Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość m.mikulinski

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m.mikulinski

Jestem studentem z Warszawy po dziadku zostało mi kilka zegarków, które leżały sobie gdzieś spokojnie w szufladzie. Jednak gdy trafiłem na to forum i zacząłem je przeglądać od razu je wyciągnąłem z szuflady i postanowiłem sobie że trochę je odkurzę :D Jak już wiedza o markach zegarków się poszerzyła bo prócz Omegi to nie znałem prawie żadnego innego producenta a w szczególności co to Delbana, Pallas itp. :oops: to kieszonkowa Omega po dziadku już jest w dobrych rękach zegarmistrza a w kolejce czeka Delbana, Pallas, pozłacany Poljot automatic (wcześniej też nie wiedziałem że jest pozłacany a tym bardziej automatyczny) oraz bliżej nie zidentyfikowany kieszonkowy PROPHETE. Na dodatek kupiłem już przez te kilka dni Atlantic Worldmaster. Chyba się uzależniłem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wiedz, że Piotrek mówi prawdę! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć. Powiedz gdzie studiujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

Cześc! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość m.mikulinski

Studiuje na Wacie Wojskowa Akademia Techniczna na wydziale elektronika i telekomunikacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę studenta. Wpadłeś chłopie i łatwo się nie wygrzebiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i pisz, pisz, pisz... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również!

Tak przy okazji to też studiuję na WAT ale na Mechatronice :lol: I również jestem nowy na tym forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: I również jestem nowy na tym forum :D

No to witam(y) na forum! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

no to WITAJCIE !!!

:lol:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, z żołnierskim pozdrowieniem :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za tak miłe przywitanie :lol: A tak przy okazji, to jestem na specjalności "samoloty i śmigłowce" i chciałbym sobie kupić jakiś "lotniczy" zegareczek.... Myślałem o Poljocie 3603, bo na Brietlinga mnie jeszcze nie stać :? Co Wy proponujecie? Pamiętajcie tylko że jestem studentem i każda złotóweczka sie liczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za tak miłe przywitanie :lol: A tak przy okazji, to jestem na specjalności "samoloty i śmigłowce" i chciałbym sobie kupić jakiś "lotniczy" zegareczek.... Myślałem o Poljocie 3603, bo na Brietlinga mnie jeszcze nie stać :? Co Wy proponujecie? Pamiętajcie tylko że jestem studentem i każda złotóweczka sie liczy :lol:

 

Witaj.

Polecam tego. Jest super.

 

http://allegro.pl/item93139970_piekny_polj...3603_nowy_.html


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jednak wolałbym ten model Poljot 3603/1225800B , ze stronki oficjalnej Poljota. Bardzo spodobał mi się ten samolocik na godzinie 6.... Są może jakieś inne źródła, gdzie można ten zegarek kupić taniej? Na Allegro i Ebay'u tego modelu nie znalazłem, a 700zł to jednak sporo..... Czytałem na forum że pewna pani na stadionie sprowadza Poljoty, ale nie doczytałem się czy warto ryzykować czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gromow i klasyk są fajne, ale przerażają mnie troche wymiary 45mm ... Chyba jednak zdecyduję się na tego 3603 i poczekam na zastrzyk gotówki :lol: Dzięki za porady, zresztą zawsze można kupić Gromowa w następnym miesiącu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo!! Różnica w cenie jest znaczna, dzięki za linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

witam kolege studenta :D kłania sie turystyka i rekreacja :lol: i łatwo faktycznie sie nie wygrzebiesz... bynajmniej nie chodzi o studia :lol::D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.