Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj do B&O załadowana płyta Lionela Richie , wydana w Japonii w formacie dla audiofilii

 

232beb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na koncert Lennego Kravitza do Łodzi 03.11.2014 ?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj do B&O załadowana płyta Lionela Richie , wydana w Japonii w formacie dla audiofilii

 

232beb.jpg

 

Super plyta , na dobrym sprzecie uslyszal bys mase fajnych smaczkow !

Bardzo rozdzielcza i naturalna .

Edytowane przez bury22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dzisiaj w TVN pokazywali koncert Luxtorpedy. Poczułem się trochę jak w latach 90-tych kiedy w publicznej TV można było obejrzeć Proletaryat, Houk, Acid Drinkers, Kobong, Vader...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na koncert Lennego Kravitza do Łodzi 03.11.2014 ?

Na Krawca to nie, ale jadę na Behemoth 12.10.2014 r. w Gdańsku mogę Cię zabrać  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Krawca to nie, ale jadę na Behemoth 12.10.2014 r. w Gdańsku mogę Cię zabrać  :D

@carcas7- też się tam zjawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A ja mam problem z Behemothem. Lubię ich, fajnie grają, świetne riffy tylko mam problem z ich tekstami, bo przeginają. Nie podoba mi się też darcie Biblii na koncertach. Niby to element show (jak stwierdził Sąd), ale dla mnie to oznaka głupoty. Jak Nergal jest takim twardym zawodnikiem, to niech podrze Koran - zobaczymy ile będzie go kosztowała tego typu "odwaga".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam (na szczęście) problemu z Behemothem. Jako stary piernik, wychowałem się na innych nurtach metalowych i po prostu Behemoth gra dla mnie (uwaga, bluźnierstwo! ;) ) mało metalowo. Wolę przedział rozciągający się szeroko, ale niekoniecznie odwołujący do Belzebuba ;); Motorhead, Suicidal Tendencies, Megadeth, Testament, Anthrax, SOD, MOD, DRI, Carcass, Voivod, etc. No i git ;), bo odpadają mi "dylematy moralne" związane z darciem Biblii. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na szczęście nie liczy się "ideologia" w muzyce. Albo mi się coś podoba i tego słucham, albo jak jest lipne to wywalam płytkę. To, że ktoś rwie Biblię- na mnie nie działa- to są tanie chwyty dla dzieciaków. Dobra muzyka sama się obroni.

 

@carcas7- mam do B90 około 80 km.

Edytowane przez MagMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile masz bo byłem kiedyś w Lipuszu . Ja ma 100 km. Cc do podejścia do "ideologii" Behemoth to w całości Cię popieram,

Zresztą kapel z naprawdę dobrymi tekstami jest w mojej ocenie niewiele. Ten najlepsze grają najczęściej HC. Carcass też nie ma zbyt mądrych teksów chyba że ktoś uważa za fajny tekst piosenki opowieść o ćwiartowaniu ludzkiego ciała. Dla mnie najważniejsza jest muzyka i tu Behemoth, i Vader zresztą też, to światowa extraklasa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Petera i spółki jest za***ista. Muzyka ekstraklasa światowa, niestety wokal Piotra jakoś do mnie nie trafia- to taki growl z kluskami w ustach ( coś jak zapowiedź lotu z kluskami w ustach w Misiu Bareji). Nie zmienia to jednak faktu, że płyta wyczesana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dla mnie na szczęście nie liczy się "ideologia" w muzyce. Albo mi się coś podoba i tego słucham, albo jak jest lipne to wywalam płytkę. To, że ktoś rwie Biblię- na mnie nie działa- to są tanie chwyty dla dzieciaków. Dobra muzyka sama się obroni.

 

Chyba nie rozumiesz. Być może i są to tanie chwyty dla dzieciaków, nie przeczę. Jednak takie zachowanie obraża uczucia religijne dlatego ja nie potrafię przejść nad tym do porządku dziennego i uznać, że wszystko jest okay. Zdecydowanie nie jest okay.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraża uczucia religijne ?

Moje uczucia też co chwilę ktoś obraża sugerując że Death Metal to muzyka dla debili ! Muszę z tym żyć i do Sądu z tym nie lecę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Obraża uczucia religijne ?

Moje uczucia też co chwilę ktoś obraża sugerując że Death Metal to muzyka dla debili ! Muszę z tym żyć i do Sądu z tym nie lecę!

 

Warto byłoby jednak zastanowić się nad tym kto prowokuje, a kto jest prowokowany. Żeby była jasność, ja też mam alergię na nawiedzonych katolików, którzy robią syf tylko po to, by przez 5 minut pokazać się w TV. Ale uważam też, że robienie cyrku z darciem Pisma Świętego nie jest w porządku. Oczywiście normalny chrześcijanin miłosiernie wybaczy i nie będzie nikogo ciągał po Sądach. Ja też lubię death metal, ale od jakiegoś czasu filtruję przekaz wynikający z tego nurtu, bo mnie teksty uwierają. I to tyle w tym temacie. No a riffy jak w przypadku wspomnianego tu Vadera, to już ekstraklasa światowa.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto właśnie chodzi- muzyka powinna budzić emocje, a otoczka wokół tego jak dla mnie jest nieważna. W przypadku Behemotha, ta cała antyreligijność to taki tani "chłyt marketingogły"-co i tak nie zmienia faktu, że muzykę grają zarypiastą ( Zośka- klasa światowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

I oto właśnie chodzi- muzyka powinna budzić emocje, a otoczka wokół tego jak dla mnie jest nieważna. W przypadku Behemotha, ta cała antyreligijność to taki tani "chłyt marketingogły"-co i tak nie zmienia faktu, że muzykę grają zarypiastą ( Zośka- klasa światowa).

 

Ale jednak na utwór (o ile nie jest instrumentalny) składa się muzyka + tekst. I biorąc teksty pod uwagę, nie akceptuję twórczości Deicide, Sarcofago, Gorgoroth.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazić to można kogoś, a nie jego uczucia religijne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Behemothem. Lubię ich, fajnie grają, świetne riffy tylko mam problem z ich tekstami, bo przeginają. Nie podoba mi się też darcie Biblii na koncertach. Niby to element show (jak stwierdził Sąd), ale dla mnie to oznaka głupoty. Jak Nergal jest takim twardym zawodnikiem, to niech podrze Koran - zobaczymy ile będzie go kosztowała tego typu "odwaga".

 

No - tu pełna zgoda - wielu artystów mniejszego i większego formatu udaje "cfaniaczków" wykorzystując symbole chrześcijańskie (deprecjonuje je, niszczy itp)  kreując się na nonkonformistów, bojowników, postępowców,  etc - a jakby mieli zbeszcześcić Koran - to już takich "tFardzieli" nie ma. Żaden się nie odważy. Ogólnie tanie mięczaki.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - tu pełna zgoda - wielu artystów mniejszego i większego formatu udaje "cfaniaczków" wykorzystując symbole chrześcijańskie (deprecjonuje je, niszczy itp)  kreując się na nonkonformistów, bojowników, postępowców,  etc - a jakby mieli zbeszcześcić Koran - to już takich "tFardzieli" nie ma. Żaden się nie odważy. Ogólnie tanie mięczaki.

 

Ale po co by mieli niszczyć Koran? Ile tych muzułmanów jest w Polsce? A sekta katolicka co chwile utrudnia życie innowiercom w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ale po co by mieli niszczyć Koran? Ile tych muzułmanów jest w Polsce? A sekta katolicka co chwile utrudnia życie innowiercom w Polsce.

 

Utrudnia życie ?, wiesz jak to brzmi w kontekście islamu ?. Przy takim punkcie odniesienia, katolicy są nad wyraz spokojni i tolerancyjni. I nie rozwiązują swoich problemów za pomocą zamachów terrorystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.