Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarozlaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo wysyp Primowych budzików. Ciekawe czy ma to związek z warsztatami forumowymi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na warsztatach nie robiliśmy Primów ;)

6bb244eeeaebe69eba92709bf6e20561.jpgbb7843960f0a0f8eee3fd883738fe045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosę dyskusje na temat złocenia i odzysku złota do innego tematu.

Narazie wydaje mi się że tutaj bedzie dobrze

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80685-oznaczenia-ruskiego-zlocenia-jak-to-z-nimi-jest/page-2?hl=z%C5%82ocenie

Dodam tylko od siebie, że każdy zapewne spotkał się z kopertą złocona w której złocenie nie "wytarło" sie a po prostu "odprysnęło"

Kiedyś jeden złomiarz napisał że to sa najbardziej poszukiwane koperty bo na nich złota jest znaczniej więcej niż na puncy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6670490653

Jeśli wszystko ok to cena chyba niezła. :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Coś mi nie pasuje ale nie będąc znawcą wostoka ciężko mi sypnąć z rękawa. To kolejna edycja z niższą ceną i już bez zdjęcia pobgryzanej koperty od werka. Imtak widać liczne przetarcia. Na części to okazja ale to moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad nim zastanawiałem, ale coś mi tu śmierdzi, nie wiem tylko czy słusznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kirowskije-16-kamieni-zlocony-i6667483566.html#imglayer
Złocony Kirowski, rzadka tarcza w bardzo dobrym stanie. Koperta i koronka też w niezłym stanie - jak na używane kraby. Cenowo, jeśli zakończy się w okolicach 150zł - fajny zakup.

http://allegro.pl/zegarek-ural-z-1958-roku-radziecki-nareczny-i6669106563.html#thumb/2
Ural w bardzo fajnym stanie, wskazówki, stety-niestety z nowym wypełnieniem. Sygnatura pod 6 - nie wiem czy to szkło soczewkuje, czy rzeczywiście błąd fabryczny.

http://allegro.pl/zegarek-meski-radziecki-wostok-vostok-papiez-bcm-i6669591500.html
Wostok z papieżem do ogarnięcia.

Edytowane przez Łukasz Radziszewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata go już Fiedka sprzedaje :) Fiedka ma zawsze ciekawe i rzadkie zegarki.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Fiedka jest tez na ebay, ale tam ma całkiem inne ceny ;)

Nie niższe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

W tej cenie chyba warto...

A kto bogatemu zabroni ;)

Jak doliczysz prowizję WU i koszt przesyłki, to już nie jest tak fajnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie