Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Dmn sporo racji w tym co piszesz, tyle, że zawsze można kupić "chińczyka" za jakieś 80-90USD i tez mieć namiastkę marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem zachwycony Ocean Vintage GMT, bach, okazuje się że to kopia Rolexa, teraz nowe chrono i znowu brak własnego pomysłu.

 

Miałem kiedys tak samo i z tym samym modelem ;)

Niestety, własne pomysły u Steinharta to w zasadzie tylko Triton i Apollon.

Reszta jest mniej lub bardziej wtórna.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro te zegarki Ci się podobają, to w czym problem? Kupujesz, nosisz i cieszysz oczy. ;)

Edytowane przez Mariusz Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobię troszkę offtop ale nie chcę zakłądać nowego tematu w poszukiwaniach czy ma ktoś może stenka marinę do sprzedania w rozsądnej cenie najlepiej w rozmiarze 44mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ piękne są te nowe Stenki Marine Chrono!! :rolleyes: Ktoś z Was już ma? Do złudzenia przypominają te limitowanych edycji Steinharta. Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę.

A co do Pama to uważam, że stenek jest o niebo ładniejszy. Niestety traci już sporo pod względem oryginalności jak to stenek... Mechanizm też mogliby włożyć inny niż ta wszędobylska 2824...

 

 

9afe21edcf8d723c9c2c2363cb62d67b.jpg

6a0c6a730e42c70224bba611c9d0ca14.jpg

Edytowane przez motonita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dmn sporo racji w tym co piszesz, tyle, że zawsze można kupić "chińczyka" za jakieś 80-90USD i tez mieć namiastkę marzenia.

 

Ale czy w takim przypadku zegarek nie rozleciałby się po tygodniu? Warto również to wziąć pod uwagę. Dla mnie zegarki Steinharta są jakościowo bardzo dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz moje doświadczenia z "chińczykami" a dokładnie z Seagull'em 1963 to na razie całe 4 tygodnie :) Trzyma ładnie czas. Co do Steinharta, zdanie już mam wyrobione, co nie zmienia faktu, że jak bumerang wraca do mnie myśl o Nav B-Chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nigdy nie miałem zegarka zza Wielkiego Muru :( i nie wiedziałbym czego się po nich spodziewać. Jeśli już ten temat wypłynął to powiedz proszę jak Ci się sprawuje? Wracając do tematu to liczę, że się jednak przełamiesz i złożysz zamówienie u Łukasza :D

Edytowane przez Mariusz Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej szkoda że Steinhart coraz bardziej przypomina część chińskich producentów kopiujących wszystko jak leci, tyle że ceny ma bardziej europejskie. Byłem zachwycony Ocean Vintage GMT, bach, okazuje się że to kopia Rolexa, teraz nowe chrono i znowu brak własnego pomysłu.

Niestety :(

Gunterze Steinharcie, nie idźcie tą drogą! Nie idźcie tą drogą!


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie,

 

trochę nie w temacie ale nie potrafiłem się oprzeć chęci podzielenia się ze światem poczuciem ogromnego zadowolenia oraz dumy z moich nowych spinek.

Pozdrawiam wszystkich Michał.

 

post-37504-0-74728000-1331205174_thumb.jpg

 

PS

Byłem ostatnio na dość dętym spotkaniu grubasów z moją mariną na grubym pasku od pattiniego i jeden z nich bardzo się zainteresował (Amerykanin), gdy naciskany przez niego wyjawiłem cenę zakupu to prawie zachłysnął się kaparem z sałatki, do końca wieczora powtarzając - niewiarygodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku pamięci pokażę i tu - Steinhart Black Sea:

 

xk514_DSC_1929m.jpg

 

vv955_DSC_1927m.jpg

 

cq275_DSC_1943m.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o nim :) Jak wrażenia. Jak żywo te wskazówki ? Wyglądają na takie se :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "takie se"? W pytę są :D


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki miałeś numer? Mój Black Sea ma być koło przyszłego tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie można nabyć tego Black Sea?

______

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można ;)

 

To limitka dla Rosjan i szczęściarzy z KMZIZ :D

 

"takie se" bo ktoś kiedyś pisał, jeszcze w trakcie realizacji projektu, że wyglądają jak wycięte z puszki :)

 

Ale jak są "w pytę" to superaśnie ... niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można ;)

 

To limitka dla Rosjan i szczęściarzy z KMZIZ :D

 

"takie se" bo ktoś kiedyś pisał, jeszcze w trakcie realizacji projektu, że wyglądają jak wycięte z puszki :)

 

Ale jak są "w pytę" to superaśnie ... niech się nosi

Można wiedzieć ile kosztował ten zegarek?

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 59 numer... 390euro, w komplecie dwa dekle, guma, przyrząd do teleskopów ze śrubokrętem i ściereczka do polerowania...

 

Wskazówki pewnie poprawili pod naporem krytyki;-) Mi się projekt strasznie spodobał i gdy skiepszczono (jak dla mnie) nasz projekt Aquarius poprzez czarne otoczki indeksów i wskazówek (a chciałem srebrną kopertę) zamówiłem tego:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku zachwycałem się Black Sea ale brakowało mi wiedzy/pieniędzy w czasie rozpoczęcia projektu. Na szczęście udało mi się zakupić numerek od naszego forumowego kolegi. Pani Katarina napisała, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu mój numer będzie dostępny także może już pod koniec bądź w następnym przyjedzie. A tak się składa, że właśnie zamówiłem tritona także pojawią się 2 steinharty mniej więcej w tym samym czasie (przy dobrych wiatrach). Kobieta mnie zabije...

Edytowane przez vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się nie spodoba/znudzi i odsprzeda mi Black Sea?

Bardzo wpadł mi w oko.

Edytowane przez pbk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, przeglądaj fora ale u nas bardzo bym na to nie liczył- bo z tego co wiem nie wiele osób ten zegarek ma/będzie mieć. Na ruskim może ktoś sprzedaje bądź będzie sprzedawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, przeglądaj fora ale u nas bardzo bym na to nie liczył- bo z tego co wiem nie wiele osób ten zegarek ma/będzie mieć. Na ruskim może ktoś sprzedaje bądź będzie sprzedawał

To jedyne forum o zegarkach które przeglądam i pozostanę przy próbie zakupu tego zegarka na tym forum.

Dziękuję za informacje.

Kamil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 59 numer... 390euro, w komplecie dwa dekle, guma, przyrząd do teleskopów ze śrubokrętem i ściereczka do polerowania...

 

Wskazówki pewnie poprawili pod naporem krytyki;-) Mi się projekt strasznie spodobał i gdy skiepszczono (jak dla mnie) nasz projekt Aquarius poprzez czarne otoczki indeksów i wskazówek (a chciałem srebrną kopertę) zamówiłem tego:-)

 

ja też przez chwilę wziąłem go pod mocną rozwagę jeżeli piszemy o tym samym od usera stfraw

 

po dłuższym jednak namyśle, mimo mojego marudzenia, wkurzania i niedociągnięć jakie może posiadać aquarius śmiem twierdzić, że pozamiata nabytego przez Ciebie

to co na byłeś - pogratulować - kawal solidnego sikora w porównaniu do seryjnego, ale bez ach, och i ech... - jest b.dobrze, ale nie rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi. ale jakby nie patrzeć to na liście na naszą limitkę też jestem :huh: chociaż póki co na rezerwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.