Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, za nim się zapisałem na aquariusa pisałem do Ciebie priwa, czy będzie opcja z dokupieniem do niego przeszklonego dekla

wtedy Steinhart nie dysponował czymś takim,

no i proszę minęło ~8 miesięcy i mój pomysł pojawił się w Apollon przy zachowaniu WR300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Kawał męskiego sikora. Wart zastanowienia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, za nim się zapisałem na aquariusa pisałem do Ciebie priwa, czy będzie opcja z dokupieniem do niego przeszklonego dekla

wtedy Steinhart nie dysponował czymś takim,

no i proszę minęło ~8 miesięcy i mój pomysł pojawił się w Apollon przy zachowaniu WR300

 

A przy okazji ja się zapytam, czy jest możliwość zakupu Stenka NAV-B UHR automat 44mm ze szklanym deklem? Z tego co widziałem na stronie tylko Unitasy mają szklane dekle, natomiast ETA 2824 nie :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że nie jest przeszklony- goła 2824 to nie goła Dżouana Krupa. Widziałem swojego otwartego i dekiel z lotnikiem wygląda 100 razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Mcfly, tam sięnie ma czym chwalić :lol:

 

Więc jest z deklem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin temu wspólnie ze znajomym odebraliśmy przesyłkę z dwoma diverami Steinharta.

Mój kolega zamówił dla siebie divera Ocean 1 green, i jest to już jego czwarty Stenek ;) , ja natomiast skusiłem się na model Ocean Vintage Military inspirowany legendarnym Milsubem Rolexa.

Przyznam, że jak dotąd podchodziłem z rezerwą do produktów Steinharta, zwłaszcza diverów wzorowanych na Rolexach, jednak zdecydowałem się na zakup, bo akurat ten model nawiązuje do zegarka już nie produkowanego, który powstał w bardzo niewielkiej ilości, i nie wywołuje od razu skojarzeń z Rolexem, a poza tym ta "reedycja" w wykonaniu Steinharta bardzo mi się spodobała :)

 

Pierwsze wrażenia z kontaktu ze Stenkiem są bardzo pozytywne - jestem mile zaskoczony wykonaniem zegarka. Nie znalazłem nic do czego mógłbym się przyczepić, natomiast w zegarku znajomego nie wszystko było ok. - trafiła się jedna niedoróbka - krzywo zamocowany był centralny punkt bezela.

Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to niezbyt mocna luma na indeksach.

 

Poniżej fotki mojego Stenka:

 

staini1.jpg

 

staini2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL: Świetne zdjęcia. Dotychczas rozważałem tylko "zwykłego" Ocean one, ale w tym modelu też jest coś fajnego. Jakbyś miał szanse zrobić zdjęcia Ocean 1 Green kolegi to wrzucaj jak najszybciej. :D


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo już coś więcej o Ocean 2? Kiedy będzie w sprzedaży? Ma ktoś może jeszcze jakieś foty?

SirLuke jako szef tego balaganu :) na nasz kraj, może puścisz troche farby.... ;) ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral gratuluję, to chyba jedyny "subowaty" Steinhart, który mi się strasznie podoba ;)

 

Co do punkciku na bezelu, to proponowałem Jarkowi wymianę na nowy, ale mówił, że to bardzo delikatne przesunięcie :)

 

Farbę puszczę pewnie po wizycie w Augsburgu, gdzie wybieram się w marcu i mam nadzieję przywieźć stamtąd swojego Aquariusa i sporo nowych wieści ;)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos, gdyby ktoś był zainteresowany rosyjską limitacją Black Sea to jestem skłonny oddać swój numerek, szczegóły na PW.

 

Więcej TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuję go do 15:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos, gdyby ktoś był zainteresowany rosyjską limitacją Black Sea to jestem skłonny oddać swój numerek, szczegóły na PW.

 

Więcej TUTAJ.

Jeszcze dostępny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dostępny!

 

Załóż wątek w "Sprzedam" to więcej ludzi zobaczy.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż wątek w "Sprzedam" to więcej ludzi zobaczy.

Tak bardzo mi nie zależy B) Na rosyjskim forum pewnie poszedłby od ręki ale wolę żeby ten trafił do Polski :P Kilku zainteresowanych jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunter pokazał nowe chrono

 

Marine Chronograph Gray

 

450560358MCG44_grau_01.jpg

 

 

Marine Chronograph Blue

 

1862342173MCG44_blau_01.jpg

 

 

Marine Chronograph Beige

 

2025043465MCG44_beige_01.jpg

 

IMHO ostatni jets najładniejszy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bezowy Stenek - osom!!


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne, ale te 3 atm wodoszczelnosci to imo porazka. Zegarek w maswynej kopercie, z zakrecanym deklem i nie moge go bez strachu nawet w umywalce zamoczyc? Cos tu jest nie tak :/


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunter pokazał nowe chrono...

 

Szkoda tylko, że do środka nie włozyli Valjoux tylko 2824 z dodanym modułem chronografu.

Co ich podkusiło? B)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valjoux nie ma takiego układu tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem, dziękuję.

 

PS

Ten Panerai jest brzydki jak noc listopadowa, Steinhart wręcz przeciwnie co mu się chwali.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej szkoda że Steinhart coraz bardziej przypomina część chińskich producentów kopiujących wszystko jak leci, tyle że ceny ma bardziej europejskie. Byłem zachwycony Ocean Vintage GMT, bach, okazuje się że to kopia Rolexa, teraz nowe chrono i znowu brak własnego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest taki żeby dać ludziom tego czego chcą, jakby nie było popytu na taką stylistykę Gunter by pewnie nie brnął w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.