Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Jaki zegarek jest na szczycie Twojej listy zakupów?

Rekomendowane odpowiedzi

uuu Michał ty jak walniesz...a do czego ten zegarek ma byc?bo ja bym brał GO.miałem na reku i to po prostu majstersztyk.

no a ja mam w planach i to najbliższych:

 

 

 

dsc04881v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

i ten :)

 

4149773.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu Michał ty jak walniesz...a do czego ten zegarek ma byc?bo ja bym brał GO.miałem na reku i to po prostu majstersztyk.

 

 

Tutaj Łukasz wszystko masz napisane :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/74889-urodzinowy-do-40-tys-zl/

 

Przejrzyj sobie na spokojnie 9 stron tematu i jeżeli masz ochotę, to wyraź swoje zdanie - chętnie przekalkuluje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dolny.Górny jest dobrze widoczny,co zacz :)

 

To jest Chronotac Seamatic czyli uboższy bliźniak Submarinera ref.1680 ;)

 

Nawigator powinien być dostępny jesienią 2012.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym moim zegarkiem będzie któryś z tej gromadki

 

Tylko jeszcze nie wiem który :) - nie mogę się zdecydować.

 

To może ankietę stworzyć? Moim faworytem byłby Moser. Dałbym się za niego pokroić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz aktualnie po zakupie Mosera, pierwszy raz mam coś takiego, że nie mam w zasadzie żadnych konkretnych planów zegarkowych. Miałem kupić siedmidniowego portugalczyka, ale wskoczyłem na listę klubowego Dornblutha 99.2, który będzie do odebrania dopiero w 2014 roku. Troche bez sensu kupować jeszcze w podobnej stylistyce portugalczyka. Planowałem też Paneraia 275, ale jest za duży, gruby jak cholera. Jedyny zegarek, który chodzi mi mocno po głowie, to Speake Marin HMS, bądź Serpent Calendar, ale znów boje się trochę tych uszu i polerowanej na wysoki połysk koperty (z natury takie zegarki szybko łapią rysy, czego niecierpie). Zobaczymy co się urodzi po Basel, może tam mnie coś bardziej zainteresuje. Natomiast zamarzył mi się nowy Lange up & down, tylko cena za ten zegarek nieco studzi mój zapał :( Choć kto wie, gdybym cierpliwie zbierał pieniążki, to może w przyszłym roku na urodziny mógłbym sobie na taką przyjemność pozwolić. Inna (tańsza) opcja, to podstawowy 1815 z małą sekundą, też fajny, klasyczny zegarek i jego też biorę ewentualnie pod lupę. Sumując wygląda to tak, że jeżeli w tym roku nie kupię klasycznego L&S 1815 albo Speake Marin HMS, to odłoże i dozbieram do właśnie tego zegarka :

 

post-27475-0-15045500-1359447162_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange przepiękny. Ja dopiero od paru dni mam jakikolwiek zegarek (Warszawa M20 oraz stary atlantic), ale zamierzam w tym roku kupić jeszcze jeden. Chyba tylko jeden, a i to dopiero gdzieś pod koniec roku jak uzbieram trochę drobnych... - tak chodzi mi po głowie submariner. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na szczycie w tym momencie jest ten Lange, pewnie niegdy nie kupie ale jak szczyty to szczyty ;)

post-49927-0-70009500-1359448401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o marzeniach, tylko o planowanym kolejnym zakupie, zobacz pierwszy post w temacie :)

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj rzeczywiscie.. w takim razie zgodnie z postem:

post-49927-0-99840400-1359449242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Jumbo? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bezapelacyjnie po ostatnich przymiarkach.. tylko drogi skubaniec, trzeba sie przygotowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie porównuje ceny zegarków i gdybym się jednak zdecydował na Lange up/down, to w zbliżonej cenie mógłbym mieć też Vacherona American 1921, który zawsze mi się podobał. Niemniej jednak Lange ciut bardziej do mnie gada, mam większy sentyment do L&S niż do VC.

 

Fotki zapożyczone :

post-27475-0-15964500-1359456298_thumb.jpg

post-27475-0-49353700-1359456322_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po styczniowych zakupach na razie spokój , może po wakacjach coś się wykluje . Najprawdopodobniej Omega de Ville w rozsądnych pieniądzach , jeśli wchodziłbym na wyższą półkę to tylko jakieś okazje z drugiej ręki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie porównuje ceny zegarków i gdybym się jednak zdecydował na Lange up/down, to w zbliżonej cenie mógłbym mieć też Vacherona American 1921, który zawsze mi się podobał. Niemniej jednak Lange ciut bardziej do mnie gada, mam większy sentyment do L&S niż do VC.

 

Fotki zapożyczone :

 

Michał a co w tym VC jest w środeczku?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki o to ręcznie nakręcane serduszko :)

post-27475-0-49934900-1359460632.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :)

To jest ich własne czy,nie?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego sam sobie wybić z głowy.

 

Ten:

 

post-1039-0-27287100-1359488806_thumb.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten explorer ma coś w sobie co wywołuje chęć posiadania.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... niezły jest. Ja - jak na razie - chcę suba... ale i explorer i gmt master - też mi chodzą po głowie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten explorer ma coś w sobie co wywołuje chęć posiadania.

serio :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio. Na początku trochę mnie odrzucał a teraz zaczyna do mnie gadać.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.