Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie szukałem w kostce, a że mam kopertę dobrym stanie a tarczę w opłakanym więc coś z tego będzie pozytywnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok miodowa kostka:

http://olx.pl/oferta/wostok-bostok-sprawny-ideal-zobacz-CID87-IDb7TLl.html#c2d0051a1a

Jeszcze tani Poljot 3133 )oryginał?):

http://olx.pl/oferta/poljot-3133-CID87-IDa6IKH.html#0f396ea405

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle...zło też wisi już od jakiegoś czasu.

 

Jeśli ten Poljot jest po przeglądzie, to ja też  - , po pierwsze - jak ktoś nie wie co oznacza niedziałający stoper to się dowie jak go nabędzie, a po drugie nie sądzę aby go rozebrał w mak  , ten co robił przegląd,  a żeby go naprawić to dokładnie tak trzeba zrobić. natomiast większość przydomowych zegarmistrzów nawet nie widziało i nie słyszało o werku 3133  niestety ale tak to wygląda. Rozebranie tego werku  i złożenie to koszt 200zł a więcej pisał nie będę żeby nie zniechęcać.

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu. Będę chciał kupić ruska jak najcienszego i chciałbym min te 40mm, raczej kwarc. Do gajera. Za czym się warto rozgladac oprócz poljota de luxe i lucza chyba też de luxe? W jakich cenach sa akceptowalne te dość dobrze odnowione z allegro chodzą po ponad 200 pln. Czy może znacie jakieś bazarki w Warszawie oprócz Koła gdzie można zajrzeć w celu kupienia starych, ale sprawnych zegarków?

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu. Będę chciał kupić ruska jak najcienszego i chciałbym min te 40mm, raczej kwarc. Do gajera. Za czym się warto rozgladac oprócz poljota de luxe i lucza chyba też de luxe? W jakich cenach sa akceptowalne te dość dobrze odnowione z allegro chodzą po ponad 200 pln. Czy może znacie jakieś bazarki w Warszawie oprócz Koła gdzie można zajrzeć w celu kupienia starych, ale sprawnych zegarków?

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Na Złotej mają zawsze kilka ładnych sztuk na sprzedaż. Cen nie znam, ale warto odwiedzić:

http://www.renowacjecyferblatow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się kolega z forum. Nie pamiętam teraz kto ale pamiętam ten pasek :D

Tak, tak koledzy to ja......czy myślicie,że chcę za drogo za te 55 gram ? Edytowane przez Miś Uszatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile to okazja, nie jestem w stanie powiedzieć, ale myślę, że w przeliczeniu na sztukę to drogo nie wychodzi za mechanizm PRIMA, choć niesprawny:

http://allegro.pl/mechanizmy-do-zegarkow-prim-10-szt-i5736767277.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile to okazja, nie jestem w stanie powiedzieć, ale myślę, że w przeliczeniu na sztukę to drogo nie wychodzi za mechanizm PRIMA, choć niesprawny:

http://allegro.pl/mechanizmy-do-zegarkow-prim-10-szt-i5736767277.html

 

Ze swojego doświadczenia mogę polecić tego sprzedającego - w wakacje zakupiłem u niego bardzo podobny zestaw werków do Primów, wraz z tarczami i wskazówkami. Sama przesyłka przyszła bardzo dobrze zabezpieczona - żaden z elementów nie został uszkodzony. Oczywiście wówczas tez w opisie było słowo "niesprawne", lecz wszystkie werki były kompletne i wymagały jedynie czyszczenia.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako 'miłośnik' sowietów w US-army - nie mam uwag! :)

 

jest to oryginalna czistopolska amfibia na automacie, choć niestety 'masowa' reedycja limitowanej linii na zamówienie Pentagonu


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dinosaur w gratisie

rozumiem, że tak ...w postaci skórki :)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.