Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu jadę na 3 koncerty The 1975 :)

 

I zastanawiam się czy w kwietniu przyszłego roku nie jechać do Mińska i Kijowa na Thirty Seconds to Mars... bo to koniec ich obecnej trasy będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się wybory i tak mi się jakoś skojarzyło:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą moja ulubiona (na równi z "Wish...") płyta Pink Floyd:

 

220px-FloydFC-Cover01.jpg

 

Ta płyta się nie starzeje. Niestety, także jeśli chodzi o przekaz.

A teraz nie tak mądrze, ale w fajnych klimatach:

 

morning+dew+album.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 października w wieku siedemdziesięciu jeden lat zmarł Jack Bruce.RIP                          

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przeszło to u nas niemal bez echa... Nie tylko jednak dlatego, że jesteśmy pogrążeni w muzycznych śmieciach. Trzeba tez przyznać, że po Cream Jack nigdy nie wzniósł się już na ten poziom. Zresztą, artystycznie nie zrobił tego żaden z chłopaków. Clapton odniósł jedynie niebywały sukces komercyjny. Nic jednak nie zmieni faktu, że Cream to był wielki zespół, a Bruce miał w tym 1/3 wszystkich zasług.

 

A ja słucham sobie teraz najlepszej moim zdaniem płyty Procol Harum:

 

220px-Procol_Harum-A_Salty_Dog_%28album_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley, dnia 02 List 2014 - 20:01, napisał:

 

 

A ja słucham sobie teraz najlepszej moim zdaniem płyty Procol Harum:

 

 

 

 

Cześć,

ja zaś chętnie wracam do tego dzieła:

 

 

 

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przeszło to u nas niemal bez echa... Nie tylko jednak dlatego, że jesteśmy pogrążeni w muzycznych śmieciach. Trzeba tez przyznać, że po Cream Jack nigdy nie wzniósł się już na ten poziom. Zresztą, artystycznie nie zrobił tego żaden z chłopaków. Clapton odniósł jedynie niebywały sukces komercyjny. Nic jednak nie zmieni faktu, że Cream to był wielki zespół, a Bruce miał w tym 1/3 wszystkich zasług.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 Jack Bruce był kompozytorem większości utworów Cream, dlatego jego udział w sukcesie "supergrupy" ma dodatkowy wymiar.,Jako autor kompozycji Jack miał  największe udziały w podziale owoców "sukcesu komercyjnego" Cream co zawsze bulwersowało Gingera ,,U mnie w TT pożegnalna płyta,

post-67292-0-19260800-1414960916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Czapki z głów!

 

Odszedł wirtuoz klarnetu ACKER BILK!   :(

 

 

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Pink Floyd bez Watersa - ładne, krystalicznie wyprodukowane i... trochę bez wyrazu.

 

U mnie teraz Can:

 

Can_-_Tago_Mago.jpg

 

Nie moje klimaty, ale co jakiś czas krautrocka słucham, bo zjawisko było ważne i sporo fajnej muzyki zostawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam nowych Floydów 24/96, ale jeszcze nie słucham. :)

Aby otworzyć Drzwi Percepcji potrzebuję jeszcze dwunastoletniego Lagavulina i krótkiego Churchilla Romeo y Julieta.

Także przy sobocie najpierw wypad do sklepu dla dżentelmenów (lub nałogowców - jak kto woli ;) ) naprzeciwko Trinity College aby uzbroić się w w/wym akcesoria ;), potem rozgrzewanie sprzętu, otwieranie Drzwi Percepcji  i dopiero jazda! :)

Zwykle z nowymi płytami tak się nie certolę, ale przygotowania w tym stylu robię zawsze na powitanie nowej płyty Leonarda Cohena, Marka Knopflera, no a teraz Floydów.

To jest święto! :)

Tym bardziej, że to chyba ostatnia okazja w życiu - zapuścić premierowy album Pink Floyd!

To już się nie powtórzy. :(

Sic transit gloria mundi - zostaje syf, rap i Lady Gaga.

Edytowane przez il Dottore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
il Dottore, dnia 15 List 2014 - 05:21, napisał:

 

(...) Zwykle z nowymi płytami tak się nie certolę, ale przygotowania w tym stylu robię zawsze na powitanie nowej płyty Leonarda Cohena, Marka Knopflera, no a teraz Floydów.

To jest święto! :)

Tym bardziej, że to chyba ostatnia okazja w życiu - zapuścić premierowy album Pink Floyd!

To już się nie powtórzy. :(

 

 

Witam,

pamiętam jak w 1975r. z podobnym nastawieniem oczekiwałem na premierę Wish YWH (MiniMax, Kaczkowski, pr.3) - to było prawdziwe święto - piękna płyta.

A teraz - z płytą obcuję już od ponad tygodnia, owszem to jest Pink Floyd i ten klimat, tylko jakby "muzyki" brak, niestety. Może lepiej było pozostawić The Division Bell, z pięknym High Hopes jako koda. Po wydawnictwie powstałym z odrzuconych i posklejanych fragmentów z sesji nagraniowych, trudno oczekiwać czegoś wielkiego, IMO raczej rozczarowuje, szkoda, że taki koniec.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.