Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko to jednym tchem wyrzucił z siebie :D

Aż się dziwię, że zadał sobie trud z dużymi literami w nazwach państw :huh:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A na stole: fajki, browar i srajtaśma :)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, czy sprzedający przepuszcza czy zegarek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w temacie Allegro już kilka dobrych lat i dzisiaj czytając chciałem sprawdzić czy w końcu choć trochę zwiększyli kontrolę nad podróbami. I jest troszkę lepiej :) Po wpisaniu frazy "replika" wyświetli się 1-2 zegarki podróbki które zapewne ominęli ale mam nadzieję to kwestia czasu. Tak samo kiedyś wpisując "tag'" "hublot" "rolex" można było wybierać w kolorach i wariacjach w cenach do 500 zł za "oryginał" :P Ale nie zawsze im się udaje w 100% kontrolować wszystkich http://allegro.pl/zegarek-rolex-yacht-master-i5836229716.html  brać i nie grymasić bo dla lombardu można zaufac "stan bardzo dobry" :D

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł mail z pytaniem o oryginalnosc :) Ciekaw jestem co odpisza :>

 

"zegarek jest repliką" 

 

Szkoda, ze w aukcji "zapomnieli" wspomniec...

Edytowane przez Adamex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na ten zegarek. Sprzedający to oszust posługujący się sfałszowaną fakturą z zakładu zegarmistrzowskiego Chronos z Chorzowa na 32000 pln. Ogłoszenie umieszczane jest co jakiś czas na różnych portalach ogłoszeniowych z różnych miejscowości. Ostatnio był na OLX z Zielonej Góry, teraz Jest tutaj http://wroclaw.oglas...oryginalny.html z Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego upodobali sobie Delbany , może ze tanie w zakupie . Co najśmieszniejsze 99% procent to z werkami po 1950 roku Czyli jak widać u Niektórych ( Debili niszczących zegarki ) II wojna światowa trwała dłużej A może zaliczają pobyt w sowieckich gułagach , ale jak wiemy Rosjanie też uwielbiali zegarki z wojny


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debile to rowniez Ci, ktorzy je kupuja, bo nie sa to kolekcjonerzy :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się z kolegą nie zgadzam , początkujący zbieracze nie mają wiedzy jak doświadczeni kolekcjonerzy i oszuści to wykorzystują . Gdyby mogli zobaczyć np Delbane z lat 34-40 to by przejrzeli na oczy . Ja akurat taką posiadam na Felsie 294 bez jednego uszka , ale , jest i tak wygląda Delbana z tych lat

post-38106-0-24817200-1450472186_thumb.jpeg

post-38106-0-32185500-1450472373_thumb.jpeg

post-38106-0-36363700-1450472408_thumb.jpeg

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym byl poczatkujacym kolekcjonerem to najpierw staralbym sie zdobyc troche wiedzy na temat przedmiotu, ktory mialbym licytowac. Wtedy pewnie bym zauwazyl, ze na cyferblatach zegarkow sluzbowych wehrmachtu, ss, czy innych tego typu formacji nie bylo gap, swastyk itp. Pojawialy sie grawery na deklach. W dobie powszechnosci internetu dostep do tej wiedzy naprawde nie jest dzis specjalnie skomplikowany. W przypadku watpliwosci zawsze tez mozna zadac pytanie. Najwyrazniej teraz poczatkujacy zbieracze najpierw zbieraja, a potem sie interesuja lub pytaja (po odczekaniu 7 dni) :)

 

edit: rozumiem doskonale, ze moga oni nie odroznic delbany z lat 40 od delbany z lat 50, czy 60.  Piszac wczesniejszy post mialem na mysli to co napisalem powyzej

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty dotyczące oferowanego Breitlinga zostaly usunięte z powodu nieporozomumien poza forumowych.

Proszę nie uzywać forum jako platformy do rozwiazywania spraw prywatnych.

Dziękuję, pozdrawiam wszystkich życząc Wesołych Świąt.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to majstersztyk? Bardziej mi pasuje handlarz roku. Bo jak stracić na wadze w 5 minut to pewnie wszyscy wiedzą. A tu jak stracić na zegarku w parę dni:

http://allegro.pl/zloty-zegarek-18k-iwc-schaffhausen-flatline-1982r-i5867020525.html

http://allegro.pl/zloty-zegarek-18k-iwc-schaffhausen-flatline-1982r-i5814602870.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie mający nic wspólnego z powstaniem po prostu współczesna grawerka najgorsze że ktoś to kupi 

Sprzedający ma kilka kont na allegro z których sprzedaje takie zegarki między innymi otoart , propagandysta, rygard i jeszcze dwa których teraz nie pamiętam 

Dziś w ofercie patriotyk http://allegro.pl/patriotyczny-zegarek-kieszonkowy-nie-opuszczaj-nas-i5884358645.html

post-68206-0-45327600-1451132029_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek bez simlocka, perełka :)

 

 

Witam
Dziś w ofercie prezentujemy:
ZEGAREK OMEGA SEAMASTER POZŁOCONY
Stan wizualny : dobry bardzo dobry posiada ślady użytkowania w postaci rys i otarć.
Stan techniczny 100% sprawny.
Brak blokady sim lock.

 

 

http://allegro.pl/sliczny-zegarek-omega-seamaster-pozlocony-i5880825914.html

 

 

Lombard i wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami, ale przynajmniej jest informacja ze bez simlocka... ile to razy czlowiek kupowal zegarek z blokada i pozniej latal po zegarmistrzach aby odblokowali ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możliwe.

Choć powinno być -manualnym naciągiem, bo automatyczny to też mechaniczny.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możliwe.

Choć powinno być -manualnym naciągiem, bo automatyczny to też mechaniczny.

jak powinno być wiemy, ale właśnie dlatego jest zabawnie, tym bardziej, że nie widać jaki werk jest aktualnie w środku, być może kwarcowy? chiński? wg niektórych na tym portalu napęd kwarcowy to napęd mechaniczny :) dla mnie to "kfiatuszek" ta aukcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.