Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Canis

Użytkownik
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Canis

 1. Takiego jeszcze nie widziałem, więc się pochwalę co kupiłem za 30zł:
 2. kiedy masz wyświetlany "pierwszy", główny czas - przytrzymaj chwilę "adjust", później wciskając "mode" przeskocz aż na górze zacznie migać "12h" - wtedy wciśnij "fwd/start". później wyjdź wciskając raz jeszcze "adj"
 3. Canis

  Nowosci Casio

  zawsze może go rozebrać z gumy i wtedy już będzie widać tytan ;]
 4. Canis

  Unitra Warel

  Wiem, że znalezienie działającej unitry jest baardzo trudne, ale zaryzykować czasem trzeba : ) udało mi się wyrwać taki zestaw za naprawdę śmieszną cenę: (zdjęcie z aukcji) teraz tylko pozostało trzymać kciuki w nadziei, że pierwszy zegarek będzie działał!
 5. no i dorobiłem się kolejnego g-shocka. nie żeby jakiegoś niecodziennego, ale jakże wspaniałego risemana : )
 6. a czy gdziekolwiek napisałem, że zamierzam usunąć reklamy? Nawet je lubię : )
 7. jakieś 2-3 tygodnie temu zamówiłem kindla za 370 zł, wersja z reklamami (kompletnie nie są denerwujące). czytnik jest naprawdę rewelacyjny, szybko przerzuca strony, przyjazny w obsłudze i z fajnych materiałów. wcześniej używałem onyxa boox. z ręką na sercu mogę każdemu polecić kundla. a, i 6" w zupełności wystarcza.
 8. prędzej AU będzie oznaczało złocenie do 5. grubsza powłoka byłaby już oznaczona jako AU 10, 20...
 9. @zetore, zegarek butem do skanera dociskałeś? oO
 10. http://allegro.pl/boctok-komandirskie-skorzane-etui-bialy-kruk-nos-i2481760019.html wysoką cenę przewiduję...
 11. to i ja się pokażę
 12. jeśli chodzi dokładnie, nie ma widocznych wżerów i zaczątków nalotów na mechanizmie, to nie ma sensu go ruszać. dodatkowe rozłożenie go na części pierwsze bez potrzeby, na pewno mu nie pomoże. ale to tylko moje zdanie
 13. Canis

  Jest okej

  Jest OK, bo udało mi się zsynchronizować 80 zegarów na dworcu głównym pkp w Krakowie nie jest OK, bo większość trzeba było ustawiać ręcznie i zajęło to 7h. a jako ciekawostkę dodam, że wszystkie te zegary są made in swiss.
 14. a dziękuję za miłe słowa uznania ten wostok byłby bardziej elegancki, gdyby był na pasku. Na bransolecie to "złoto" aż razi w oczy - i to jest w nim piękne! a zdjęcie nadgarstkowe postaram się wrzucić. sekundnik jest złoty. EDIT:
 15. trochę kiczowaty i odpustowy wostok. potrzebowałem takiego
 16. wprawdzie ostatnio miałem małą przerwę, ale powoli wracam do strzelectwa sportowego. pistolet pneumatyczny i .22 a co do zegarka, to najlepszy jest czytelny stoper - do odmierzania czasu poszczególnych serii, w moim przypadku jest to ruski agat. przydatny też jest G z timerem do pilnowania pozostałego czasu
 17. nawiązując do aukcji Navitimera z poprzedniej strony, to właśnie aukcja została usunięta "przez pracownika Allegro" niech wypowie się ktoś bieglejszy w temacie, czy ten zegarek faktycznie był nieoryginalny, czy, co bardziej prawdopodobne - "pracownikowi allegro" nie chciało się szukać informacji na temat tego zegarka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.