Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiaj w rękach 3 nowe Red Bull'e - Edifice. Szału nie ma. Najbardziej mi się podobał EFR-537RBK-1A. Na wielkość nawet dla mnie okey, ale strasznie ciężki. Z kolei wersja na pasku z tworzywa mnie zaskoczyła na plus. Naprawdę dobry pasek dali. Myślałam, że coś cieńszego będzie a tu dość gruby, ale elastyczny pasek mamy. No i lżejszy oczywiście niż wersja na bransolecie, tylko że wzór paska mi się nie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te DW-D5600 to nowa, odrębna linia w rodzinie, czy raczej następca wysłużonego już DW-5600? W tym wzornictwie do mnie nie przemawia, ale to dopiero początek - zapewne pojawią się też jeszcze jakieś wersje bardziej nawiązujące do klasyki serii 5600. Duży plus za bardziej pojemną baterię szacowaną na 10 lat pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to interesuje. Poprawa baterii - duży plus. Co jeszcze ewentualnie w module można poprawić?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-D5600 ma mieć moduł 3433, funkcje bardzo podobne (chyba nawet identyczne) do GD-X6900.

 

Bateria 10 lat, 3 "multi" alarmy, timer ustawiany co do minuty (a nie sekundy), ale z brzęczykiem, 5 sekundowe odliczanie stopera, funkcja flash (stoper, alarm, sig i timer). 

 

dw-d5600p_enhsrnn.jpg

 

  • ¥ 13,000 + tax
  • World time: the clock of 48 cities (29 time zones), daylight saving time setting function
  • (1/100 second, a total of 24 hours, 5 second countdown auto start, split) stopwatch
  • (1 minute, set up: 24 hours, measured in seconds, auto repeat, time up with the subject function set unit) timer
  • Time signal (snooze function with only one): 3 Multi Alarm
  • Full Auto Calendar
  • Display switch 12/24 hour
  • Beep ON / OFF switching function
  • (Auto light function with afterglow function) EL backlight
  • (Alarm / Hourly, notice timer / TIME, stopwatch auto start, emitting sound information integration) Flash feature sound information
  • 15 seconds per month difference ±: accuracy
  • Battery life: 10 years
  • Size (H × W × D) / weight: 46.8 × 43.2 × 13.6mm/52g
  • EL: Blue Green
Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisane. 8-)

Katalogowa cena to 13000 jenów plus podatek. Czyli ok. 130 usd plus podatek. Czyli drogo, ale realnie pewnie jakieś 80 usd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ..... sorki, nie zauważyłem, chyba pora na okulistę  ;)

Cena faktycznie spora  :mellow:

 kit tam z ceną, podajcie od kiedy i w jakich krajach beda w sprzedazy !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Japonii miał być pod koniec maja, ale juz wczoraj (16 maja) na WUS-ie pojawiły się 2 pierwsze egzemplarze (niezawodny Kumaso, jak zwykle). W PL pewnie jakiś sierpień, ale to tylko moja spekulacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie poprzymierzać. Kilka modeli IMO wygląda naprawdę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowy Protrek... aż mnie oczy zabolały... To jest akurat ten problem, że jak mi się coś spodoba (nie różowy Protrek!) to nie ma tego w polskiej dystrybucji ech. Poluje od dawna na dwa fajne Baby-G i ani jedno, ani drugie nie było u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości na czerwiec... różowy Frogman, szary Rangeman i Gulfmaster

 

June-2014_eerhsqs.png

JuneJPG_eerhsqa.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z różowym Frogmanem to ich chyba trochę poniosło ;)

Rangman w tej wersji kolorystycznej wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Ocek all black jest genialny. Tak samo jak all white. ;)

Jasna wersja też mocno interesująca. Rzadko można spotkać czerwone akcenty w Oceanusach, tak na szybko nie przypominam sobie nawet żadnego modelu z ostatnich kilku lat, a w obecnej ofercie jest to wyjątek. :)

 

OCW-T2500C-7AJF_l.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna wersja też mocno interesująca. Rzadko można spotkać czerwone akcenty w Oceanusach, tak na szybko nie przypominam sobie nawet żadnego modelu z ostatnich kilku lat, a w obecnej ofercie jest to wyjątek. :)

 

OCW-T2500C-7AJF_l.png

 

 

No właśnie te czerwone akcenty mnie mocno się podobają...do tego moja ulubiona kolorystyka Ocków biało-niebieska...bez tych błękitów na tarczy w środku... Jestem bliski klikania :D  To jest chyba jakaś limitka podobnie jak Manta S3001C.

Na razie jest preorder...a nie wiem czy dużo ich będzie w sprzedaży :huh:


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.