Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Kwiatek miał sumo z bransoletą od strapcode. Może niech się wypowie czy z powodu że uszy były równo z bransoletą nie mógł kręcić bezelem.

 

 

 

Może Seiko przez rok projektowania zegarka sprawdzało, czy taka budowa bransolety ułatwi nurkowi operowanie bezelem w trochę cięższych warunkach niż na cioci na imieninach ??? Np. w rękawicach, tego nie wie nikt.... ;), a to że coś działa wcale nie musi oznaczać, że działa dobrze.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fe25c7381a806bf8c29076cdedebc0e7.jpg

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Seiko przez rok projektowania zegarka sprawdzało, czy taka budowa bransolety ułatwi nurkowi operowanie bezelem w trochę cięższych warunkach niż na cioci na imieninach ??? Np. w rękawicach, tego nie wie nikt.... ;), a to że coś działa wcale nie musi oznaczać, że działa dobrze.

A kolejne lata sprawdzali kolory , który jest lepiej widoczny w głębinach . I chyba im wyszło że zielony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolejne lata sprawdzali kolory , który jest lepiej widoczny w głębinach . I chyba im wyszło że zielony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ile firm odcina kupony od zaprojektowanego lata temu jednego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę powertowałem w temacie i ostatecznie wszystkie wasze argumenty przekonały mnie i nie będę nic kombinował, jest OK. Podoba mi się na gumie jaką ma Burns, ale nie lubię w gumie :P, więc tak pozostanie jak fabryka dała :)


:)

post-105425-0-62147700-1542271307_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo w tym sumo podobają mi się żółte akcenty  :) Szkoda tylko, z mojej perspektywy, że to jednak taki spory zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo w tym sumo podobają mi się żółte akcenty  :) Szkoda tylko, z mojej perspektywy, że to jednak taki spory zegarek...

Nie jest większy od Moona i dobrze leży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie jest większy od Moona i dobrze leży :)

Jest większy i to wyraźnie, ma ok. 45 mm średnicy, a Moon całe 42 mm. Do tego L2L ok. 52 mm, gdzie Moon ma 47-48 mm. Miałem Sumo, mam Moona i bez dwóch zdań Moon leży zdecydowanie lepiej, przynajmniej na mojej "drwalskiej" witce  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie sprawdzałem wymiarów tylko przypomniałem sobie Twoje zdjęcia z Moonem  i spojrzałem na Sumo u mnie na nadgarstku i tak mi wyszło że powinny być w podobnym rozmiarze, nie wziąłem pod uwagę rozmiaru naszych nadgarstków, tak strzeliłem  :(  :wub:  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

OK, nie sprawdzałem wymiarów tylko przypomniałem sobie Twoje zdjęcia z Moonem  i spojrzałem na Sumo u mnie na nadgarstku i tak mi wyszło że powinny być w podobnym rozmiarze, nie wziąłem pod uwagę rozmiaru naszych nadgarstków, tak strzeliłem  :(  :wub:  :)

Sumo, jak na tak spory zegarek i tak nosiło mi się w miarę wygodnie, co pewnie jest zasługą fajnie wyprofilowanej koperty  :) Co nie zmienia tego, że z mojej perspektywy to i tak nadal jest kawał zegarka  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo, jak na tak spory zegarek i tak nosiło mi się w miarę wygodnie, co pewnie jest zasługą fajnie wyprofilowanej koperty  :) Co nie zmienia tego, że z mojej perspektywy to i tak nadal jest kawał zegarka  :D

Wszystko zależy od "łapki", jak dla mnie Sumo jest OK, ale najlepiej czuję się z Tuną, czuje że mam zegar na ręce i o dziwo jest wygodna  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sumomaników.A teraz mam i Ja:)

post-24206-0-28479900-1544637725.jpg

Edytowane przez badylpat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sumomaników.A teraz mam i Ja:)

Witamy w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,może ktoś pomoże rozszyfrować datę produkcji?

A i jeszcze jedno,co oznacza WP po napisie made in Japan.

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

post-24206-0-36605300-1544702147.jpg

Edytowane przez badylpat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,może ktoś pomoże rozszyfrować datę produkcji?

Pod tym linkiem znajdziesz sam kiedy kowal wyklepał :P

http://www.watchsleuth.com/seikodatefinder/?mvmt=4R36&case=03G0&serial=770176

Witam wszystkich sumomaników.A teraz mam i Ja:)

Gratulacje :) Świetny zegar, przekonasz się  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi? Tam nie ma żadnej filozofii, nawet pokolorowane jest, jakie WP? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po napisie made in Japan są litery WP

Masz wpisać mechanizm, kod koperty i numer seryjny. :) Proste, czy zrobić to za Ciebie?  :) 

Po napisie made in Japan są litery WP

Słabe zdjęcie dekla, nie widzę wszystkich numerów, ale sam to możesz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.