Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Wieśniacy i kibice BVB - to się nie może dobrze skończyć dla Bayernu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie okazuj za bardzo zadowolenia bo Cię przekopią, heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, na to czekają widzowie ;)

W ogóle dużo się dziś w Bundeslidze dzieje, ale w Monachium to... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś mecz trafił chłopie. Weź kupon na jakąś dojczlandzką loterię kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przehit :D :D :D

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, zazdroszczę. Jest na co patrzeć. Znów się potwierdzają słowa Michniewicza ;).

No ale jeszcze trochę do końca. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk***ia mnie tylko ze jak daja info, ze BVB stracilo bramke, to sie ciesza sie tak samo albo bardziej jak ze strzelonej przez Monachijczykow. Jak przed.chwila wlasnie. I spiewaja 'zweite lige'.

 

G6

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma szczerze zazdroszczę bo mecz nie rozczarowuje :) a i miejsce z tego co pokazałeś masz fajne.

 

Bramki BVB strzela dzisiaj były zawodnik Bayernu może dlatego taka euforia ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, danke czys :) Ożłopałem sie Paulanera, zjadlem wursta, 7 bramem bylo, wszystko sie zgadza. Teraz tylko calo dojechac do ojczyzny Alaby i bedzie git.577a5db692526f623486a250870127b8.jpg21e2c6b05e7dd4127135ed926a4b8ac6.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lewandowski znalazł się w kolejnej wersji jedenastki wszech czasów Bayernu:

http://www.sport.pl/pilka/56,65081,22948569,robert-lewandowski-w-xi-wszech-czasow-bayernu-monachium.html

 

Ogólnie zestaw nawet rozsądny, choć brak Rummenigge jednak dziwi. W bramce Kahn - sam nie wiem, czy on czy Maier. Ale Kahn jest tu jako jedyny z ekipy z 2001 roku. Nie ma Effenberga. To tylko zabawa, ale jestem z gatunku tych, którzy lubią się tak pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 sekund meczu i już plecy z Totkami...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj Real stracił punkty w meczu z Levante. Wynik 2:2. Mam wątpliwości czy Zizou dotrwa do końca sezonu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja mam coraz bardziej wrażenie, że tam potrzebna jest rewolucja. I wydaje mi się, że nie powinna ona dotknąć tylko trenera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o Zizou zostanie podjęta zapewne po meczach z PSG. Ciągle jeszcze mają szansę na historyczny wynik, bo mogą podwójnie obronić LM ;)

Moim zdaniem powinien zostać, a zmiany powinny dotknąć składu (Ronaldo, Benzema, Bale) i... Prezesa ;)

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich kadra sie starzeje poprostu Panowie. Niestey nie widac zeby cos z tym robili. Za to w BVB świerza krew poszalała. Ma dopiero 24 lata...

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja przed chwilą gdzieś przeczytałem, że Real chce jednak zaproponować Ronaldo większą kasę... Jak dla mnie, ślepa uliczka, bo lepiej chyba jednak pomyśleć o jego sprzedaży, póki można mieć z tego sensowną kasę, a dalej o odmłodzeniu kadry... Real jest w pewnym sensie syty, a do tego się starzeje... Słabo to widzę przed meczami z PSG :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim zdaniem powinien zostać, a zmiany powinny dotknąć składu (Ronaldo, Benzema, Bale) i... Prezesa ;)

Perez jest niezatapialny. Uważam, że Ronaldo i Bale powinni zostać. Benzema nie ma natomiast jakości na Real. Moim zdaniem, w pierwszym składzie powinien regularnie gać Marco Asensio. Miał przecież bardzo dobry początek sezonu, a i tak z niewiadomych powodów grzał ławę. To jest psucie dobrego zawodnika. Dla równowagi dodam, że wkurza mnie moja Barca w podejściu do Semedo. To znakomity piłkarz, a jednak nie ma miejsca w wyjściowym składzie. Z drugiej jednak strony, Valverde bronią wyniki. Jak dziś wygramy w derbach Katalonii, to powiększymy przewagę nad Realem do 21 punktów.

 

Derby Katalonii są oczywiście ciekawe, ale dla mnie najważniejszym sportowym wydarzeniem dnia jest Super Bowl! New England Patriots zmierzą się z Philadelphia Eagles. Finał w ubiegłym roku był niesamowity więc dzisiaj też liczę na super mecz. Choć mam nadzieję, że tym razem Tom Brady i spółka nie przysporzą swoim kibicom stanów bliskich zawałowi serca.  :) Trzymam kciuki za Patriots.

 

tombrady1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP RO, przypadek ?

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przypadek , raczej nie :)

 

Oczywiście, że nie. Poniżej fotka Toma ze spotkania upamiętniającego 40 lat istnienia kolekcji Royal Oak (rok 2012).

 

tombrady2.jpg

 

Od roku 2015 Tom Brady jest (nie wiem czy nadal jest) ambasadorem TAG Heuer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.