Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myśle że CBF 600 to idealny motocykl na początek. Nie za ciężki, nie za mocny ale też nie za słaby. No i to Honda wiec jeśli tylko kupi sie model bezwypadkowy to nie powinno być absolutnie żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-64247-0-09886000-1397485943_thumb.jpg

w zeszlym roku z plecaczkiem na balkanach. u nas sezon ju w pelni. pozdrawiam wszystki zmotoryzowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ktoś z kolegów kręci się na forum http://hoonda.pl ?

(poprosiłbym o kontakt na PW, bo mam pytanie)

Edytowane przez Szymon_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

CBF600 to świetny motor na początek, miałem taką w wersji naked z ABS-em i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wygodna, silnik spokojnie oddaje moc, bezawaryjna. Wprawdzie jest taka ... nijaka i szybko Ci się znudzi, ale na początek idealna.

Z którego roku? Bo pierwsza wersja miała stalową ramę, druga już aluminiową i trochę twardziej zestrojone zawieszenie.

No i lepiej wziąć z półowiewką, niż golasa.

 

Tu moje historyczne zdjęcie z 2005 roku:

mwe72e.jpg

 

 

To musi być bardzo fajny motorek na początek,no i w ogóle do miasta. W latach 90-tych miałem CB 750 tzw. sevenfifty przez dwa sezony bardzo fajny miejsko-turystyczny sprzęcik,potem zamieniłem na Kawasaki Zephyr też 750. 

 

 

Zakup poczyniony. Kupiona jest właśnie CBF 600, tylko że w wersji z owiewką:

Honda%20CBF600S%2008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, gratuluję :)

Dbaj o siebie teraz, rozsądny bądź :)

pozdrawiam

 

p.s.

To do kwadratu podjedziesz ?


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Wyjeżdżam dziś w nocy i wracam dopiero 27-go rano, więc niestety nie. A motocykl odbieram dopiero jak wrócę, bo został na wymiany płynów, filtrów i regulację. 

Edytowane przez Szymon_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę długiego i bezpiecznego sezonu.  


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dzieki Panowie :)

 

Tak na szybko fota live:

DSC_1678.jpg

 

Motocykl przed wyjechaniem bedzie miał zrobioną wymianę płynów, filtrów oraz synchronizację gaźników i zawory. Miło też, że dostaję gwarancję na 3 lata na całą mechanikę.

Moto mam ubrane w kufer, miękkie sakwy boczne, grzane manetki, crashpady, długą szybę i wskaźnik biegów. Dodatkowo nowo obszyta kanapa (znacznie wygodniejsza niż standard). No nie ma się do czego czepnąć zbytnio. Opony do zmiany na przyszły sezon.

 

Zadowolony z zakupu jestem. ;)

Edytowane przez Szymon_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój klient ma do sprzedania Aprillę 750 Shiver z 2009r, jakby ktoś miał chrapkę na taki motocykl to jest do wzięcia.

 

Gratulacje Szymon, niech Cię wozi:)

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie :)

 

Tak na szybko fota live:

DSC_1678.jpg

 

Motocykl przed wyjechaniem bedzie miał zrobioną wymianę płynów, filtrów oraz synchronizację gaźników i zawory. Miło też, że dostaję gwarancję na 3 lata na całą mechanikę.

Moto mam ubrane w kufer, miękkie sakwy boczne, grzane manetki, crashpady, długą szybę i wskaźnik biegów. Dodatkowo nowo obszyta kanapa (znacznie wygodniejsza niż standard). No nie ma się do czego czepnąć zbytnio. Opony do zmiany na przyszły sezon.

 

Zadowolony z zakupu jestem. ;)

jak na pierwsze moto to dobry  wybor, masz tyle gadzetow , ze bedziesz sie mial jak w samochodzie ,szyba robi robote :) , , ja bym jeszcze polerke kolektorow wydechowych zrobil w wolnym  czasie 2godzinki roboty a efekt miazga

Edytowane przez Wulfgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką imprezę namierzyłem:

post-61474-0-91871300-1397815618_thumb.jpg

Chyba się wybiorę z dzieciakiem, niech skorupka nasiąka:)

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mogę zacząć czyścić mojego 57-latka.

post-57210-0-15471200-1397837053_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup poczyniony. Kupiona jest właśnie CBF 600, tylko że w wersji z owiewką:

Honda%20CBF600S%2008.jpg

Przyłączam się do gratulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ja bym jeszcze polerke kolektorow wydechowych zrobil w wolnym  czasie 2godzinki roboty a efekt miazga

 

 

polecam Autosol Anti Blau - jeżeli nie ma rdzy, wżerów - to po potraktowaniu tym cudem w paręnaście minut będą się pięknie błyszczały, bez specjalnego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ... a jak pracuje, co prawda nie "tik tak" ale ponieważ to wolnoobrotowiec więc tik, tik, tik ... :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mogę zacząć czyścić mojego 57-latka.

Piękna maszyna!!!!

Bardzo mi się podoba. :wub: 

Takim to i ja bym chętnie pojeździł. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny AWO-k... i ten kardan...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam dziś w nocy i wracam dopiero 27-go rano, więc niestety nie. A motocykl odbieram dopiero jak wrócę, bo został na wymiany płynów, filtrów i regulację. 

Motocykiel odebrany?  ,,Banan,, na twarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Motocykiel odebrany?  ,,Banan,, na twarzy?

 

 

Odebrany, odebrany.

 

Kilka fotek troche lepszych niż tamta na szybko:

 

DSC_1840.jpg

 

DSC_1841.jpg

 

DSC_1845.jpg

 

DSC_1844.jpg

 

W zadek też wygodnie, a i plecak sie ucieszy jak wróci z zagramanicy, że wygodnie pośladki posadzi

DSC_1842.jpg

 

DSC_1843.jpg

 

 

Banan na twarzy jest :D W ogóle, jak sobie przypomnę próbna jazdę TDMką, to nie wiem czemu ją chciałem :blink: Tą CBFką jeździ się wybornie!!!

Edytowane przez Szymon_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest honda cbf 600, ale moim zdaniem te dodatki w postaci wysokiej szyby kufra i tego siedzenia strasznie ją przytłaczają. Ja bym od razu wywalił stelaż pod kufry i zakładał tylko wtedy jak bym chciał jechać na dłuższą wyprawę. Bo z tym kufrem jest takie złudzenia że jak by sie tam załadowało bagaż to przednie koło by sie uniosło do góry :D

Ale ogólnie bardzo fajny motocykl dla początkujących i nie tylko. No i to Honda. Ja sam jeżdże tylko Hondami obecnie CBR 929 i nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.