Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A te dwa ostatnie, to mają jakąś markę? Czy po prostu wychodzą pod różnymi etykietkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta marka to Sanrenmu tak jak napisane na opakowaniu.

Wejdź na Knives.pl i poczytaj co o nich sądzą ich użytkownicy.

Edytowane przez Gadzeciarz

-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekam, na info.

 

Spyderco, trochę pdstrasza wielkością klingi i cena zdecyowanie za wysoka.

 

Coś takiego jak na foto okładzina z drewna fajnie leży w dłoni. Blokada liner lock. Została mi jedna sztuka. Gdyby coś jest na pozbycie :rolleyes: Więcej fotek mogę przesłać na maila.


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekam, na info.

 

Spyderco, trochę pdstrasza wielkością klingi i cena zdecyowanie za wysoka.

 

Coś takiego jak na foto okładzina z drewna fajnie leży w dłoni. Blokada liner lock. Została mi jedna sztuka. Gdyby coś jest na pozbycie :rolleyes: Więcej fotek mogę przesłać na maila.

post-40856-0-63411000-1319051585_thumb.jpg

post-40856-0-21502800-1319051923_thumb.jpg


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczy , maly, zgrabny Victorinox? uzytecznosc niektorych z nozy ze zdjec jest..prawie zadna:)) sorki ze tak wprost:)


żarliwy wyznawca systemow korporacyjnych :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów mi że magnum jest bezużyteczny :) Klinga jest tak uniwersalna że wypatroszysz coś co upolowałeś, po usmażeniu odetniesz kawałek mięsa, posmarujesz kanapkę, zaostrzysz patyk do smażenia kiełbaski ... :D


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczy , maly, zgrabny Victorinox? uzytecznosc niektorych z nozy ze zdjec jest..prawie zadna:)) sorki ze tak wprost:)

 

Znajdź mi Victorinoxa (małego! Większego Trialmastera mam, i sobie chwalę) z kołkiem/otworem, do otwierania jedną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę polecić kershawa 1620. mam go już drugi rok i bardzo sobie chwalę. nożyk mały ale (stosunkowo) ciężki, otworzyć można go błyskawicznie :) no i jest tani.

 

43567d1314854570-kershaw-scallion-1620-review-1620.jpg

 

 

drugi, trochę droższy, lżejszy i delikatniejszy (można powiedzieć, że kobiecy), z genialną blokadą. po chwili treningu można go otworzyć i zamknąć delikatnym ruchem dłoni. Benchmade 530 Pardue

 

BM530P.jpg


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wakacje 2008 zapłaciłem za niego 199zł :) nie pamiętam jednak jak stał dolar. kupiłem go (później także jakiegoś CRKT) od osoby prywatnej, polecanej na knives.pl. noż był oczywiście nowy, w firmowym pudełku itd.

 

mogę podać maila na PW (ale nie gwarantuję, że działa), zawsze można spróbować i zapytać, jeśli nie o benchamde, to i jakiś inny nożyk

 

edyta: ok, według money.pl dolar kosztował wtedy ~2,1zł

Edytowane przez Canis

life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, zgubiłem już dwa edc :) ROzwaliłem victorinixa (no tylko trochę w sumie słuzy nadal), drugi vick słuzy, ale jest dużawy.

 

Zakupu już dokonałem: Sanrenmu w dwóch modelach idą już do mnie. Jak się rozwalą/zgubią, nie będzie żalu - i takie było własnie założenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi plany szlag trafił, niema szans żebym około 4000 na customa uzbierał ;) . Próbuję dogadać się o tańszej wersji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arhol, a co chciałeś zamówić?


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR AXD expendables tanto 4,4 za 875$, ale z kochanym vatem i cłem wychodzi 1200$...

 

EastCoastCustomKnifeShow2010-4.jpg

 

(tu akurat wersja 5,5)

 

Ale ogólnie kijowo, zaproponowali mi wersję HTM AXD za 600$ (około 850$ z podatkami) ale ni cholerę nie mogę się dogadać w kwestii designu (chciałbym identyczny ;) ) a wysłać kasę, a ci strzelą coś "podobnego" i mi się np nie spodoba... no cóż :/. może w przyszłym tyg. dadzą odpowiedź czy tak się da czy nie (mimo już jakichś 10 maili o podobnej treści....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obraź się, ale ten nóż trochę kojarzy mi się z mieczykami/sztyletami fantasy za kilkadziesiąt złotych : )

 

chyba jednak podobają mi się bardziej tradycyjne noże.

edyta: chociaż gunhammerem bym nie pogardził;)

Edytowane przez Canis

life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu : ) dla mnie zaś GH (zwłaszcza z tym zaokrągleniem w głowni) za cholere się nie podobają, bowie i torpedo są git - ale ogólnie to zakrzywienie jest badziewne IMO, chyba że mówimy tylko o DDR a nie HTM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arthol, ten nóż ma tyle finezji co rura od odkurzacza ;)

Nie trzymałem nie wiem, nie znam się, ale podzielam zdanie Canisa. Masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem wyżej - kwestia gustu ;), dla mnie np. sebenza, która jest "obiektem kultu" wielu ludzi, nie pasi mi w ogóle i raczej jej nigdy nie kupie .

 

Jeden uważa taki a taki nóż za cudo - drugi zaś za potwora

 

co kto lubi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On wcale mały nie jest ;) To włąśnie wielkość wspomnianego wcześniej Trialmastera.

Edytowane przez grizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On wcale mały nie jest :D To włąśnie wielkość wspomnianego wcześniej Trialmastera.

 

Wydziwiasz ;)

kup ZT0350


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Victorinoxa, podoba mi się model One hand Military, tylko nie wiem czy nie będzie problemu z naostrzeniem tego ostrza, macie jakieś doświadczenie z tym?

Czy lepiej wybrać klasyczne ostrze?

 

Edit: A może polecicie coś innego w podobnym stylu?

Edytowane przez Stuttgart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosze o rade, szukam jakiegos EDC, mialem Sanrenmu ten z otwieraczem ale zgubilem. Teraz chcialem cos fajniejszego, deko wiekszego. Na wiadomym forum doradzili mi Tenaciousa i Rata. Za tankiem sie rozgladalem, ale ciagnelo mnie w strone axis locka. Systematycznie zwiekszajac budzet chyba zdecyduje sie na jakis BM, wstepnie 555S. Moja obawa czy okladziny nie sa za grube? Sanrenmu byl plaski, nie czulem go w kieszeni. Teraz chce cos z nieco dluzszym ostrzem ale obawiam sie ze grubosc bedzie mi przeszkadzala w kieszeni. Macie jakies pomysly, ewentualnie doswiadczenia z 555?


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się pomiędzy Sog Vulcan Mini VL-02 za 309 zł

 

a

 

Sog Vulcan Mini Tanto VL-04 za 536 zł

 

i tu pytanie............ Czy warto dopłacać do Tanto?

 

Oferta z tego sklepu:

 

http://www.sogknives.pl/VL-04.php


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.