Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale jest nadziej, bo Ocean 2 ma mieć podobno dedykowaną gumę, ale to potwierdzę jutro :lol:

Triton na WUS pisal, ze projekt gumy jest pod znakiem zapytania i na razie zostal zawieszony. Powstaje natomiast bransoleta typu oyster i ma byc dostepna za 6-8 tyg.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, postaram się dowiedzieć co i jak, ale jak ostatnio rozmawiałem z Anią, jeszcze przed premierą O2, to mówiła mi o tej gumie, że będzie.

 

Dodatkowo O2 był razem z Gunterem na nartach i miał właśnie tą gumę ;)

 

562453_261609680593278_261561937264719_606864_1165351474_n.jpg

 

No chyba, że to był prototypowy model tego paska :lol:

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, to tego nie wiedzialem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem, że pisząc na maila trafię także na Ciebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z nieco innej beczki: znajomy z pracy sprzedał mi wiadomość, że spacerując po warszawskiej ulicy Chmielnej w witrynie sklepu z zegarkami natknął się na kilka Stenków (nie pamiętał numeru/nazwy sklepu). Rzecz działa się po koniec 2011.

Fajnie byłoby obejrzeć na żywo kilka modeli, lecz raczej nie chce mi się w to wierzyć.

 

Co Wy na to? Prawda to czy fałsz?

 

Pozdrawiam,

Pejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z nieco innej beczki: znajomy z pracy sprzedał mi wiadomość, że spacerując po warszawskiej ulicy Chmielnej w witrynie sklepu z zegarkami natknął się na kilka Stenków (nie pamiętał numeru/nazwy sklepu). Rzecz działa się po koniec 2011.

Fajnie byłoby obejrzeć na żywo kilka modeli, lecz raczej nie chce mi się w to wierzyć.

 

Co Wy na to? Prawda to czy fałsz?

 

Pozdrawiam,

Pejot

 

Może ktośz forum wystawił na sprzedaż :rolleyes:

 

A tak wogóle to przedstawicielem i dystrybutorem na PL jest SIRLUKE1

Jak chcesz obejrzeć jakiś model to napisz na forum... myślę, że znajdzie się ktoś z okolicy co umówi się z Tobą na browara i sobie obejrzysz


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo nie ma w Polsce sklepu, który posiada zegarki Steinhart w regularnej sprzedaży. Tak jak pisał kolega powyżej, jestem oficjalnym dystrybutorem marki Steinhart na Polskę. Sprzedaż odbywa się tylko i wyłącznie poprzez strony internetowe dystrybutorów w poszczególnych krajach, są też pojedyncze salony, ale nei w Polsce.

 

Jeśli mieli takie zegarki, to może z jakiegoś odkupu, ewentualnie jakiś komis.

 

Zapraszam na PW w kwestii ewentualnego obejrzenia :rolleyes:

 

EDYTA:

 

Tak sobie na szybko sprawdziłem w Googlach i na Chmielnej są chyba dwa duże butiki zegarkowe:

 

LA BOUTIQUE SUISSE Sp. z o.o. - nie sądze by mieli Steinharta, tam raczej wysoka półka

 

Time Trend - na pewno nie mają Steinharta :lol:

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie steinharta Ocean 2 już wyprzedany, czy ktoś z rodaków nabył ów zegarek?


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą do mnie dwie sztuki, biała i niebieska (turkusowa)

 

Zapewne wrzucę do galerii sesję porównawczą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslaw

ja napiszę że miałem stenka tritona 100atm i bardzo fajna cebula i dokładna ALE... trochę za duży na moją małą rękę i poszedł ale mam następną opcję .steinhart ocean black dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby chętny na zakup limitowanego Black Sea?


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez kazo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby chętny na zakup limitowanego Black Sea?

Już Ci się opatrzył? Powiedz lepiej co masz w zanadrzu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do oceana 2 jest przewidywana jakaś bransoleta w przyszłości ? Ew. czy pasuje od innych stenków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do oceana 2 jest przewidywana jakaś bransoleta w przyszłości ? Ew. czy pasuje od innych stenków ?

Tak, ma sie za jakis czas pojawic. Bransoleta od Ocean One niestety nie pasuje do tego modelu.

 

Z bransoleta to 02 jest jeszcze taka historia, ze Stenek polegl przy kontroli jakosci nowego modelu. Wciecia na bezelu nie byly rownomiernie ustawione w stosunku do cyfr na wkladce bezela. Steinhart jednak sie zreflektowal i poprosil o odeslanie zegarkow z tym problemem w celu usuniecia "usterki". Dodatkowo, kazdy kto sie zdecydowal na odeslanie zegarka ma otrzymac w ramach rekompensaty za darmo bransolete do 02, gdy ta bedzie gotowa.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do O2 pasuje również taka bransoleta:

 

http://www.steinhartwatches.de/de/Stahlband-fuer-alle-Modelle-mit-22mm-Bandanstoss,506.html

 

Jest to model uniwersalny do wszystkich Stenków 22 mm, ale skoro ma powstać nowa to może warto poczekać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy któryś z kolegów w promieniu 100km od Bydgoszczy ma Steinhart'a Marine Chronometer II?

Jestem już po słowie z kolegą Łukaszem, ale do kupna mam jeszcze 3 może 4 tygodnie i ciekawość mnie zżera czy 44mm i lug to lug 52mm będzie pasowało na moją rękę 17,5cm. Poglądowe zdjęcia dostałem, ale brakuje kropeczki nad "i" :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ygrene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dwa zegarki na prezenty : Marine Chronometr II Rome i Nav B Uhr automatik 44 mm. Zegarki bardzo ładne. Nav B Uhr ma już nowego właściciela który otoczył go należytą opieka . Marina czeka na wręczenie , aż żal się rozstawać , na razie cieszy moje oczy. Zaczynam mysleć o zakupie dla siebie Tritona 100 atm . Kontakt z Łukaszem wzorowy godny polecenia więc będzie trzeba pomyslec o nastepnym zakupie.

post-410-0-55476800-1335902161_thumb.jpg

post-410-0-39111800-1335902251_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może, czy bedzie moża zakupic sobie ocean'a 2 wraz z bransoletą w standardzie ? czy tylko pasek i trzeba ją bedzie sobie dokupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może, czy bedzie moża zakupic sobie ocean'a 2 wraz z bransoletą w standardzie ? czy tylko pasek i trzeba ją bedzie sobie dokupić ?

Zapytaj SIRLUKE1 On jest przedstewicielem Steinharta i na pewno Ci pomoże. Ja kupiłem Tritona i zamawiałem od razu na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej czekam na informacje kiedy pojawi się bransoleta dedykowana do O2. Bo, ze się pojawi w ofercie to jest pewne. Pojawi się również guma dedykowana do tego modelu.

 

Jak tylko oba produkty będą dostępne to wówczas będzie można zamawiać zegarki od razu na brasolecie lub gumie. Cen oczywiście jeszcze nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo, bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w ofercie nowe GMT. Tym razem Triton 30 ATM, ten zegar, aż się prosił o taką komplikacje :)

 

Bardzo fajny wakacyjny zegarek. Cena 490,00 euro. W polskim sklepie pewnie już od jutra :)

 

 

1849826292triton30-DT_11.jpg

 

 

 

Więcej póki co tu: http://www.steinhartwatches.de/de/TRITON-30ATM-Dual-Time,544.html

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.