Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ja. Byłem pierwszy ale pogardziłem :D

I jak tu budować kolekcję? Pytam się, jak? Może ustalmy, że forumowicze z dużymi kolekcjami, dają 10 minut fory reszcie? :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chwilę się zastanawiałem... o chwilę za długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech się przyzna ten co kupił. Dam sobie ręce obciąć, że jest wśród nas, nikt inny nie mógłby tak czyhać na okazje, jak my :P  :D

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty? Toż to wieczność dla prawdziwie czyhających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto był na tyle bezczelny?! Kurde nick to s...6? Któż to? :P

Coś czuję, że gość się pomylił i zegarek do mnie nie dotrze.

Choć raz udało się być szybszym, ale przeczuwam kłopoty.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający ewidentnie się pomylił. Pewnie miała być licytacja od 10zł, a dał kup teraz. Można tak wywnioskować po pozostały aukcjach.

 

Edit: Spox, w świetle prawa jesteś na wygranej pozycji, umowa kupna sprzedaży została zawarta.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, słynna aferka z Allegro, jak gość przy sprzedaży auta pomylił zera. Zamiast 57 000 dał 5700 i musiał za taką kasę sprzedać auto, bo sprawa wylądowała w sądzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wiadomość od sprzedającego, że się pomylił. Jeżeli napisze to wiadomo, że się wycofam :).


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wiadomość od sprzedającego, że się pomylił. Jeżeli napisze to wiadomo, że się wycofam :).

A ja bym czym prędzej zapłacił, potwierdził adres i napisał że czekam na przesyłkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym czym prędzej zapłacił, potwierdził adres i napisał że czekam na przesyłkę :D

Taki nie jestem. :D

Transakcja anulowana :) Dostałem telefon z przeprosinami, wyjaśnieniami że nastąpiła pomyłka. Więc Panowie bić się :)

P.S

Przebiłbym kchrapka z poliotem 55g, tym złotym strzałem :P

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądzcie takimi hienami za 10zł.

Gość się pomylił i tyle, wy się nigdy nie mylicie?

Gdyby mnie się zdarzyła taka pomyłka nie sprzedałbym i tyle. Niech mi ktoś założy sprawe za 10zł, sąd się obśmieje chociaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że załatwił to w porządku. Wyjaśnił i jest ok, sądziłem że jest to pomyłka. Nie wiem dlaczego sądzisz, że jest tu ktoś hieną? Okazje zawsze się trafiają, chociażby wspomniany przeze mnie poliot kupiony przez kchrapka za trzydzieści kilka złotych. A żeby coś kupić w atrakcyjnych pieniądzach trzeba się trochę "pościgać" z kolegami z forum. Dodatkowa adrenalina i jest co sobie powypominać.

 

Żeby nie było, jeszcze okazja: http://allegro.pl/duza-meska-rakieta-paketa-i5831933254.html

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądzcie takimi hienami za 10zł.

Gość się pomylił i tyle, wy się nigdy nie mylicie?

Gdyby mnie się zdarzyła taka pomyłka nie sprzedałbym i tyle. Niech mi ktoś założy sprawe za 10zł, sąd się obśmieje chociaż :)

Wiadomo że tak. W końcu zegarki za 10 zł giną, ulegają uszkodzeniu itp, itd :D Jak ktoś nie chce sprzedać to nie sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewygórowana cena, Pobieda wygląda na zadbaną, Wostok też niewiele gorszy. Szkoda, że zdjęcie takie sobie.

 

http://allegro.pl/zegarki-nareczne-mechaniczne-wostok-i-pobieda-i5816652179.html

 

edit: i po ptokach

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nikt jeszcze nie kupił tych dwóch. Automat i zwykły Poljot w dobrych cenach. Jedynie przy automacie jest pomyłka, bo to 23 kamieniowy, a nie 17sto. Sprzedawca znany i lubiany.

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34900973

 

Jaki ma mechanizm ten Poljot 17 kamieni? Typu "bocian"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma mechanizm ten Poljot 17 kamieni? Typu "bocian"? :)

 

Nie, o ile wszystko jest zgodne z oryginałem to tam jest Poljotowski 2409, czyli znany z kirowskich. No chyba, że się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.