Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście najbardziej cenię funkcje WC - lubię poczucie, że zegarek wskazuje właściwą godzinę.

Kolejna funkcja to panel słoneczny.

Od momentu, gdy użytkuję Oceanusa wskazówkowego doceniam rozwiązanie sprawdzania położenia wskazówek.

Mam poczucie, że mechanizm sporo wytrzyma i zegarek zawsze będzie poprawnie pokazywał godzinę.

 

Tak naprawdę to lubię te wszystkie funkcje razem. :)

 

I dokładnie o to chodzi. Te funkcje są po to, żeby zegarek w jak największym stopniu był bezobsługowy i żebyśmy mieli pewność, iż pokazuje dokładny czas. ;)

 

0.1, w Twoim rozumieniu więc każdy alarm gdziekolwiek umieszczony, każde zabezpieczenie jakiegokolwiek przedmiotu jest w zasadzie niepotrzebne, bo bywa tak, że ani razu nie zostanie użyte. :P


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Ponad 5 lat uzytkuje analogowego G bez tough mvt, wiec z doswiadczenia wiem ze funkcja ta jest absolutnie zbedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją subiektywną ocenę przekładasz na obiektywną ocenę tej funkcji. "Po co ścinać zboże kosą jak można sierpem." Ech... ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem opinię kolegi 0.1 i trudno się z nią nie zgodzić.

Jeżeli uważamy na zegarek to sprawdzanie położenia wskazówek jest zbyteczną funkcją.

 

Jednak osobiście uwielbiam takie nowinki techniczne i dobrze się z nimi czuję, i jestem gotowy za nie dodatkowo zapłacić.

Co więcej, raczej nie wybiorę zegarka (Casio), który nie ma takich funkcji.

 

Zastanawiam się co nowego wymyśli teraz Casio - GPS?

Niby Seiko to ma w swoich zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

 

 

Zastanawiam się co nowego wymyśli teraz Casio - GPS?

 

Eeeee to już było :) Casio Model PAT2GP-1V

 

No i GPW 1000 :) 

post-56479-0-94420400-1406889936.jpg

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o zegarek na rękę, a nie komputer :)

(coś jak Seiko Astron)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

i obecnie

 

G-Shock-GPW-1000-GPS.jpg

 

 

MariuszA, nie uwazam na swojego G bo mam go juz tak dlugo ze w d*pie mam czy cos mu sie stanie czy nie, uzywam go i nie cackam sie z zegarkiem za 800 pln.

W dodatku mam jeszcze 2 inne fajne zegarki :)

 

Tez lubie nowinki techniczne ale tak naprawde najfajniejsza i najlepsza jest funkcja solar (odnawialne zrodlo energii B) ), reszta dla mnie jest mniej istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu G-Shocka nie znałem - dziękuję za podpowiedź :)

 

Obejrzałem i prawie wszystko wiem :)

 

Teraz tylko czekać, aż ta technologia pojawi się w Oceanusach.

Edytowane przez MariuszA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tez lubie nowinki techniczne ale tak naprawde najfajniejsza i najlepsza jest funkcja solar (odnawialne zrodlo energii B) ), reszta dla mnie jest mniej istotna.

 

A widzisz, a według mnie najbardziej dyskusyjna biorąc pod uwagę koszta wymiany akumulatora i obecnie przedłużenie życia baterii do nawet 10 lat. ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden powrót do przeszłości - Protrek bez solara (moduł znany już z Edifice i G).

 

PRG-280-1JF_l.png

 

PRG-280D-7JF_l.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus za normalne uszy, ale ogólnie jakoś ten projekt do mnie nie mówi. Mało "protrekowy" jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

A widzisz, a według mnie najbardziej dyskusyjna biorąc pod uwagę koszta wymiany akumulatora i obecnie przedłużenie życia baterii do nawet 10 lat. ;)

Rzeczywiscie, ewentualne koszta wymiany aku zrujnuja moj budzet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, ewentualne koszta wymiany aku zrujnuja moj budzet :D

Porównawcze koszta do wymiany baterii. :P

 

Mam wrażenie, że teraz to już po prostu chodzi o to, żeby postawić na swoim, co? B)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą to wymiana akumulatora jest w ramach gwarancji?

I pytanko, otóż kupując używanego Mudmana g9300GY koleś napisał ze gwracnja przedłuzona do 2019r. I wsumie do gwarancji jest doczepiony paragon na 20 zł, ale zadnej wzmianki nie widziałem ze gwaracnja dłuższa o 3 lata, więc ten paragon jest dowodem na to? I czy zegarek moge zawsze zanieść do renomowanych sklepów casio, bo mimo ze sikor sprowadzany ponoć ze stanów to mam gwar. zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Jak ze stanów to chyba masz miedzynarodowa na 12 mies.Ale skad paragon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

No przeciez nie na twoim :D

Mam wyrobione swoje zdanie i wiedze, wiec nie wiem jaki masz cel? w tym przekonywaniu mnie na sile, ze to ty koniecznie masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą to wymiana akumulatora jest w ramach gwarancji?

I pytanko, otóż kupując używanego Mudmana g9300GY koleś napisał ze gwracnja przedłuzona do 2019r. I wsumie do gwarancji jest doczepiony paragon na 20 zł, ale zadnej wzmianki nie widziałem ze gwaracnja dłuższa o 3 lata, więc ten paragon jest dowodem na to? I czy zegarek moge zawsze zanieść do renomowanych sklepów casio, bo mimo ze sikor sprowadzany ponoć ze stanów to mam gwar. zibi

Akumulator jest objęty gwarancją.

 

Przedłużać można tylko gwarancję Zibi. Jeśli zegarek pochodzi ze Stanów to takowej mieć nie możesz (a jedynie rok międzynarodowej gwarancji, o ile sklep dołączy wypełnioną kartę gwarancyjną). Coś tu nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe.

 

On nie będzie tego zegarka naprawiał, bo nie ma możliwości. Odsyłałby do serwisu Casio. Nie odsyłałby na swój własny koszt, więc to z jego strony blef.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku, ale z niej wynika, że zegarek kupiony był nie w Stanach, a w Polsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie pamiętam, że się dziwiłem jak rozmawiałem z facetem przez telefon, jak powiedział, że ma gwarancje przedłużoną do 2019, bo domysliłem się ze to jest z zibi a skoro ze stanów to niby jak;o No i powiedział ze kolega jego sprowadził chyba 7 sztuk do Polski i tak kupił od kolegi z taką gwarancją, więc nie rozumiem o co chodzi, ale nie ważne ;p WIęc ten mały paragonik świadnczy ze mam 3 lata dłuższą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.