Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież pisze że zegarek stylizowany , nawet oznaczeń producenta nie ma.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze że zegarek stylizowany , nawet oznaczeń producenta nie ma.

 To uważasz że nie jest podróbką Casio ??

Nie.

 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie jest na nim napisane casio g-shock to można powiedzieć że zegarek stylizowany lub wzorowany na, ale znaku towarowego nigdzie nie skopiowali także sprytne rozwiązanie.


 To uważasz że nie jest podróbką Casio ??


 ??

Na nim nawet casio nie jest napisane więc to nie jest casio.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie jest na nim napisane casio g-shock to można powiedzieć że zegarek stylizowany lub wzorowany na, ale znaku towarowego nigdzie nie skopiowali także sprytne rozwiązanie.

 

Na nim nawet casio nie jest napisane więc to nie jest casio.

Gdyby miał napis Casio , nadal Casio by nie był

 

 

Tapniete z Mi5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uważasz że nie jest podróbką Casio ??

 

??

Pisząc krótko "nie" użyłem skrótu myślowego od "w żadnym wypadku nie kupować".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał28

Witam!

Czy ten zegarek jest orginalny?

Zegarek g shock GA-110RG-7AER

post-101401-0-40706400-1511684946_thumb.png

post-101401-0-50283400-1511684976_thumb.png

post-101401-0-80065800-1511684998_thumb.png

post-101401-0-15715700-1511685017_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Wygląda na oryginał. Wyraźne i poprawne napisy, odpowiednie kolory i czcionka wyświetlacza, pasek nie jest błyszczący. Poproś o zdjęcie dekla i makro tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał. Wyraźne i poprawne napisy, odpowiednie kolory i czcionka wyświetlacza, pasek nie jest błyszczący. Poproś o zdjęcie dekla i makro tarczy.

Podróbka jest "dobrze" zrobiona (o ile w ogóle tak można powiedzieć o podróbce), ale to nadal podróbka. Zwróć proszę uwagę na czcionkę opisów przycisków na bezelu, rozlany napis PROTECTION również na bezelu, słabo wykonany napis CASIO i WR 20 BAR po prawej stronie tarczy. Porównaj proszę z filmem, na którym pokazuję oryginał tego zegarka - wtedy różnice widoczne są, jak na dłoni.

 

https://youtu.be/z8nvTXdtFqU

 

Tego co prawda nie sprawdzimy w treści ogłoszenia, ale nie spotkałem się jeszcze z podróbką, w której tryb serwisowy / test wyświetlaczy działałby identycznie, jak w oryginale. Warto to sprawdzać, gdy zegarek odbiera się osobiście od sprzedawcy.

 

https://youtu.be/0D3J6VMKGKk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał28

Mam nowe zdjęcia i nie wiem czy to oryginał czy nie :/

post-101401-0-93376600-1511721652_thumb.jpg

post-101401-0-91194300-1511721664_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wałkujemy temat dalej.

 

Proszę zwrócić uwagę na puszkę, konkretnie na napis G-SHOCK pośrodku na kwadratowym polu. Jest napisany inną czcionką, niż na oryginale. Dla porównania wrzucam zdjęcia dwóch różnych puszek od zegarków Casio G-Shock - jedna od Mudmastera, druga od czegoś z niższej półki. Pomijam już kolor czcionki napisów na obwodzie puszki, bo te pewnie wystepują w różnych kolorach (nie wiem, tego akurat nie śledziłem), ale czcionka w oryginale nie ma prawa się nie zgadzać.

 

Odnośnie zaś samego zegarka, to na pierwszy rzut oka teoretycznie nie ma się do czego przyczepić poza drobnym szczegółem - grawer logotypów i napisów jest dość płytki, w oryginale zaś jest równy i wyraźny. To trudno zauważyć, jeśli nie ma się w jednym momencie dwóch zegarków w ręku - oryginału i podróbki, najlepiej w tej samej wersji kolorystycznej.930824818e193c651be7244221c45e2f.jpg6d1e1156f4f884b3366565b76fa6e594.jpg

Dobrze by było zobaczyć jeszcze ostre, wyraźne zbliżenie na tarczę zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę że jak ktoś bardzo chce sprzedać ten syf to będzie nawet w stanie zamówić orginalne wkręty dekla w Zibi lub kupić na alledrogo. Kumaty sprzedawca poczyta czym się różni podróba i będzie się starał to poprawić. Pokminią że czcionka zła na puszce to kupi oryginalną na Olx za 2 dychy i po problemie.

Tu masz taki sam , tylko śrubki chińskie standardowe i dekiel bardziej wypukly niż ten orginalny.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-casio-g-shock-ga-110rg-CID87-IDoT2hg.html

 

Z moich obserwacji wynika że te modele GA są robione w Chinach a nie Tajlandii, bynajmniej każdy jeden dekiel na Googlach ma "cased in China"

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał28

Dzięki wszystkim, temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka decyzja?

Decyzja odnośnie czego? Zakupu tego zegarka, który kolega przedstawił na zdjęciach z OLX? Jedyna słuszna - omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Człowieka już nie ma, sprawdził rynek, dowiedział się co zrobić żeby wyglądał jak oryginał i się zawinął. Widzicie że ma status gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka już nie ma, sprawdził rynek, dowiedział się co zrobić żeby wyglądał jak oryginał i się zawinął. Widzicie że ma status gościa.

Rozmawiałem z nim dzisiaj przez telefon, poradziłem mu przede wszystkim, żeby kupował w sklepach, a nie na OLX, jeśli się nie zna na podróbkach. Poradziłem mu model GAW-100, który w podobnej do nowego GA-110 cenie oferuje znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.