Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Można się podśmiewać, ale pasówki z lat '50 mają swoją wartość kolekcjonerską i miejsce w historii, chociaż przyznaję że cena tego eksponatu wydaje się przesadzona.

Edit: biorąc pod uwagę historię licytacji, wygląda mi to na klasyczne "ciągnięcie jelenia", co akurat Zbigniew ma nieźle opanowane.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

No rzeczywiście - i jak ten wredny pracownik Allegro śmiał w ogóle usunąć aukcję z podróbą.

Niektórym sprzedającym sie w d&^$% poprzewracało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chętni chcący foto mechanizmu proszę o wpłatę na konto kwoty 50 zł -- gdyż do otwarcia zegarka potrzebny jest klucz i tyle życzy sobie zegarmistrz za otwarcie

To jest najlepsze. Co on za zegarmistrzów odwiedza??? 

Mało się nie przekręciłem... :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Niektóre podróbki przypominają jednak zegarki, którymi mają (podobno) być...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lester_87

Zegarko zapalniczka, zamieszczam jako ciekawostkę.

post-33942-0-25646400-1427304477.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Rozterki Kolekcjonera":

http://allegro.pl/zegarek-tesciowej-i5213517442.html

 

Kocham zegarki więc mi kupują na imieniny, ten dostałem od żmij ( teściowej ) jedno jest pewne na pewno nie był drogi. Sam zegarek jest ok. 100% sprawny ma folię na deklu nie noszony nie otwierany i jest goły brak pudełka i.t.p. Dostałem go 19 stycznia może ktoś się ulituje i go kupi, uwolni mnie od koszmaru wizyty ukochanej teściowej. Wysyłam tylko Pocztą w ciągu 3 dni roboczych po zaksięgowaniu kasy. Nigdy nie noszony wygląda jak nowy. PRAWDOPODOBNIE BATERIA MA WIĘKSZĄ WARTOŚĆ NIŻ 1 zł A BRANSOLETKA NA PEWNO MA WIĘKSZĄ WARTOŚĆ.

Samo życie, ta historia nie pozostawiła mnie obojętnym.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatulu, jaka masssakra. I jeszcze jak cenę zobaczyłem to mało z tapczanu nie spadłem.

 

Ale co ciekawe, to tarcza wyprodukowana w Polsce będzie wysyłana z zegarkiem gdzieś z Włoch.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.