Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna jest :rolleyes: wiem bo mam taką...

 

[Quest] jak możesz to wrzuć zdjęcia, to piękny zegarek. Ten z allegro z niebieską tarczą ma zdjęcie kiepskiej jakości.

Też mam dwie takie Rakiety, ale niebieską bym chętnie kupił ale w stanie idealka.

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś kupił całkiem fajną rakiete za rozsądne pieniądze

 

hmm - źle sformułowałem zapytanie. To ja licytowałem i niepomiernie się zdziwiłem, że kupiłem. Dostałem info od sprzedającego, że Rakieta jest po generalnym przeglądzie (włącznie z półroczną gwarancją zegarmistrza), stąd też jeszcze ze zdziwienia wyjść nie mogę. Wrzucę fotki jak już dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje zakupu . ja ją mialem w obserwowanych (nie ukrywam że chciałbym mieć autoamta i właśnie niebieskiego) ale to koniec miesiaca wiec cena była poza moim pułapem


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny nabytek. Szkło do polerki lub wymiany, nowy pasek i będzie mega. Zrób koniecznie zdjęcia jak już ją będziesz miał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to za "cudak"? Jak z niego korzystano? Warto?

 

http://allegro.pl/kwarcowy-zegarek-cccp-slava-medyczna-unikat-i2677019321.html

 

Nie zauważyłem, że kolega wyżej już zlinkował tę aukcję. Podtrzymuję pytanie, jak korzystać z tego zegarka?

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dla miłośników nowszych radzieckich duży z rzymskimi indeksami Wostoczek

Cena nie jest zaporowa, a widzę w nim potencjał do noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dadik - Wostoki w podobnych kopertach występowały też z ciemnoniebieskim ringiem wokół tarczy i z szerokimi wskazówkami - wg mnie był to jeden z najpiękniejszych modeli Wostoka. Rozmiar tego zegarka też robi wrażenie - średnica coś około 40 mm.

O - tu jest nawet jego złocony odpowiednik, tylko cena trochę zniechęcająca:

http://allegro.pl/w-pieknym-stanie-pozlacany-zegarek-wostok-i2674985383.html

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem mam na uwadze. Ładnie zachowany, bardzo ładnie prezentuje się z bransoletą. Zobaczymy jak się aukcja zakończy. Przyznaję wcześniej umknął mi taki sam model, chyba niebieska tarcza. Może tym razem się uda, hehe.

Dzięki za pamięć KamilZlg

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników nowszych radzieckich duży z rzymskimi indeksami Wostoczek

Cena nie jest zaporowa, a widzę w nim potencjał do noszenia.

 

Właśnie go nabyłem i mam nadzieję, że będzie się dobrze nosił. Jaki pasek by do niego pasował, bo niestety krucho jest u mnie z gustem estetycznym.

 

Ehh, wcześniej nie nosiłem zegarka, a przez Forum ten jest już moim trzecim zakupem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cedrus to jest jak nagol, jak juz sie wciagniesz to trudno przestac, i dziwnym trafem nagle kazdy nowo ogladniety zegarek zaczyna sie podobac, i pojawia sie chec zanabycia go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poljot na 3133 w ładniutkim stanie wyjęli mi w ostatnich 2 sekundach :angry:

no i przy szczęśliwym zwycięzcy flaga rosyjska. chyba u nich zapasy też na wykończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

dzisiaj poljot na 3133 w ładniutkim stanie wyjęli mi w ostatnich 2 sekundach :angry:

no i przy szczęśliwym zwycięzcy flaga rosyjska. chyba u nich zapasy też na wykończeniu.

...no i?? nie wiem co chciałeś przekazać: ani linka, ani ceny ani śladu okazji...

 

A tymczasem Drużba już nieco przystępniej...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i?? nie wiem co chciałeś przekazać: ani linka, ani ceny ani śladu okazji...

 

A tymczasem Drużba już nieco przystępniej...

 

 

W takim razie ten kolega z allegro cos oszukuje nie dalej jak 2 strony temu byl od tego samego sprzedawcy ten same zegarek na kup teraz o ile sie nie byle za 1089zl, ale sprzedal sie na licytacji i znowu go wystawia? Z tego co pamietam nie bylo minimalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poljot na 3133 w ładniutkim stanie wyjęli mi w ostatnich 2 sekundach :angry:

no i przy szczęśliwym zwycięzcy flaga rosyjska. chyba u nich zapasy też na wykończeniu.

Cóż, ostatnio Ruscy coraz chętniej pojawiają się u nas na allegro, a że są tam kolekcjonerzy, dla kórych kasa nie gra roli, byle tylko kupic brakujący zegarek, to i ceny często windują mocno do góry. Sam tez to odczułem, tyle ze... jako sprzedawca B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

W takim razie ten kolega z allegro cos oszukuje nie dalej jak 2 strony temu byl od tego samego sprzedawcy ten same zegarek na kup teraz o ile sie nie byle za 1089zl, ale sprzedal sie na licytacji i znowu go wystawia? Z tego co pamietam nie bylo minimalnej.

...może nie oszukuje, bo to za mocno powiedziane, ale został zweryfikowany przez rynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.