Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym sensie jesteśmy udziałowcami tej drużyny, to my w podatkach zrzucamy się na jej funkcjonowanie, więc nie jesteśmy tak do końca postronni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Christo napisał(-a):

Nie nie w handlu, w usługach/produkcji. I uważam, że właściciel ma prawo, przy słabych wynikach. krytykować zespół i zrobić z nim co chce (w granicy prawa oczywiście). Właściciel, ale nie postronne osoby. I jak usłyszę kogoś, kto będzie wieszał psy na moich ludziach, będę ich bronił do końca. Każdy może mieć gorszy dzień, ale Kadrę powinniśmy wspierać. I wkurzają mnie tacy „kibice” co potrafią krzyczeć to co ten pan na filmie.

Ja aż takim wielkim kibicem drużyny narodowej nie jestem, ale myślę że argumenty o "słabszym dniu" w przypadku tak kompletnie zawalonego meczu nie wystarczają. Jeśli kapitan reprezentacji, bądź co bądź jeden z najlepszych piłkarzy świata, mówi że nie wiedzieli co mają robić (sic!) w drugiej połowie meczu ze 171 drużyną rankingu FIFy, no to chyba jest obraz nędzy i rozpaczy jednak.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja kraju to nie firma. Analogia nieuzasadniona.

 

A ja, nieszczęśliwie zakochany w piłce w ogóle, w reprezentacji w szczególe, a tragicznie wręcz w AC MILAN, właśnie dostałem strzała z randomowej płaskiej prosto w mój stary, głupi, wredny, ale jeszcze do tej chwili wierzący w pewne sprawy ryj... Teraz to już naprawdę chyba zacznę poważnie rozważać radykalne zmniejszenie abonamentu telewizyjnego... :(

 

FzPkm2tXwBQBtfD.thumb.jpg.f630f4a262b60b20c5c0dac2963e0a7b.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Reprezentacja kraju to nie firma. Analogia nieuzasadniona.

 

A ja, nieszczęśliwie zakochany w piłce w ogóle, w reprezentacji w szczególe, a tragicznie wręcz w AC MILAN, właśnie dostałem strzała z randomowej płaskiej prosto w mój stary, głupi, wredny, ale jeszcze do tej chwili wierzący w pewne sprawy ryj... Teraz to już naprawdę chyba zacznę poważnie rozważać radykalne zmniejszenie abonamentu telewizyjnego... :(

 

FzPkm2tXwBQBtfD.thumb.jpg.f630f4a262b60b20c5c0dac2963e0a7b.jpg

Ciekawe co będzie teraz La Curva śpiewać, bo często się darli: „Tonali, uno di noi” (jeden z nas). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ciekawe co będzie teraz La Curva śpiewać, bo często się darli: „Tonali, uno di noi” (jeden z nas). 

 

W pewnym sensie, mogliby się przerzucić na lekki Italopol: "Tonali, invece di far parte della Curva Sud, hai deciso di far parte del Curva Mać. Invece di essere un eroe di Troia, sei una piccola troia." Tak, tak - wiem, zarząd naciskał, przymusił, nakazał i Sandro dla "dobra klubu" się obsrał. Ale niewolnikiem jednak nie jest.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulek91

Ja jako fan Arsenalu, do takich sytuacji jak ta z Tonalim jestem przyzwyczajony 😥 znajdzie sie ktoś nowy. Kibicuj dalej 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulek91

O ciekawy news, mysle jednak ze "wielcy pilkarze" chcacy byc trenerami powinni zacznac od niskich szczebli. Serie A na poczatek to za wysoki prog. Zidane sobie poradzil przyznaje od razu, ale inni np. Gerrad ? Lipa, za wysoko na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Gerrard, jak i do pewnego momentu zresztą Lampard, wydawał się harmonijnie rozwijać. Najpierw młodzież u siebie, później Rangers no i Villa, która wciąż jest takim przyczajonym tygrysem (a raczej lwem) czającym się skoku. Tu jednak było naprawdę źle. Pirlo zaczął bardzo wysoko, chyba za wysoko, ale wierzę, że z jego piłkarską inteligencją prędzej czy później odniesie sukces. A zdecydowanie najlepiej będzie, gdy stanie się to w Sampdorii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulek91

A teraz Gerrad będzie pracował w Arabii 🙄 odkąd szejkowie weszli w sport ( nie tylko piłka nozna) wszystko schodzi na psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszedł w pięknym wieku znakomity Luis Suarez Miramontes - całą karierę grał w fajnych klubach.

 

Luis Suárez Miramontes - DumaKatalonii.pl- strona Barcelony

 

https://dumakatalonii.pl/wp-content/uploads/2011/09/luis-suarez_1.png

 

Luis Suarez of Sampdoria in 1972. | Polo ralph lauren, Mens tops, Mens polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raków miażdży potężną Florę, a Krzysztof Piątek będzie miażdżyć w Basaksehirze Stambuł. Biorąc pod uwagę, że w ubiegłym sezonie ta drużyna strzeliła 54 bramki w 36 meczach, Krzysztof może się do niej świetnie wprowadzić. Albo nie.  :D  ;)

 

259500802_Screenshot2023-07-18at20-42-50OficjalnieKrzysztofPitekwnowymklubie!Zaskakujcykierunek.png.4300e0883085b3feb82e9ee1ad328584.png


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego, kto tam nie trafi, to i tak mało kogo ta liga będzie obchodzić. Jak MLS, J-League, Chiny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nazwiska to sami emeryci albo zawodnicy, którzy częściej leczą kontuzję niż grają. Też bym skorzystał z oferty szejków. Kiedyś status ligi dla emerytów miała MLS, później Chiny teraz szejkowie a w przyszłości może Orlen KGHM PKO Ekstraklasa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak, ale jednak nie w stu procentach. Brozović i Milinković-Savić to raczej nie emeryci i mieli w czym wybierać, jeżeli chodzi o oferty europejskich potentatów...

Trochę tak, ale jednak nie w stu procentach. Brozović i Milinković-Savić to raczej nie emeryci i mieli w czym wybierać, jeżeli chodzi o oferty europejskich potentatów...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulek91

Każdy z tych młodych w miarę piłkarzy uzasadnia jednym, kasa która mogą przeznaczyć na pomoc innym. Przykład Kalidou Koulibaly który wprost powiedział ze poszedł dla kasy ponieważ buduje coś w Senegalu. W europie i tak zarabiał dużo pewnie, no ale nie tyle co tam. Poświecił karierę na czyn społeczny. Ale taki sergej milinković-savić albo ruben nevez ? wtf w szczycie wieku piłkarze przed 30 idący w takim kierunku, dla mnie nie do pojęcia.

Czy sa tutaj użytkownicy Viaplay ? Słyszeliście wszyscy na pewno o tym co sie teraz wyprawia z ta platforma ? z innej beczki,  moze jest ktos kto korzysta z ESPN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sulek91 napisał(-a):

Każdy z tych młodych w miarę piłkarzy uzasadnia jednym, kasa która mogą przeznaczyć na pomoc innym. Przykład Kalidou Koulibaly który wprost powiedział ze poszedł dla kasy ponieważ buduje coś w Senegalu. W europie i tak zarabiał dużo pewnie, no ale nie tyle co tam. Poświecił karierę na czyn społeczny. Ale taki sergej milinković-savić albo ruben nevez ? wtf w szczycie wieku piłkarze przed 30 idący w takim kierunku, dla mnie nie do pojęcia.

Czy sa tutaj użytkownicy Viaplay ? Słyszeliście wszyscy na pewno o tym co sie teraz wyprawia z ta platforma ? z innej beczki,  moze jest ktos kto korzysta z ESPN ?

Jak ci zaoferują jako przeciętnemu piłkarzowi zarobki większe od supergwiazdy w lidze w której grasz, to łatwo byś się oparł takiej ofercie? Do tego oni tam pewnie podatków nie płacą, więc to co brutto, to netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jak ci zaoferują jako przeciętnemu piłkarzowi zarobki większe od supergwiazdy w lidze w której grasz, to łatwo byś się oparł takiej ofercie? Do tego oni tam pewnie podatków nie płacą, więc to co brutto, to netto.

Oprzeć się wręcz nie sposób ale mając to na uwadze bardzo zabawnie wyglądają sceny gdy piłkarz np po zdobyciu bramki z namaszczeniem całuje herb klubu prezentując jak bardzo on kocha ten klub😀 dzisiaj czytam że Jordan Henderson idzie do Arabów, w Liverpoolu wielkie oburzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulek91

Rúben Neves lat 26, Sergej Milinković-Savić lat 28. Kurde w takim wieku wybrać kasa>sukces. WTF nie pojęte dla mnie. Przciez grając w europie i tak mało nie zarabiali. No ale koledzy wyżej mają tez racje, co im z może raz w życiu wygranej LM czy mistrzostwa kraju. Kasa wezmie zainwestuje bedzie miał spokojne zycie 😒😩

Edytowane przez Sulek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na jakimś forum zupełnie przypadkowo natknąłem sie na pytanie, czy zarobki rzędu 6k euro wystarczą na wygodne życie w Europie. Większość uczestników dyskusji była zdania, że zdecydowanie tak (a dominowali ludzie z takich krajów, jak Wlk. Brytania, Włochy, Niemcy, Holandia, itp. - nie z dawnego RWPG ;) ). W tym kontekście, piłkarz zarabiający między kilka a kilkanaście milionów euro rocznie z samego kontraktu z klubem raczej nie powinien mieć obaw o swoją, swoich dzieci, a nawet i swoich wnuków przyszłość. No, chyba, że jest kompletnym idiotą, hazardzistą, etc. Więc to jest raczej kwestia tego, czy chce się mieć poduszkę finansowego bezpieczeństwa, czy raczej lotniskowiec tegoż.  :D 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak,ale wg Googla : 40 % zawodowych piłkarzy, 50 % lekkoatletów i nawet 65% zawodników NBA jest bankrutami do 5 lat od zakończenia kariery. Taki Tyson przewalił 400 mln $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza prastarą regułę, że pieniądze z idioty nie zrobią mędrca, a człowiek rozsądny od nich nie zgłupieje. Są sportowcy, którzy nie tylko odłożyli na życie po karierze, ale również z powodzeniem inwestują, rozwijają biznes/biznesy, etc. Są tez kretyni, którzy rozdają ziomalom Ferrari, złote Rolki i wagony koki.

 

Wrócę do mojego "ulubionego" przykładu Donnarummy. Ja na jego miejscu przyjąłbym ofertę finansową Milanu, zarobiłbym i tak swoje, ale - czego już mieć nie będzie i niczym tego sobie nie zrekompensuje - zagwarantowałbym sobie miejsce w historii mega klubu jako jedna z jego legend. Ciekawe, co zrobiliby ci wszyscy Savićowie i Nevesowie, gdyby im ktoś zapłacił JESZCZE WIĘCEJ, ale za... natychmiastowe porzucenie piłki nożnej...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.