Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tysiąc ale 2016 sztuk jeszcze do wzięcia ;-) 

Cztery aukcje wystawił sprzedawca....

 

Ja taki zestaw zauważyłem... niby nic egzotycznego ale widać że zegarek i pasek tylko w szufladzie leżał http://allegro.pl/zegarek-wostok-18-kamieni-i5658835687.html Cena do przyjęcia...

Dzięki - przygarnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież od razu widać że Ukraińska tarcza i zegarek kombinowany....

Sorry za naiwne pytania, ale dopiero się uczę. Czyli rozumiem, ze taki zegarek w ogóle nie istnieje? Przemalowana tarcza, koperta i mechanizm z innego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za naiwne pytania, ale dopiero się uczę. Czyli rozumiem, ze taki zegarek w ogóle nie istnieje? Przemalowana tarcza, koperta i mechanizm z innego zegarka?

Uściślając. Koperta chyba od Wostoka precyzyjnego, poddana nowemu smrodzeniu, bo tego nie można nazwać złoceniem, bo na pewno na niej 20 mikronów złota nie ma., tarcza to współczesna podróbka klepana na Ukrainie. To tak na szybko. Co do koperty nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były Wołny w takich kopertach? Jeżeli ta, to chyba nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Wostok precyzyjny z tarczą współcześnie produkowaną. Koperta nie jest odnawiana, widać ubytki złocenia, jest tylko wypolerowana. Ogólnie nie wart zainteresowania składak chyba że do jakichś przekładek za małe pieniądze. Ale u tego Pana to na pewno nie będą małe pieniądze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda z diamencikiem http://allegro.pl/sprawna-pobieda-od-kirowa-stan-sklepowy-i5665281019.html 

 

Dwa pikne łucze http://allegro.pl/zegarek-lucz-szt-2-i5665083154.html

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Tam jest tylko "kup teraz", czy czegoś nie widzę?

Wybaczcie, sobota  :unsure: . Mam straszną alergie na sprzedawców jak dp_watches, supler_s1, ak_wrotaczasu itp - spojrzałem na komórce kto wystawia i na 8 dni do końca i zareagowałem instynktownie... Mimo wszystko ja nie polecam robić u nich zakupów, większość opinii jest o nich negatywnych, chociaż niektórzy kupują i twierdzą, że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.