Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, a jak tam Twój projekt pilota 42mm ?

 

Póki co stoi w miejscu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

It was more than three years ago that we've last raised our prices to compensate the constantly rising production costs of our watches. We really wish we could have gone on at least one more year without having to raise our prices yet again, but the very sudden and unexpected increase of the Swiss Franc towards the Euro by approximately 20% forces us to raise our prices starting february 2nd. 

But don't worry, we will not raise them by 20%, we will only raise them by 10% at the most per model, some even less. This will help us a little to compensate this dramatic currency exchange rate that causes an immense rise in production costs for us, but hopefully without hurting you, our valued customers, too much financially. With hope for your understanding and continuing support, your STEINHART team.

źródło - Facebook

 

Wielka szkoda, ale ruch zrozumialy :(


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma komunikatu  typowa socjotechnika, mogliśmy podnieść o 20 %, ale wspaniałomyślnie tylko o 10 %, cieszcie się  :D  .

 

Lepsze wrażenie zrobiłby prosty przekaz, że z uwagi na wzrost kursu franka  firma jest zmuszona podnieść ceny o 10 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zamawiać, póki stare ceny :D

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem, przepraszam, ale mam urwanie d...

 

Frank zamieszał :(

 

Ja, póki co, nie robiłem korekty cen, w oparciu o nowe kursy euro, ale możliwe, że i to będę musiał zrobić :(

 

Ciekawy jestem, jak długo Bank Szwajcarii nie będzie reagował, przecież to jest dla ich eksportu zabójcze :(

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawców Stenków proszę o informację na temat znaczacych różnic Modeli zwykłych a premium. np Nav B-Uhr a wersja premkum St1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawców Stenków proszę o informację na temat znaczacych różnic Modeli zwykłych a premium. np Nav B-Uhr a wersja premkum St1

Przejrzyj specyfikację i obejżyj na stronie a sam je znajdziesz ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu przeglądając specyfikację 2 modeli nie znalazłem różnicy dla której miałbym płacić 3 razy więcej..... 0_o

 

Rozumiem że pewnie chodzi o różnicę w werku, ale jakie? Przecież bazuje dalej na tym samym, to że dodali 3 kółeczka więcej zrobione przez siebie czyni go praktycznie już "in-house" jak zdaje się odczuć na oficjalnej stronie gdzie się tym chwalą? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, co takiego tam zmieniono, dodano?

Edytowane przez daromax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ocean One GMT dołączył dzisiaj nav-b 44:

 

20150123_102953.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ocean One GMT dołączył dzisiaj nav-b 44:

 

20150123_102953.jpg

 

 

 

nie za duży przypadkiem (moja subiektywna ocena)?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandit..ile masz w nadgarstku?.. Mnie się on podoba ale na mnie pewnie za duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapię się na tym,że proste zegarki typu pilot zaczynają mi się dużo bardziej podobać niż kiedyś.

Szkoda,że wersja ST1 tak rzadko wypływa na bazarku,no ale cena wyjściowa jest tu decydująca.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w porywach 17 cm i te 44mm to już maksymalne maksimum....47 to by  była jazda po bandzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie było, teraz inne...czy ktoś z wam ma tą limitke Marine Black? I mógłby wrzucić foto jak to wygląda na ręce?

Edytowane przez daromax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu przeglądając specyfikację 2 modeli nie znalazłem różnicy dla której miałbym płacić 3 razy więcej..... 0_o

 

 

 

Aaaaa... o to chodzi... no to takich różnic nie znajdziesz ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nav B-Uhra w wersji premium, teraz mam zwykłą wersję. Moim skromnym zdaniem zwykła prezentuje się lepiej. Chodzi mi tylko o wygląd.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart wycofał dziś z oferty Ocean Vintage Red. Oznacza to, że albo nie będzie go już w ofercie, albo pojawi się jakiś facelift  <_<

 

Nikogo już dziś w centrali nie ma, więc się nie mogę dowiedzieć dlaczego tak się stało. Był to jeden z lepiej sprzedających się modeli.

 

Łukasz

 

15:57 - rozmawiałem z Gunterem - będzie facelift.

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nav B-Uhra w wersji premium, teraz mam zwykłą wersję. Moim skromnym zdaniem zwykła prezentuje się lepiej. Chodzi mi tylko o wygląd.

Pamiętam Mirku,że go miałeś i zdaje się dość krótko.

Twoim zdaniem lepiej prezentuje się zwykła wersja całościowo,ale czy jednak ST1 wyróżniłbyś za coś ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirluke orientujesz sie czy maja w planach zrobic Ocean 1 z zielona tarcza i bezelem jak w przypadku O1 blau?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.