Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszesz wykonanie całkiem dobre, pozatym po deklu, śrubach a przedewszystkim po wyświetlaczu. Wklep sobie nazwę w google i porownaj foty, jota w jote to samo.

Gratuluje zakupu  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :) coraz bardziej przekonuje się do tego jak sądziłem tanecznego plastiku :) poluje teraz na gw-9200 albo 9400! :)

 

No i toporek chyba nie podrabiaja ?

4f8bdc9d214ef507e9d5c0b98896027b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takiego oto Mudmana. Oryginał?

 

post-72007-0-77107700-1428066201_thumb.jpg

post-72007-0-96323300-1428066212_thumb.jpg

post-72007-0-93502200-1428066225_thumb.jpg

Edytowane przez areks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo ze to panel słoneczny?

Edytowane przez Bronco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie? Wydaje mi się, że oryginał ale wole się upewnić. GA-110C-1A

i5PG8bs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co sądzicie? Wydaje mi się, że oryginał ale wole się upewnić. GA-110C-1A

 

Ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał czerwony stylowy Casio model WR200BAR :)

http://allegro.pl/casio-g-shock-wr20bar-i5283886803.html

 

A tu jeszcze fajniejszy tym razem biały CA-100

http://allegro.pl/zegarek-g-shock-ca-100-i5269377836.html


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co sądzicie? Wydaje mi się, że oryginał ale wole się upewnić. GA-110C-1A

 

Ori.

Dzięki za odpowiedź.

 

Jak by ktoś chciał czerwony stylowy Casio model WR200BAR :)

http://allegro.pl/casio-g-shock-wr20bar-i5283886803.html

 

A tu jeszcze fajniejszy tym razem biały CA-100

http://allegro.pl/zegarek-g-shock-ca-100-i5269377836.html

Ciekawy jestem za ile lombardy skupują takie podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o poradę. Naprawdę bardzo ważne.

Interesowały mnie dotychczas tylko zegarki mechaniczne, ale ostatnio nabrała mnie ochota na zakup dobrego elektronika. Kupiłem nieopatrznie na Allegro zegarek Casio Frogman, za wylicytowaną kwotę 72 PLN. Wiem, jaka jest cena tych zegarków, liczyłem, że cena pójdzie dużo w górę, jednak inni chyba wyczuli sprzedającego. Wygrałem aukcje i zegarek otrzymałem. Okazał się zwykłym odpustowym szmelcem; koperta wykonana z metalizowanego plastiku, dekiel wciskany na wcisk, o jakiejkolwiek klasie wodoszczelności nie ma mowy, uchyb czasowy pół minuty na dobę. Nieuczciwość wielu kupujących jest powalająca. Na mojego maila sprzedający odpisał, że towar świadomie kupiłem, a zakup na aukcji jest wiążący itd. Opadły mi ręce i sam nie wiem co robić. Proszę o poradę, proszę też, nie śmiejcie się z mojej głupoty i naiwności.

Oto ta aukcja: http://allegro.pl/casio-g-shock-frogman-i5173991494.html

Witam wszystkich!

Chciałbym się jeszcze odnieść do mojego postu z dnia 27 marca. Nie chcę pozostawić sprawy nie zakończonej, toteż chcę poinformować o finale mojej nieudanej transakcji. Proszę mieć też wyrozumiałość do mojego wywodu.  Posłuchałem rady Kolegi Waldziora i założyłem spór ze sprzedającym. W konsekwencji zgodził się na zwrot zegarka i oddał pieniądze. Chyba w końcu zrozumiał. Gdyby nie, kolejnym moim krokiem byłoby zaniesienie zegarka na Policję. W dalszym ciągu nurtuje mnie jeszcze sprawa negatywu, który mu wystawiłem. Muszę powiedzieć o sobie, że nie należę do ludzi tzw. up…, którzy od razu leją w m… Ci, którzy mnie znają wiedzą, że można mi na głowie ciosać przysłowiowe kołki. W tym przypadku jednak nie wytrzymałem. Nie jest temu jeszcze winna sama podróba, tylko podejście sprzedawcy do tematu. Uważam, że dobrą firmę poznaje się nie tylko po jakości wyrobów, gdyż każdej zdarza się jakaś wpadka. Ważną sprawą jest sposób rozpatrzenia reklamacji. Przychodzi mi do głowy jeszcze jedna smutna refleksja, mianowicie chamienie polskiego społeczeństwa, zadufania w sobie i egoizm połączony z gloryfikowaniem własnej osoby. Proszę zauważyć takie zjawisko: zwracamy komuś nieznanemu jakąś uwagę, że coś źle zrobił. Od razu mamy już w nim wroga. Coś podobnego, to nie ja, jak możesz mi zwracać uwagę, co cię to obchodzi, et cetera. Tak też było w mojej przygodzie ze sprzedającym. Nie jest to, że tak sobie dałem negatywa; każdy w miarę myślący osobnik stara się iść na jakiś kompromis, ugodę, dać komuś szansę. Dałem mu tę szansę. W odpowiedzi była reakcja tego typu, co wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś negatywa, bo transakcja jak i przemiot nie był spójny ze standardami allegro, przez które nabyłeś niefortunny zegarek.

Sprawiedliwie oceniłeś tego sprzedającego i usługi, jakie oferował. Tak trzeba. Tylko tak można wskazać uczciwych ludzi i przesiać złodzieji i oszustów, tym samym pomóc innym uniknąć podobnych doświadczeń w przyszłości.

Sprzedawca sam sobie zapracowal na taką opinię i może zrozumie, że aby mieć inną, musi spełniać pewne, minimalne wymagania.

Postąpiłeś słusznie. Odzyskałeś pieniądze i taki był cel.

 

Ostatnio miałem taką sytuację, że ktoś wylicytował na mojej aukcji zegarek. Po tygodniu maili i nieodbierania telefonów napisał mi smsa, cytuję: "Jednak ch****y ten zegarek. Nie zapłacę za niego. Naskarż na mnie".

Ręce mi opadły i też wystawiłem negatywa bez zastanawiania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o ocenę tych zegarków.

Pierwszy to Casio Edifice EF 554D-7A

Drugi zegarek to Casio Edifice EF-550D-1AV

Żaden nie ma dowodu zakpu , pierwszy model ma dokumentacje,certyfikat.

Pomoże ktoś? Dziękuję.

post-64238-0-71857600-1431521364_thumb.jpg

post-64238-0-60548600-1431521392_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu pytania zadajemy w tym temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/48428-podrobki-casio/page-103

Na moje oko pierwszy to na pewno podróbka, drugi raczej też choć ciężko mi stwierdzić bo jakoś tych zdjęć jest kiepska. 

 

Edyta:

Znalazłem sobie już te aukcje.. powiem Ci że ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu, tym bardziej że w tych cenach możesz spokojnie kupić jakiegoś fajnego, nowego i przedewszytkim oryginalnego Edifice'a z 3 letnią gwarancja ZIBI.

 

Polecam sprzedawców BigBen, Sequndus lub np DaymonTrade choć ten ostatni udziela swojej dwuletniej gwarancji. U tych sprzedawców masz pewność co do oryginalności.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Na allegro, jeżeli chodzi o mało znanych sprzedawców to jest loteria. Zdjęcia czasem nie ostre, lub nie prawdziwe. Bez znajomości danego modelu zegarka lepiej unikać takich aukcji. Czasem lepiej dołożyć troszkę i mieć pewniaka. Trafiłem kiedyś G-2000, wyglądał jak oryginał, a po rozbiórce okazało się, że moduł chiński jakiś, a koperta ze znalu  :(  Dużo nie dałem, ale szkoda mi było mojego rozczarowania. Zegarek rozebrałem i wyrzuciłem. Na szczęście w większości przypadków zdjęcie demaskuje od razu marną podróbkę, trzeba tylko wiedzieć jak wygląda oryginał. Czasem też sprytnie, jako pierwsze zdjęcie jest dane zdjęcie oryginału, a potem oferowanej podróbki  :unsure:  Najgorzej, jeżeli zegarek jest oferowany na rynku wtórnym, a sprzedający nawet nie wie co sprzedaje. Niestety allegro i olx coraz częściej przypomina turecki bazar, bo dla wielu ludzi nie ma znaczenia co kupują, tylko ile zapłacą  :(  Darować sobie można też oferty typu " zegarek sprawny tylko bateria do wymiany" to tak samo jak nie nabita klima w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem te zegarki. Faktycznie szkoda pieniędzy. Postanowiłem kupic ten model. Nie casio ale sądzę że to dobry wybór. Timex T2P140

na bransolecie. Nówka z delikatną ryską na zapięciu bransolety. Wylicytowałem za 290zł +gwarancja. To dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Pomijając ze Timex to nie jest dobry wybór to znajdujesz się w części casio i podróbki :)

Hi hi hi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

timex? nie, a dlaczego?  ..bo mam i wiem, ze nie byl to dobry wybor. ..marna jakosc, to tyle i az tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, skoro mamy takie czasy, że podrabia się Casio, już nie tylko Rolexy czy Omegi (a może zawsze Casio było podrabianie?) to czy Perfecty też już podrabiają? Czy może w PRC podrabia się już wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.