitka po strzale Mullera - nie mógł tego nie trafić.

A wynik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzuciłem piłkę nożną na jakis dłuższy czas, czytając ten wątek, coraz bardziej mam ochotę zobaczyć jakiś mecz, dzięki Panowie :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A wynik?

2:1 dla Bayernu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrał katastrofalnie źle. Zero dryblingu, straty, a na koniec przeszkodził Martínezowi w oddaniu skutecznego strzału na bramkę Schalke. Lewy strzelił co prawda bramkę, ale to była prosta dobitka po strzale Mullera - nie mógł tego nie trafić.

No drybling to nigdy nie była jego mocna strona...miał 2 setki które zawalił ale swoje zrobił - co do gola - jest jednym z niewielu napastników którzy idą zawsze za każdą piłką lecącą w stronę bramki - był tam gdzie trzeba i pierwszym dotknięciem skierował piłkę obok bramkarza...nie każdy to ma, tych pleców bym się nie czepiał , przy odrobinie szczęścia posłałby nimi piłkę w przeciwny do bramkarza róg...a straty...przy Hummelsie i Ribberym jego dziś były niewidoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No drybling to nigdy nie była jego mocna strona...miał 2 setki które zawalił ale swoje zrobił - co do gola - jest jednym z niewielu napastników którzy idą zawsze za każdą piłką lecącą w stronę bramki - był tam gdzie trzeba i pierwszym dotknięciem skierował piłkę obok bramkarza...nie każdy to ma, tych pleców bym się nie czepiał , przy odrobinie szczęścia posłałby nimi piłkę w przeciwny do bramkarza róg...a straty...przy Hummelsie i Ribberym jego dziś były niewidoczne

 

To prawda, drybling nie jest mocną stroną Lewego dlatego dzisiaj przy próbach stworzenia przewagi w polu karnym był nieefektywny i tracił piłkę. Niby szukał też dla siebie miejsca w polu karnym (gra bez piłki), ale to trochę za mało. Lewandowski jest uważany za jednego z najlepszych napastników. Porównuję więc jego grę do konkurencyjnych "dziewiątek" np. do Suareza, Cavaniego. Po dzisiejszym meczu odnoszę wrażenie, że takie porównanie to obelga dla Urugwajczyków. A już o Roberto Firmino (tym razem Brazylia) nie będę szerzej pisał z litości dla Lewandowskiego. Oczywiście mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy, a nie stały kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wróć do futbolu amerykańskiego :D;) Meczu nie widzialem, ale to bez znaczenia. Napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek, a nie ze sztuczek i zaliczonych dryblingow. Pamiętasz takiego kolesia... Filippo Inzaghi się nazywał ...? Cienki jak d*pa weza nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też chciałem napisać o Filippo :-) Wielu narzekało, że to napastnik bez polotu, mało kreatywny, grający na tzw. "sępą", a jednak był niezwykle skuteczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Włocha mozna by wycisnąć esencję tej pozycji i robic zastrzyki. Nieważne: nogą, ręką, kolanem czy d*pą- pilka była w bramce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt :-) Z takim stylem gry kojarzy mi się także Vieri, choć on akurat nigdy nie był tak skuteczny jak Filippo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było takich piłkarzy paru...choćby Gerd Müller czy Emilio Butragueno ale Lewy przewyższa ich techniką użytkową i siłą. To jak plecami do bramki przepchnął wczoraj przeciwnika kilkanaście metrów w stronę pola karnego kontrolując przy tym piłkę było prawdziwym pokazem siły. Ponieważ podobno cały czas trenuje drybling ....jak pójdzie mu tak jak ze stałymi fragmentami może się doczekamy najlepszej dziewiątki świata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Lepiej wróć do futbolu amerykańskiego :D;)

 

Przerwa jest.  :) Aktualnie trwają przygotowania do draftu, mecze przedsezonowe wystartują w sierpniu, a Liga we wrześniu. Co do Lewandowskiego - jaracie się nim, bo jest Polakiem. Lepiej niech Lewy zostanie w tym swoim Bayernie, bo jeżeli jakimś cudem trafi do Realu, to będzie wygwizdywany bardziej niż Benzema. Ze swoją drewnianą techniką Lewy nie ma czego szukać w La Liga. Moim zdaniem, Lewandowski to zawodnik przereklamowany, a strzelanie bramek to nie wszystko. Obecnie trzeba być wszechstronnym, żeby dać trenerowi więcej alternatyw skomponowania składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dalej prowadził tej dyskusji, ale pozwolę sobie tylko zauważyć, że na ten moment przejście do Realu byłoby podobnym ruchem co transfer do Tesco, a trybuny na Bernabeu pokazują jakie dzieci tam siedzą. Nie atakuję ogółu ich kibiców, żeby nie było :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.