Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maniek66000 napisał(-a):

Branzoleta dotarła wyszło mnie to 550 zł jednak jest troszkę przymała. Od biedy założe ale brakuje tak z pół centymetra. Nie ma ktoś z was odsprzedać kawałka? 

20240309_185743.jpg

A takie coś widziałeś, są różne rozmiary z przesyłką coś 20zl 🤗🤗🤗

Screenshot_2024-03-09-20-54-48-96_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2024-03-09-20-54-55-60_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tam nie ma żadnej regulacji nawet mikro. A to branzoleta tytanowa

20240309_220932.jpg

Edytowane przez maniek66000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, maniek66000 napisał(-a):

Tam nie ma żadnej regulacji nawet mikro. A to branzoleta tytanowa

20240309_220932.jpg

tak mówię o tytanowej ,zobacz moje fotki 

IMG20240309225147.jpg

IMG20240309225118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2024 o 23:21, maniek66000 napisał(-a):

No ale u mnie jest tak samo....Taka sama przerwa...

20240309_232033.jpg

Też miałem bransoletę na styk w s5000 a obwód mam ~20 cm. Zamówiłem jedno ogniwo w serwisie Zibi (techno zibi taka chyba nazwa o ile dobrze pamiętam). Zamówienie online, podałem model, potwierdzili dostępność, koszt 152 zł, czas oczekiwania do 8 tygodni, płatność przy odbiorze. 

W dniu 31.01.2024 o 19:54, Słoik napisał(-a):

A ja akurat S5000E wystawiłem na olx bo mi się najmniej podoba ;D

To jest ten z przytartym AR za 2.400 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wysłałem informację do Zibi. Poczekam na odpowiedz. Tymczasowo załaożyłem przedłużenie metalowe ale to nie wygląda idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od zibi. Część branzolety jest tylko cena 202 zł plus 35 zł przesyłka. Za cała branzolete dałem 550 a za 1 część 250? Nie no zamontowałem to metalowe przedłużenie nawet nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, maniek66000 napisał(-a):

Dostałem info od zibi. Część branzolety jest tylko cena 202 zł plus 35 zł przesyłka. Za cała branzolete dałem 550 a za 1 część 250? Nie no zamontowałem to metalowe przedłużenie nawet nie widać.

Jest to prawdopodobnie do ogarnięcia taniej, ale to nadal będzie około 200 zł, tak szacuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam numer częśći przejrzałem cały internet i na zagranicznych stronach jest nawet drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, maniek66000 napisał(-a):

Mam numer częśći przejrzałem cały internet i na zagranicznych stronach jest nawet drożej.

Ja nie mam na myśli ofert dostępnych w Internecie, tylko możliwość zakupu tego ogniwa taniej. Jak masz ochotę, to napisz do mnie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Wrocławia posiada może T200S i miałby chwilę żeby się spotkać celem przymiarki? Rozważam zakup, ale nie jestem pewien jak będzie na mnie leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , używam od 2010r  na co dzień Oceanusa OCW-T100, Niestety zaczyna szwankować bateria. Latami  nie musiałem się martwić o poziom naładowania.

Zwykłe użytkowanie czyli krótki lub długi rękaw wystarczało. W tej chwili co kilka dni muszę go wystawiać na słońce. chciałbym wymienić baterię .

Czy jest to do wykonania w Polsce czy też trzeba szukać serwisu za granicą. Czy Zibi wykonuje taką usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Taraj napisał(-a):

Witajcie , używam od 2010r  na co dzień Oceanusa OCW-T100, Niestety zaczyna szwankować bateria. Latami  nie musiałem się martwić o poziom naładowania.

Zwykłe użytkowanie czyli krótki lub długi rękaw wystarczało. W tej chwili co kilka dni muszę go wystawiać na słońce. chciałbym wymienić baterię .

Czy jest to do wykonania w Polsce czy też trzeba szukać serwisu za granicą. Czy Zibi wykonuje taką usługę.

Możesz zapytać o to np. w Świecie Zegarków, przypuszczam, że świadczą taką usługę, bo akumulatory mają w stałej sprzedaży.

https://www.swiatzegarkow24.pl/kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dzwoniłem do nich,  wymieniają baterie w Oceanusach. Bardzo rzeczowi i konkretni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio wypuściło nową linię OCW-S400 w wersji czarnej (1AJF), niebieskiej (2AJF) i zielonej (3AJF) a tutaj taka cisza 😉

Piękne są, chyba najbardziej mnie kusi zielony, Styl zbliżony do S100 i S200, ale dodali szafirowy bezel i motyw fal widoczny na tarczy pod pewnymi kątami. Chyba ideał, bo w tych niższych wersjach brakowało mi tego efektu "bling" z wyższych modeli, z kolei te wyższe mają jak na mój gust przeładowane tarcze, a tutaj mamy to co najlepsze - czytelne tarcze i sporo się mieni (ale nie za dużo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Casio wypuściło nową linię OCW-S400 w wersji czarnej (1AJF), niebieskiej (2AJF) i zielonej (3AJF) a tutaj taka cisza 
Piękne są, chyba najbardziej mnie kusi zielony, Styl zbliżony do S100 i S200, ale dodali szafirowy bezel i motyw fal widoczny na tarczy pod pewnymi kątami. Chyba ideał, bo w tych niższych wersjach brakowało mi tego efektu "bling" z wyższych modeli, z kolei te wyższe mają jak na mój gust przeładowane tarcze, a tutaj mamy to co najlepsze - czytelne tarcze i sporo się mieni (ale nie za dużo).

O kurka! Ale fajne!
Czarnego bym chętnie ponosił.
1d8f00b239283ee5de9689d6042c9549.jpg


A póki co, czwarty rok z s100.
0668e91925e1fada077cafb573e63040.jpg&key=4bd1683dc94cf95a7c6f5a8430f938f089d1f7a2a4183c02b22fad11d0fa7d1971228d1a3e3a6895a5d1877e9239f4fb.webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Casio wypuściło nową linię OCW-S400 w wersji czarnej (1AJF), niebieskiej (2AJF) i zielonej (3AJF) a tutaj taka cisza 
Piękne są, chyba najbardziej mnie kusi zielony, Styl zbliżony do S100 i S200, ale dodali szafirowy bezel i motyw fal widoczny na tarczy pod pewnymi kątami. Chyba ideał, bo w tych niższych wersjach brakowało mi tego efektu "bling" z wyższych modeli, z kolei te wyższe mają jak na mój gust przeładowane tarcze, a tutaj mamy to co najlepsze - czytelne tarcze i sporo się mieni (ale nie za dużo).


Oj,oj, kozacki. Aż mi się portfel za wazon schował. Twój opis odzwierciedla dokładnie również moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam, mniam!



I regulowana bransa jak np. w s5000E!

No ale cena trochę słaba.. S100 to darmocha przy nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mniam, mniam, mniam!




I regulowana bransa jak np. w s5000E!

No ale cena trochę słaba.. S100 to darmocha przy nim.

zielony jest kozak
natomiast jakby wypuścili wariację nt. czerwieni/burgundu... to bardzo bym się musiał przekonywać, że go nie potrzebuję;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. to fakt! Te zegarki nasuwają mi skojarzenia z kamieniami szlachetnymi, więc taki rubin na nadgarstku świetnie by się prezentował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jakoś tak mi się niechcący kliknął niebieski S400 z Sakura Watches (po długim procesie ten-tegowania w głowie jednak zdecydowałem, że niebieski ładniejszy od zielonego). Ciekawe czy dojdzie przed końcem tygodnia, jak zamawiałem dwa lata temu Citka to miałem go po niecałych 5 dniach. Mój pierwszy Oceanus, bo poza tym mam dwa Citizeny i jedną Geckotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jakoś tak mi się niechcący kliknął niebieski S400 z Sakura Watches (po długim procesie ten-tegowania w głowie jednak zdecydowałem, że niebieski ładniejszy od zielonego). Ciekawe czy dojdzie przed końcem tygodnia, jak zamawiałem dwa lata temu Citka to miałem go po niecałych 5 dniach. Mój pierwszy Oceanus, bo poza tym mam dwa Citizeny i jedną Geckotę.

Graty! Dawaj foty od razu, bo co na żywo to na żywo, a nie tylko rendery na stronach lub przerobione zdjęcia.

Edyta: jest i filmik

No bajka ten nowy ocek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mpk napisał(-a):

No i jakoś tak mi się niechcący kliknął niebieski S400 z Sakura Watches (po długim procesie ten-tegowania w głowie jednak zdecydowałem, że niebieski ładniejszy od zielonego). Ciekawe czy dojdzie przed końcem tygodnia, jak zamawiałem dwa lata temu Citka to miałem go po niecałych 5 dniach. Mój pierwszy Oceanus, bo poza tym mam dwa Citizeny i jedną Geckotę.

Wow, szybko poszło... czekamy na foty i pierwsze wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pewno się pochwalę jak przyjdzie. A tymczasem recka czarnej wersji na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EMDURf082zA

Po japońsku, ale można włączyć napisy z tłumaczeniem.

 

Swoją drogą, znalazłem wczoraj przed zakupem kod na 3% zniżki na Sakura, może się komuś przyda (jeśli jeszcze działa, wczoraj działał):

ILW3P24

Edytowane przez mpk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.