Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith pilot...masakrycznie przemalowany

 

http://allegro.pl/zegarek-zenith-pilot-unikat-1959r-gwarancja-i5113915609.html

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wujek zna, tylko trzeba wpisać w cudzysłowie i wymusić wyszukanie z "zenith pilote", bo inaczej automatycznie szuka dla "zenith pilot".

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację po dokładnym obejrzeniu zdjęć mechanizmu i dekla na komputerze => Zenith z fabryki z Francji z Bensancon

 

http://allegro.pl/zenith-pilote-rose-gold-vintage-45-doskonaly-stan-i5124193996.html

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ten zegarek opuścił chyba zakład w Besancon, choć nijak się nie zgadza mi się datowanie podawane przez sprzedawcę (1945 r.) i numer werku (wskazujący mniej więcej 1960-1961 rok)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/casio-g-shock-i5137064135.html

http://allegro.pl/casio-g-shock-i5137067333.html

 

Opis wygląda jak co najmniej z google translatora :D. Zalicytowałem ten, jak sądzę, biały (bo potrzebuje czegoś do pracy fizycznej) gdyż nie można wywnioskować poza zdjęciami, o który zegarek chodzi. 6zł za ten czarny to troszkę już za dużo jak na coś to śmierdzi podróbą na kilometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takich przedmiotów się nie licytuje, to padlina. Takie przedmioty zgłasza się allecośtam do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enicar UltrDsonic, prawdziwe cudo: http://allegro.pl/enicar-ultrdsonic-cudo-i5151284497.html. Zręczne chińskie rączki pięknie odmalowały tarczę (mechanizm - jakaś kopia 1020?), ale malarz nie znał angielskiego. I z dekielka starannie zeszlifowano sygnatury. Nawiasem, tak z ciekawości czy ktoś miał w ręku coś z tego, co sprzedają na chińskim Ebayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm to fhf 96, którego do enicarów nie wkładali. dekiel albo fatalnie "odnowiony" albo podrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazóweczki z jakiegoś ruska mu przypasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem podobne w Enicarach, ale głowy sobie nie dam uciąć. natomiast tarcza miód malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, były takie. Wskazówki zatem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ilu zadowolonych! Tyle szczęścia ludziom dać... :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, troszkę żal mi ludzi, którzy łykają za parę stów byle co z artystycznymi fotkami i opisem. płacą frycowe. troszkę mi nawet żal tych, którzy płacą za dzieła sztuki z Sopotu. ich mniej, bo z reguły płacą takie pieniądze, że mogliby chwilę poguglać, zanim wywalą szmal na odpicowanego trupka. natomiast to, czym handluje p. Zbigniew jest tak paskudne, tak tandetnie "odnowione" i na dodatek tak powszechnie spotykane na Allegro w oryginalnym stanie, że trzeba mieć siano we łbie, żeby wydawać na to gruby szmal. można kupić w miarę ładnie wyklepane i pomalowane "bezwypadkowe" auto, a dopiero potem się zorientować, że drzwi się cosik nie schodzą... bywa, jak się człowiek nie zna. ale kupowanie u p. Zbigniewa porównałbym raczej do brania samochodu połatanego srebrną taśmą i posmarowanego sprayem na rdzę... owszem, można takie coś nabyć ale za grosze ;)

Edytowane przez hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się na niego dzis natknąłem... i znów nie mogłem wyjść z podziwu dla kunsztu pana Z. :)

Szkoda tych zegarków... naprawdę szkoda.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co, żałować typa, który za cenę nowego telewizora kupił starą paskudną pasówkę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co, żałować typa, który za cenę nowego telewizora kupił starą paskudną pasówkę? ;)

Kilku takich nabywców spotkałem...mało mnie nie pobili że mają oryginały :)

Wcale takich mi nie szkoda...takie oferty  będą się pojawiać i będą znajdować nabywców bo co drugi rodak to "wszystkowiedzący filozof"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku takich nabywców spotkałem...mało mnie nie pobili że mają oryginały :)

Wcale takich mi nie szkoda...takie oferty  będą się pojawiać i będą znajdować nabywców bo co drugi rodak to "wszystkowiedzący filozof"

Ciekawe czy tylko zegarki tak kupują. Bo jeśli mieszkania czy samochody podobnie, to pozazdrościć podejścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, troszkę żal mi ludzi, którzy łykają za parę stów byle co z artystycznymi fotkami i opisem. płacą frycowe. troszkę mi nawet żal tych, którzy płacą za dzieła sztuki z Sopotu. ich mniej, bo z reguły płacą takie pieniądze, że mogliby chwilę poguglać, zanim wywalą szmal na odpicowanego trupka. natomiast to, czym handluje p. Zbigniew jest tak paskudne, tak tandetnie "odnowione" i na dodatek tak powszechnie spotykane na Allegro w oryginalnym stanie, że trzeba mieć siano we łbie, żeby wydawać na to gruby szmal. można kupić w miarę ładnie wyklepane i pomalowane "bezwypadkowe" auto, a dopiero potem się zorientować, że drzwi się cosik nie schodzą... bywa, jak się człowiek nie zna. ale kupowanie u p. Zbigniewa porównałbym raczej do brania samochodu połatanego srebrną taśmą i posmarowanego sprayem na rdzę... owszem, można takie coś nabyć ale za grosze ;)

Ano głupich nie sieją głupi się rodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.