Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o tuningowaniu zegarków miał charakter komercyjny,został założony przez biznesmena z branży zegarkowej (zresztą o wątpliwej reputacji),w celu zwiększenia sprzedaży własnych towarów i usług.W związku z tym został usunięty przez moderatorów i chwała im za to. ,

Został usunięty przez modów ponieważ Sose po zarzuceniu mu komercyjnosci sam usunął z forum wszystkie swoje wpisy i fotki, , przez co temat dziurawy jak sito nie miał celu istnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niegrzeczny ale pozwolę sobie na jeszcze jedną uwagę - u sose zrobiłem zegarek (i z tego co wiem nie tylko ja) i nie wiem skąd bierze się opinia o wątpliwej reputacji - wg mnie jest co najmniej krzywdząca. Może cel i był komercyjny - ale to co robił i jak robił zasługuje na szacunek, idąc tym tropem czym jest forumowy bazarek i chwalenie się nowymi nabytkami, które na tym bazarku często lądują ? To nie jest niejednokroć zagranie komercyjne ?  Uważam mayor, że powinieneś się wycofać z tego stwierdzenia - jest nie tylko nie fair ale i obraźliwe dla naszego forumowego kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o tuningowaniu zegarków miał charakter komercyjny,został założony przez biznesmena z branży zegarkowej (zresztą o wątpliwej reputacji),w celu zwiększenia sprzedaży własnych towarów i usług.W związku z tym został usunięty przez moderatorów i chwała im za to. Watek o okazjach owszem jest ciekawy ale najczęściej psuje okazje ponieważ po wklejeniu linków rośnie zainteresowanie aukcjami...Można by zmienić zasady i wklejać linki po zakończeniu aukcji ,albo same zdjęcia zegarków bez odnośnika.Ewentualnie zmienić tytuł tematu na "To była Ruska okazja na aukcji",

Jak można w jednym poście napisać tyle rzeczy nieprawdziwych i krzywdzących?

 

charakter komercyjny?!

wątpliwa reputacja?!!!!

usunięty przez moderatorów?!

 

Po usunięciu postów sose oficjalnie poprosił o usunięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można w jednym poście napisać tyle rzeczy nieprawdziwych i krzywdzących?

 

charakter komercyjny?!

wątpliwa reputacja?!!!!

usunięty przez moderatorów?!

 

Po usunięciu postów sose oficjalnie poprosił o usunięcie tematu.

Watek miał według mnie charakter komercyjny ponieważ niemal w całości został poświęcony promocji wyrobów jednej firmy.O wątpliwej reputacji napisałem gdyż w tym wątku pojawiły się nieprzychylne recenzje poziomu usług i rzetelności tej firmy pisane przez jej rzeczywistych klientów.Recenzji pisanych przez konkurencje tego przedsiębiorstwa nie brał bym poważnie, ale jeżeli faktyczny klient ma pretensje to fakt taki poddaje w wątpliwość reputacje firmy.Co do usunięcia przez moderatorów mogę się mylić, bo nie znam procedur według jakich tematy są usuwane z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1kwietnia, nie mogłem się oprzeć ;)

 

Mój tapatalk nie pozwala na edycję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niegrzeczny ale pozwolę sobie na jeszcze jedną uwagę - u sose zrobiłem zegarek (i z tego co wiem nie tylko ja) i nie wiem skąd bierze się opinia o wątpliwej reputacji - wg mnie jest co najmniej krzywdząca. Może cel i był komercyjny - ale to co robił i jak robił zasługuje na szacunek, idąc tym tropem czym jest forumowy bazarek i chwalenie się nowymi nabytkami, które na tym bazarku często lądują ? To nie jest niejednokroć zagranie komercyjne ?  Uważam mayor, że powinieneś się wycofać z tego stwierdzenia - jest nie tylko nie fair ale i obraźliwe dla naszego forumowego kolegi.

z kolega Sose miałem okazje współpracowac już i bardzo sobie tą współprace chwale, tez nie bardzo rozumiem stwierdzenie  o "wątpliwej reputacji".  A wątku o tuningu szkoda, idąc tym tropem wywalmy watki "paskowców", xicorra, gerlacha czy chronos art...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dałbym ostrzeżenie i tydzień odpoczynku od forum ;)

A na poważnie - zgadzam się z przedmówcami. Samemu zdarza mi się wypatrzyć ciekawą sztukę i wtedy pozostaje się modlić, żeby nikt nie wkleił linka na forum, bo cena szaleje :( Może warto zastanowić się nad zmianą regulaminu i wklejać tutaj linki dopiero po zakończeniu aukcji

 

 

Dobre jak na prima aprillis!  Dzisiaj już po ....i te niedorzeczności może Kolega odwołać. Sam kilkakrotnie wskazałem aukcje, po których zadowoleni kumotrzy z forum mogli kupić okazyjne zegarki...

 

Jeżeli ktoś straszliwie jest poszkodowany to powinien nie wiem... zacząć zbierać naklejki z papieru toaletowego. To jest hobby i kolekcjonowanie... Czasami latami człowiek poluje na egzemplarz, który mu odpowiada stanem i jest za niego w stanie zapłacić. Każdy, a przynajmniej większość z nas jak myślę jest osobą dorosła, która wie ile może wydać i tak też gospodaruje swoimi środkami.  

 

Myślenie, że All kupują i ceny windują wyłącznie bywalcy forum jest też logiką 6 latka... 

 

Podobne mniemanie mam o pomysłach zamykania wątków, bo się ktoś czuje sfrustrowany... tu pozostaje jedynie solidne pier.....cie w futrynkę lub okazyjny zakup pięknego zegara do przebudzenia się z takich gó.....nych  pomysłów.

 

Link zamieszczam http://allegro.pl/zegar-z-kukulka-prod-radzieckiej-z-lat-70-tych-i4104715149.html żeby już całkiem offtopu nie było...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolega Sose miałem okazje współpracowac już i bardzo sobie tą współprace chwale, tez nie bardzo rozumiem stwierdzenie  o "wątpliwej reputacji".  A wątku o tuningu szkoda, idąc tym tropem wywalmy watki "paskowców", xicorra, gerlacha czy chronos art...

Nie wiedziałem o wyczyszczeniu postów Sose i jestem, prawdę mówiąc, mocno rozczarowany. W ten sposób forum może ominąć sporo ciekawych i inspirujących inicjatyw. Moim zdaniem - bez sensu.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek miał według mnie charakter komercyjny ponieważ niemal w całości został poświęcony promocji wyrobów jednej firmy.O wątpliwej reputacji napisałem gdyż w tym wątku pojawiły się nieprzychylne recenzje poziomu usług i rzetelności tej firmy pisane przez jej rzeczywistych klientów.Recenzji pisanych przez konkurencje tego przedsiębiorstwa nie brał bym poważnie, ale jeżeli faktyczny klient ma pretensje to fakt taki poddaje w wątpliwość reputacje firmy.Co do usunięcia przez moderatorów mogę się mylić, bo nie znam procedur według jakich tematy są usuwane z forum.

O ile dobrze pamiętam to aż jedna osoba była niepocieszona tym, że nie został zrobiony/naprawiony w odpowiednim czasie jej zegarek.

Jestem kolejną osobą bardzo zadowoloną ze współpracy z sose.

Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło? kiedyś trzeba było naprawdę mocno się natrudzić wyrywając "burżuazyjne chwasty" (czy inaczej mówiąc: wyprawiając nieszczęśników na tamten świat) aby dostać takie cudeńko -> http://allegro.pl/order-lenina-i4102352285.html

 

dzisiaj wystarczy ... tysiak i jedno kliknięcie :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy z najwyższych!

 

Ale przy 1000zł - "Cena minimalna nie została osiągnięta" :)

A tak przy okazji to zdaje się trudny rynek dla kolekcjonera - podobno dużo podrób itp.

Kiedyś to "studiowałem" - praca na lata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co? podobnie jak przy tzw komandirach, nieuważny kupujący może się wkleić w chińską podróbę lenina??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne radio ... kształty jak cadiliac . magia lat 50/60


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał z pozłacaną (!) kopertą. Dużo wyświetleń ale sensowny.

Aukcja kończy się tuż przed północą :ph34r:

http://allegro.pl/stary-zegarek-sygnal-pozlacany-au20-kolekcjonerski-i4085027504.html

No dzięki, miałem w obserwowanych, chyba od razu wywalę. :angry:

Zwrócę też uwagę, że werk jest młodszy od reszty zegarka.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.