Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

No naprawdę było grubo :) Oby to był początek jakiejś gorszej passy City :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w zdobyciu tytułu już tylko jakaś katastrofa by im mogła przeszkodzić. Za duża ta przewaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Barca też musiała powalczyć z Realem Sociedad. Duma Katalonii przegrywała 2:0, by ostatecznie wyprowadzić wynik na 2:4. Niestety widziałem tylko końcówkę meczu, bo w tym czasie oglądałem starcie Pittsburgh Steelers z Jacksonville Jaguars - to już faza playoff. Ekipa z Pittsburgha walczyła dzielnie, ale nie dała rady i przegrała 42:45. Jeżeli za tydzień New England Patriots też dadzą plamę, to już nie będę miał komu kibicować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to dobry wybór dla żadnej ze stron. Zaczynać od posady selekcjonera? Trochę nietypowo. Piłkarzem był wybitnym, ale jako człowiek malutki i coś czuje, że trenerka też mu nie pyknie. No, ale to się dopiero okaże.

 

A przed chwilą gol Valenci pierwsza klasa :)

 

Martial nie gorszy ;) 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jego umiejętnościach chyba nikogo nie trzeba przekonywać, ale za dużo mam w głowie niewypałów transferowych United, więc póki co szczególnie się nie cieszę. Nie był ostatnio w jakiejś świetnej dyspozycji, ale może wystrzelić po transferze. Podobnie jak... Mkhitaryan w Arsenalu.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pozbycia się Mikiego, przeca to kot.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozakiem to on był w BVB. W United zdarzały mu się fajne mecze, ale głównie nic szczególnego nie pokazywał, a ostatnio (nie jestem pewien, chyba z Burnley) jego gra wołała o pomstę do nieba. Naprawdę. No i ogromną rolę w jego odejściu miało właśnie przyjście Sancheza. Wymiana 1 do 1 w końcu... No zobaczymy.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 1200minut  rozegrane  wciągu 19 ostatnich spotkań to 5 bramek, 5 asyst, 1.2 strzału na mecz, prawie 83% celności podań, 1 man of the match. Na takiego drobnego chłopaczka, który ma zadania ofensywne grając przeciw angielskim defensywom, gdzie wiadomo jak to wygląda, to jest bardzo dobry wynik. Byłem przekonany, że w angielskiej piłce odnajdzie się tak sam dobrze jak Kagawa :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na statystyki :) On te 5 asyst zrobił na samiuśkim początku, a potem nicccc. Coś jak Lukaku, tylko ten cały czas jest jednak wystawiany w pierwszej 11... Kagawa to też wracał do "Was" bo nie porywał ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzie to dziecko na wyspy (Kagawa), nie wiem co mu naopowiadał agent, że chłopak uwierzył że da tam radę. Lukaku jak by się rozpędził i przebiegł obok niego, to by się Japończyk przewrócił...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie?

 

_99727853_lufc-crest-pressrelease.jpg

 

Moim zdaniem bardziej pasowałoby do MLS, np. do Columbus Crew... Tarcza z ostatnich 20 lat (pamiątka po czasach Ridsdale'a) też mi się jakoś niespecjalnie podobała. Szkoda, że nie chcą wrócić do tego:

 

post-64635-0-79956100-1516832082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A w moim ukochanym Realu Madryt kryzys trwa... Właśnie odpadli z Pucharu Króla

 

:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursy wskazują, że Aubameyang trafi do Arsenalu. Powstał jednak tajny plan na wypadek niepowodzenia.

 

26731660_10155208946578837_2328149404647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ale paradaks, wierny kibic BVB jutro zasiądzie w sektorze gospodarzy.

 

G6

.550688baff60ebea404d3033f0193d5f.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ale paradaks, wierny kibic BVB jutro zasiądzie w sektorze gospodarzy.

G6

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A w moim ukochanym Realu Madryt kryzys trwa... Właśnie odpadli z Pucharu Króla

 

:-(

Natomiast moja Barca w półfinale zagra z Valencią. Szkoda, bo to oznacza, że dwie najlepsze drużyny La Liga (spośród półfinalistów) nie zagrają w finale.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Na spontanie wyszlo, mielismy z lotniska jechac prosto w góry ale poniósł melanż już w samolocie i urodziła sie nocka w Monachium, a wieczorem wyszedł z tego mecz. Szkoda by było nie skorzystać zwlaszcza, ze ok godzina względem dalszej podrozy :) Ciekawostka, miejsca na nienajgorszej trybunie 130pln, nie bylem nigdy na meczu Ekstraklasy ale widzialem kiedys cene biletu na Lecha 70pln...

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po ile mają bilety w Poznaniu, ale zakładam, że te 70 to jest najdroższa opcja. Na Lechii, nie licząc VIP najdroższy to 50 pln. Patrząc na to gdzie siedzisz na Allianz Arena to dobrą ceną tego też nazwać nie można jak na mecz z Hoffenheim.

 


G6

 

Co nie zmienia faktu, że życzę fajnego meczu i trochę zazdraszczam :P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja chodzę na Widzew za 15 zł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu biletyna bramkach bilety od 50euro - to co zostalo. Zla czy dobra cena, niewazne:) Ostatnie 3 mecze z Wieśniakami to 2 porazki i remis Bayernu. Jest cos udowodnienia dzis, czuje ze bedzie sie dzialo.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zaczelo, karny dla Wiesniakow.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.