Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Paweł Bury i jestem uzależniony ............ BRAWOOOO :lol:  :lol:  :lol:  tak jest na tych no ...mitingach czy jak to zwał gdzie się spotykają uzależnieni

Jak chcesz to mogę stanowić dla Ciebie grupę wsparcia. Żeby wyjść z nałogu na poczatek musisz oddać połowę swoich zegarków.

Adres mój znasz więc ślij. w ramach wsparcia jakoś udźwignę ten ciężar  :unsure:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres mój znasz więc ślij. w ramach wsparcia jakoś udźwignę ten ciężar  :unsure:

...po czym się okaże, że to półtorej tony... i bez widlaka ani rusz.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po czym się okaże, że to półtorej tony... i bez widlaka ani rusz.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Jak chcesz to mogę stanowić dla Ciebie grupę wsparcia. Żeby wyjść z nałogu na poczatek musisz oddać połowę swoich zegarków.

Adres mój znasz więc ślij. w ramach wsparcia jakoś udźwignę ten ciężar  :unsure:

Na razie nie ma na to najmniejszych szans - nie zamierzam sie leczyć ale przyznać musze że jak trafia się coś na starociach albo allegro co zbieram to dostaje udeżenia ciepła - w ostatnich chwilach licytacji drżą i pocą mi się dłonie - moja żona już dawno powiedziała że jestem chory - jakieś 3 lata temu na allegro był licytowany zegarek Paweł Bure z czarną porcelanową tarczą stan niemal idealny ale srzelony balans i zerwana sprężyna coś dla mnie !!!! takie usterki moge zrobić za przysłowiowe grosze jednak większość ludzi to odstrasza - zasiadłem do licytacji było coś koło 180zł odświerzam odświerzam ..... w ostatnich sekundach wpisuje 601zł (cena z kosmosu ale chciałem mieć pewność wygranej) KLIKAM  !!!!! a tu H.....J  !!!!! nic się nie dzieje !!!! komputer sie przywiesza na jakieś 2-3 minuty nigdy wcześniej nie miałem takiego zdażenia - gdy w końcu wraca do normy jest po licytacji moja oferta nie weszła aukcja zakończona kwotą 260 z groszami - Jak boga kocham furia urosła do tego stopnia że przez kilka sekund rozważałem wypierdzielenie komputera przez okno - moja powiedziała że przestaje jej się to podobać i zaszło to za daleko :(

Od tamtej pory ochłonąłem trochę z tymi zakupami i zanim zasiądę do licytacji czegoś upatrzonego to musze sobie trzepnąć browara coby się odprężyć i nie narobić szkód w przypadku przegranej które mimo wszystko ciężko znoszę

A zegarków mam w granicach rozsądku - kieszonkowych około 40 sztuk ale raczej wyszukane modele i kilkanaście naręcznych więc raczej w normie :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie miałem podrzucić te Pobiedę :)

wygląda dziwnie - tylni dekiel zakręcany jak w szwajcarach lub niemcach,

 

a Wy co sądzicie?

 

ok, widzę, że temat był już poruszany w innym wątku :) 

Edytowane przez etz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , wygląda na to  ,że ktoś Mortimie do brzuszka Pobiedę przeszczepił :(

http://watchismo.blogspot.com/2006/10/mid-century-modern-gadget-mortima.html

 

Niekoniecznie. Dokładnie takie zegarki tłuczono masowo w Chinach czy Hong Kongu pod różnymi nazwami.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o ten  dość rzadko pojawiający się zegarek. Ja mam więc może inni skorzystają  :)

http://allegro.pl/poljot-buran-sybir-sibir-molnija-3603-i4350605542.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o ten  dość rzadko pojawiający się zegarek. Ja mam więc może inni skorzystają  :)

http://allegro.pl/poljot-buran-sybir-sibir-molnija-3603-i4350605542.html

Ale drogo. Nie tak dawno za 400 długo nie chciał pójść.

Zegarek za to fajny. Wiem bo mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale drogo. Nie tak dawno za 400 długo nie chciał pójść.

Zegarek za to fajny. Wiem bo mam :)

Ja też mam, ale strasznie rzadko noszę. Mam porysowane szkiełko trochę (widoczne w sztucznym świetle) - tak kupiłem. Nawet myślałem go sprzedać, ale jak sobie uświadomię, że pewnie mógłbym za niego wziąć maksymalnie 350-400 zł to trochę mi go żal. Może go kiedyś wymienię na jakiegoś starszego(mniejszego) ruska. Nosicie swoje? Przy jakiej okazji? Do jakiego ubrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam, ale strasznie rzadko noszę. Mam porysowane szkiełko trochę (widoczne w sztucznym świetle) - tak kupiłem. Nawet myślałem go sprzedać, ale jak sobie uświadomię, że pewnie mógłbym za niego wziąć maksymalnie 350-400 zł to trochę mi go żal. Może go kiedyś wymienię na jakiegoś starszego(mniejszego) ruska. Nosicie swoje? Przy jakiej okazji? Do jakiego ubrania?

Z rok temu nosiłem dość często ale teraz prawie wcale choć to ładny i efektowny zegarek. Ale sprzedać szkoda z powodów jak wyżej choć kupiłem chyba za 410 plus nowy pasek hirscha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa, taki i złocony. Białego kupiłem za 650 ale NOS z papierami i pudłem, złocony też z papierami stan bdb. Tańszy był. Poluje na niebieskiego:)

To są doskonałe zegarki i za parę lat na pewno będą bardzo poszukiwane.

Białego noszę częściej - mam go na meschu i wygląda doskonale:-)

599 zł to dziś za średniej jakości chrono radzieckie krzyczą a ten zegarek jest piękny:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak są oferty nowych Sybirów w sklepach internetowych po 1000-1150zł to te ceny są za wysokie?

 

PS

Przy okazji - za atrakcyjną cenę poszła Rakieta Olimpijska godzinę temu (110zł)

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-rakieta-olimpijska-1980-r-i4328703438.html

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak są oferty nowych Sybirów w sklepach internetowych po 1000-1150zł to te ceny są za wysokie?

 

Mimo wszystko nie porównywałbym cen nowych zegarków i tych z rynku wtórnego. Wg mnie zupełnie inni odbiorcy. A ten zegarek i tak jest bardziej wart swojej ceny niż większość innych w tym pułapie cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Sybiry to inne zegarki, część jest z datą a te co nie są to też wyglądają na żywo średnio. Miałem czarnego w rękach i nie mogłem się oprzeć wrażeniu że jest jakis tandetny. Na łapce miałem wtedy coś innego i nie miałem jak porównać ale to nie było to. 

 

Pewnie nie jestem obiektywny bo choć rzadko zakładam to uwielbiam ten zegarek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak...rzadko się trafia w takim fajnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Teraz nie mam możliwości obejrzenia tego na dużym monitorze ale wydawało mi się że tam wszystko było ok.

 

Wydziobane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/1940r-pancerny-stalna-15-dkg-sygnatura-na-werku-i4322288748.html - na to cudo nikt sie nie czai ? Cena spora, ja nie potrafię tu napisać niczego o orginalności tego zegarka (aczkolwiek na pierwszy rzut oka widać wskazówki nie pasujące do siebie w żaden możliwy sposób ), ale myślę, że okazja niebanalna.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.