Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to super. Nawet szybko poszło.

Wszystko bezkosztowo? Napisali, jaka była przyczyna, czy się nie chwalą, skąd taka lipa?

Dzieki. Napisali coś takiego. Nie znam niemieckiego i nie bardzo rozumiem ciągu znaków po Explanation. Może ktoś mądrzejszy rozszyfruje.

@sanik

Ot, wczoraj dostałem informację że został nadany UPS z Niemiec. Dziś odebrałem. W środku mój zegarek. Zdrowy i chwalący się dobrą godziną :) mogę ponarzekać na to że AR przywiózł z Niemiec parę dodatkowych włosków. All in All wrócił, żywy i kochamy się jak dawniej ;)

post-108120-0-24867500-1581612477_thumb.jpg

Edited by sielwolf

Danke. W zasadzie bez zaskoczeń: zgłoszony problem - oczekiwane rozwiązanie. ;)

Najważniejsze że Spartakus jest pod wrażeniem

post-108120-0-05046900-1581613477_thumb.jpg

Edited by sielwolf

Nowość od Sinna, limitka 500 szt., 158 Chronograph “Bund Remake”.

Fajny, tylko chyba trochę grubas.

5a9c61ea594183216b23cff7a31eccc9.jpg

0ed531d367809b20673c25f61d045834.jpg

Jest też nowy kolorek 104.

Odgrzewane kotlety. Coraz mniej mi się podoba kierunek, w którym zmierza Sinn. Limitki i nowe wersje kolorystyczne to nie jest to, czego bym oczekiwał od firmy. Do tego poszerzanie oferty o casualowe modele. Wychodzi na to, że zaczynają podążać za światowymi trendami. Oby to nie był początek zjazdu, bo z DNA marki takie działania mają niewiele wspólnego.

Sagi ciąg dalszy. Po oględzinach zegarka okazało się że masa rys na zewnętrznym AR które przywiózł z Niemiec to tylko część tego czemu udało się przejść Sinnowskie QC. O ile gotowy byłem to odpuścić ( prędzej czy później powstałyby choć biorąc pod uwagę moje cackanie się pewnie jednak później ) to smug na wewnętrznej stronie szkła już nie. Napisałem im maila z informacją i żalem że zegarek z takimi atrakcjami przechodzi przez QC i puszczają go wesoło do klienta. W odpowiedzi na załączone pretensje poparte dokumentacją foto przeprosili, napisali że to nie ich filozofia i standard i że jest im przykro i że wyślą jeszcze raz UPS i proszą żeby zegarek znów przyjechal do fatrherlandu. Dobrze bo mnie to wkurzało. Niedobrze bo znowu czeka mnie parę tygodni rozłąki. Happy end musi poczekać.

Edited by sielwolf

Możesz jakąś fotę wkleić?

Przykra sprawa. Skoro był zaparowany, to pewnie wycierali kopertę od wewnątrz, stąd te smugi. Powinni to wyłapać, ale babole każdemu mogą się zdarzyć. Ja jestem zdania, że firmę poznaje się po podejściu, gdy coś jest nie tak, a Sinn akurat potrafi się zachować, w przeciwieństwie np. do takiego Pana Yao. Oczywiście lepiej, żeby nie było okazji do takich testów.

Tak. Obsługa klienta w Sinn jest wzorowa.

Powierzchnia smug jest wieksza niz na zdjęciach. Nie znalazłem takiego kąta żeby światło załamało się na całości, aparat to złapał i na jednym ujęciu pokazal cały problem. Zasmużenie (bardziej w formie przetarcia szkła tłustym palcem) jest między indeksami 2 a 5,6 i w kierunku środka plus jakiej drobne plamki z wyschniętej wody w paru miejscach.

post-108120-0-26005300-1582177207_thumb.jpg

post-108120-0-32665300-1582177225_thumb.jpg

Wygląda OK, pasuje do U1/UX. Na zdjęciach brakuje dwóch ogniw, po jednym na każdą stronę. Nie ma też imbusów do skręcania i kleju aby się nie odkręcały. Cena też za używaną nie za fajna. Bezpośrednio u producenta tj. Sinna,  cena taka sama. 

Dzięki za opinię. Wyleczyłeś mnie z tej opcji.

Na stronie Sinna nie ma cennika, skąd wiesz po ile sprzedają bransolety do U1?

Tak jak wyżej - lepiej dołożyć parę złotych do nówki z pełnym kompletem i fajnym pudełkiem.

Tutaj możesz zapytać o cenę:

https://www.sinn.de/en/Armbaender_Anfordern.htm

W 2015 bransoleta do 656 (czyli to samo wykończenie tylko mniejszy rozmiar) kosztowała 165 + 25 EUR. Myślę, że teraz powinieneś się zamknąć w 250.

Dzięki za opinię. Wyleczyłeś mnie z tej opcji.

Na stronie Sinna nie ma cennika, skąd wiesz po ile sprzedają bransolety do U1?

Gdzieś widziałem cenę 200 euro, chyba u czeskiego dystrybutora. Najlepiej napisać maila bezpośrednio do Sinna. Odpisują dosyć sprawnie, koszt wysyłki do Polski 25 E.

U mnie taki olejak :)

0ca5cec9fd97d40028cfd063ee8e3d7d.jpg

Edited by arturzbsk