Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od razu :) Tzn 3 minuty później.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było - ten temat ma w obserwacji 30 osób :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H

 

Jakby nie było - ten temat ma w obserwacji 30 osób :lol:

Hmm. Jakiś niedouczony jestem... Jak sprawdzasz obserwujących??? Napisz na priv bo chyba sobie wiochę robie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U góry tematu po prawej stronie z tego co pamiętam.

 

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było - ten temat ma w obserwacji 30 osób :lol:

zastanawiam się nawet czy tego tematu nie obserwują handlarze ! przeważnie tak jest że po pojawieniu się tu linku do zegarka w dobrej cenie ktoś kupuje zegarek w ciągu paru minut !!


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie podejrzania czasami cos sie pojawi i zaraz znika albo aukcja z licytacja sie kończy nagle pomimo tego, ze jest kilku licytujacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Napisano (edytowane)

Panowie nie popadajmy w paranoje. Bo tak się zaczyna dziać. Tak naprawdę większość z tych "okazji" jest wyłapywanych przez kolegów którzy "handlują" zegarkami na forum czy też na allegro. Ja kupiłem ten zegarek! I dzieki "okazjom" kupiłem mnóstwo zegarków... no sporo żeby nie bylo. I co jestem handlarzem?! To takie polskie szukać dziury w całym i robić afere ;)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nigdzie nie uciekam będę kradł Wam okazje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  ja jak znajdę to będę podrzucał :)  No chyba że sam będę chciał kupić, to wtedy nigdy przenigdy... :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A ja jak znajdę to będę podrzucał :) No chyba że sam będę chciał kupić, to wtedy nigdy przenigdy... :D :D :D

I tak to powinno działać :)

Dzięki Tobie mam kilka fajnych zegarków ;)

Jeszcze 24 godzinną Rakiete ustrzel dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to powinno działać :)

Dzięki Tobie mam kilka fajnych zegarków ;)

Jeszcze 24 godzinną Rakiete ustrzel dla mnie ;)

Jak się trafią to oczywiście że dam linka. Sam mam już dwie więc nie pożałuję :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jak się trafią to oczywiście że dam linka. Sam mam już dwie więc nie pożałuję :D :D :D

O... jak miło ;) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się czymś ciekawym :P. Skoro już jesteśmy przy Rakietach, to jakiś Atom by się przydał :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie popadajmy w paranoje. Bo tak się zaczyna dziać. Tak naprawdę większość z tych "okazji" jest wyłapywanych przez kolegów którzy "handlują" zegarkami na forum czy też na allegro. Ja kupiłem ten zegarek! I dzieki "okazjom" kupiłem mnóstwo zegarków... no sporo żeby nie bylo. I co jestem handlarzem?! To takie polskie szukać dziury w całym i robić afere ;)

Pozdrawiam :)

co innego kupowanie okazji dla siebie a zupełnie czymś innym jest kupowanie z myślą o odsprzedaży z zyskiem !!

a co do afer to chyba jeszcze mało widziałeś ! Nikt nie robi tu afery ale po prostu zastanawiałem się nad tym faktem !


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

co innego kupowanie okazji dla siebie a zupełnie czymś innym jest kupowanie z myślą o odsprzedaży z zyskiem !!

a co do afer to chyba jeszcze mało widziałeś ! Nikt nie robi tu afery ale po prostu zastanawiałem się nad tym faktem !

To fakt

Jestem tu za krótko i zapewne mało tu widziałem. Zapewniam że każdą z okazji kupiłem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To fakt

Jestem tu za krótko i zapewne mało tu widziałem. Zapewniam że każdą z okazji kupiłem dla siebie.

Zapewniam Cię, że na chwilę obecną kupiłeś dla siebie, poczekaj, aż będziesz zbierał kilka lat, kilkanaście. Wtedy porozmawiamy  :D Gdyby nie fascynacja zegarkami kolegów z forum, wyłapywanie przez nich okazji, doprowadzanie ich do stanu katalogowego i dopieszczanie ich, a później puszczanie w obieg to ciekawe jakby wyglądały nasze zbiory? Mnóstwo zegarków rozgrzebanych, bo nie ma kopert, wskazówek, tarcz itd. Osobiście rzadko kupuję na alle, wolę jechać na przeróżne giełdy staroci i tam buszować. Kupić trupka, jeżeli  jest on w moim kręgu kolekcjonerskim to zostaje u mnie, a jak nie doprowadzam go do jak najlepszego stanu wizualnego i zawsze staram się w 100% (nie zawsze wychodzi) doprowadzić go do odwzorowania katalogowego  i puszczam go dalej. Nie widzę nic złego w handlowaniu zegarkami :) A okazje to indywidualne podejście do danego zegarka, dla jednego okazja dla drugiego nie :D  

Edytowane przez Hipek

СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zapewniam Cię, że na chwilę obecną kupiłeś dla siebie, poczekaj, aż będziesz zbierał kilka lat, kilkanaście. Wtedy porozmawiamy :D Gdyby nie fascynacja zegarkami kolegów z forum, wyłapywanie przez nich okazji, doprowadzanie ich do stanu katalogowego i dopieszczanie ich, a później puszczanie w obieg to ciekawe jakby wyglądały nasze zbiory? Mnóstwo zegarków rozgrzebanych, bo nie ma kopert, wskazówek, tarcz itd. Osobiście rzadko kupuję na alle, wolę jechać na przeróżne giełdy staroci i tam buszować. Kupić trupka, jeżeli jest on w moim kręgu kolekcjonerskim to zostaje u mnie, a jak nie doprowadzam go do jak najlepszego stanu wizualnego i zawsze staram się w 100% (nie zawsze wychodzi) doprowadzić go do odwzorowania katalogowego i puszczam go dalej. Nie widzę nic złego w handlowaniu zegarkami :) A okazje to indywidualne podejście do danego zegarka, dla jednego okazja dla drugiego nie :D

Hipek w 100% się z Tobą zgadzam :)

Moja przygoda co prawda późno ale dopiero się rozpoczyna. Chciałbym wiele zegarków na które poluje np tu... o miejscówkach typu giełda staroci jeszcze słabo się orientuje.

 

I też nic nie mam do tych którzy nimi handlują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Napisano (edytowane)

Dubel

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.