Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz tak dla rozluźnienia tematu coś o rozgrzeszeniu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co by mieli niszczyć Koran? Ile tych muzułmanów jest w Polsce? A sekta katolicka co chwile utrudnia życie innowiercom w Polsce.

 

Ale ja nie pisałem w kontekście Polski. Na całym świecie w pewnych kręgach w dobrym tonie jest jazda po symbolach religijnych, tylko jakoś tak nie maja odwagi owi "artyści" pojechać np. po muzułmańskich. Taka wybiórcza odwaga - bo ze strony chrześcijan raczej nic im nie grozi.......

 

Caracas - to może zamieszkaj w państwie Islamskim i posłuchaj publicznie swojej muzyki. Zobaczysz tolerancję w najwyższym wydaniu i w jednej chwili zatęsknisz, za nietolerancyjnymi Katolikami z Polski.

Ja tez słucham w dużej mierze podobnej muzyki do tej co Ty. Lubię też gotyk rock (w Bolkowie na Castle Party nawet zdarzają się koncerty w kościele) Nie toleruje pewnego radiowęzła - a katolicy jakich znam są bardzo tolerancyjni. Jesteś więźniem stereotypów :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A mnie ostatnio wzięło na dobrą, polską muzę, której słuchałem jak byłem dzieciakiem. Tęskni mi się za starym, dobrym Houkiem...

 

http://www.youtube.com/watch?v=p1hW6g55Vcc

 

To kawałek pochodzący z płyty nagranej w składzie z śp. Robertem Sadowskim, który później odszedł i powołał do życia świetny Kobong.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Magik- Sadowski był wizjonerem. Kobong to genialna grupa, mam ich kasetę z autografami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak polscy katolicy są tolerancyjni, w porównaniu z islamskimi terrorystami, rzeczywiście są. 

Houk fajna kapela, dawno nie słuchałem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Taaak. To ja może zaproponuję Prawdziwą Muzykę zamiast publicystyki carcasa i papaxa.

Kto nie zna, niech wysłucha koniecznie cały utwór. Najlepsze wykonanie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

@Magik- Sadowski był wizjonerem.

 

 

Zgadzam się.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich głośnikach słychać najpiękniejsze piosenki Disney'a. A teraz dokładnie Pokahontas- Kolorowy Wiatr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się kręci właśnie chyba najlepsza płyta wszech czasów:

dsc_3813.jpg


Omega Vintage, Zenith Vintage, Hamilton Khaki Field, Sea-Gull Seamaster, Atlantic Art Deco, Seiko 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harvester, naprawdę tak sądzisz? Kurczę, już chyba z 7 lat nie słuchałem tej płyty. Mnie wydawała się zawsze zbyt zachowawcza i wygładzona, no i jednak bez pana zgorzkniałego-genialnego... Czasem nucę sobie "High Hopes", ale całość jest daleko w moim rankingu PF. Ale Twój post sprawi, że pewnie po nią sięgnę wkrótce. A zdjęcie - piękne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley, dnia 05 Sie 2014 - 20:40, napisał:

(...) Czasem nucę sobie "High Hopes", ale całość jest daleko w moim rankingu PF.

 

Witam,

podzielam opinię :) , ale co do płyty wszech czasów - zgoda jej twórcą jest również Pink Floyd :)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley, dnia 05 Sie 2014 - 21:21, napisał:

A która Twoim zdaniem

 

The Dark Side Of The Moon oczywiście :) i jest to mój świadomy wybór po ponad 40 letnim obcowaniu z muzyką i tą płytą również.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest wybrać najlepszą płytę PF (a na lepszą płytę w ogóle tym bardziej!), ale jednak w rozmyślaniach nad tym kończę właśnie na The Division Bell. Może mi się w przyszłości odmieni, do 40 lat obcowanie z muzyką jeszcze mi daleko. :) Dla mnie 3 najlepsze płyty Floydów to (wg kolejności): The Division Bell, Wish You were Here, Dark Side of The Moon. Nie jestem specjalnie zagorzałym fanem The Wall (pewnie dlatego, ze nie przepadam za wokalem Watersa), acz Comfortably Numb to zdecydowanie jeden z najlepszych utworów grupy. 

Słucham muzyki przeróżnej, bo pośród moich ulubionych wykonawców poza PF są również Eric Clapton, Megadeth, Jimi Hendrix, Metallica (głównie za Master of Puppets), Miles Davis i kilka innych jeszcze. 

Jako, ze dziś prosto ze Stanów przyszły do mnie dwie płyto to jedna z nich na talerzu:

 

5073466558_67f565dccd.jpg


Omega Vintage, Zenith Vintage, Hamilton Khaki Field, Sea-Gull Seamaster, Atlantic Art Deco, Seiko 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcuję z muzyką Pink Floyd jakieś 15 lat,oczywiście znam wszystkie albumy zespołu,ale najmocniejsze wrażenia mam po albumach ''meddle'' i ''wish you were here''.W ostatnim tygodniu słuchałem wczesnych ''floydów'', uwielbiam ten psychodeliczny klimat, ''set the controls for the heart of the sun'' powala.

A od dwóch dni non stop ''the brew- control''

http://youtu.be/_tu0jkkOQMI?list=PLSX2hqf9b8MB6r2YknGyflVKJyXBLb_zv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest wybrać najlepszą płytę PF (a na lepszą płytę w ogóle tym bardziej!), ale jednak w rozmyślaniach nad tym kończę właśnie na The Division Bell. Może mi się w przyszłości odmieni, do 40 lat obcowanie z muzyką jeszcze mi daleko. :) Dla mnie 3 najlepsze płyty Floydów to (wg kolejności): The Division Bell, Wish You were Here, Dark Side of The Moon. Nie jestem specjalnie zagorzałym fanem The Wall (pewnie dlatego, ze nie przepadam za wokalem Watersa), acz Comfortably Numb to zdecydowanie jeden z najlepszych utworów grupy. 

Słucham muzyki przeróżnej, bo pośród moich ulubionych wykonawców poza PF są również Eric Clapton, Megadeth, Jimi Hendrix, Metallica (głównie za Master of Puppets), Miles Davis i kilka innych jeszcze. 

Jako, ze dziś prosto ze Stanów przyszły do mnie dwie płyto to jedna z nich na talerzu:

 

5073466558_67f565dccd.jpg

 

genialny album, to wersja naked cover?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

genialny album, to wersja naked cover?

 

Niestety nie. 

 

Witam,

skoro mowa o Pink Floyd, to IMO warto posłuchać nowej płyty zespołu Anubis. Jak na współczesne czasy, całkiem przyjemny rock progresywny:

 

  http://www.youtube.com/watch?v=rXV4MynLTyM

 

Pzdr.

Dają radę. Z nowszych zespołów grających psychodelicznego i prog rocka słucham The Mars Volta. 

TMV---Frances-The-Mute-the-mars-volta-41


Omega Vintage, Zenith Vintage, Hamilton Khaki Field, Sea-Gull Seamaster, Atlantic Art Deco, Seiko 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Side Of The Moon oczywiście :) i jest to mój świadomy wybór po ponad 40 letnim obcowaniu z muzyką i tą płytą również.

Pzdr.

 

A ja szanuję - wiadomo, perfekcyjnie pomyślana płyta i idealnie wykonana - ale nie dostaję od niej dreszczy... Nawet przy wokalizie Clare Torry ;) "Wish You Were Here" ma dla mnie więcej pięknych melodii i bardziej odpowiada mi brzmieniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.