Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tarant

Jak spożondzić chfytliwy opis na allekro

Rekomendowane odpowiedzi

No i po co ja wyciągałem tego trupa z szafy (trup = pociąg) ?

Wszystko to moja wina - nie trzeba było dowcipkować.


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu,  to forum o zegarkach, zaraz przypomina mi się film "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy". Czuwaj Koledzy, zegary są wszędzie :)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie grupa wsparcia .... no w sprawach zegarkowych ewentualnie możemy się pożalić  ;)

Opisywanie problemów życiowych to nie nasza sprawa każdy jakieś tam problemy ma, większe lub mniejsze ale od tego są lekarze, prawnicy itp zależy co kto z jakim problemem się boryka. Piotr niepotrzebnie nam się tutaj uzewnętrzniasz ale ok napisałeś teraz wiemy więcej o tym nie wspominaj pisz o zegarach, ciesz się życiem

Ahoj !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym,... Zrobiłem to tylko dlatego, żeby dziadek sie czasami zastanowił co pisze, bo takie pochopne ocenianie jest bardzo mylne, zwłaszcza jak się człowieka na oczy nie widzi i naprawdę nic o nim nie wiem.  Wcale nie liczę na wsparcie, czy okazanie litości. Zwisa mi to...  Prawda jest taka, ze tak naprawdę to dawno powinienem sobie w łeb rąbnąć i do piachu  iść jakbym mial tym się przejmować  - taka prawda, bo niestety, ale jestem praktycznie niezdatny do życia, bo na co komuś człowiek, który ciągle się zapomina i w ogóle praktycznie zawsze nawala. Ech, szkoda po prostu gadać... Dlatego poszedłem w zbieranie i naprawę zegarwów, bo groził mi Lubliniec, albo Toszek i ćpanie psychotropów, niestety, a dzięki temu jakoś się pozbierałem i wrezszcie zacząłem dostrzegać jak wygląda prawdziwe życie... Ech, miałem juz się nie wciagać w tą rozmowę. :/

Edytowane przez Piotr92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, imienniku  :). Piotr Piotra zrozumie! 

 

Zakończmy już proszę te rozważania i wróćmy do wątku przewodniego

Wielu zegarów pięknych życzę, wzruszeń przy ich naprawie i przyjemności z posiadania.

3maj się!

Edytowane przez fibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe lechaim szejne Jidn...  :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu o "zydkach" a takie fajne zegary sa w zatoce do kupienia!!!. Mnie  Zyd nie wadzi jak i Polak lub Rosjanin. Niemiec tez czlowiek. Zalezy co czlowiek z domu wynosi. Moze byc Polak Polakowi wilkiem jak i Zyd  Zydowi!. Mam Kolege co prawie polowe swojego zycia w szpitalach spedzil a fajny madry facet jest. No co innego muzulmanie?. Zartowalem :D :D :D . Znam kilku i sa ok. Zegary Koledzy to Tu! powinno sie opisywac. Nie swoje przekonania. Piotrek nie jest ani gorszy ani lepszy od nas. Sam ma Synka Piotrusia. Fajny maly Facet z niego jest!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu. Gościu, który to sprzedaje, to jedno. Ale banda jełopów która licytuje...to jest coś.

 

post-6402-0-39237900-1475342793_thumb.jpg

 

post-6402-0-92147300-1475342816_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tez  na  facebooku...tragedia.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że już dużo widziałem, ale jednak nie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat temat mam 'na tapecie' ....idiota oferent, idioci licytujacy.

 

Do dziś zachodzę w glowę skad ta fascynacja sie bierze?, kto to kupuje?, tchorze?, realizujacy niespelnione marzenia?

 

Pamietacie to? :)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/4784-majstersztyki-wystawiennicze-w-allegro/page-128?do=findComment&comment=1304905

Pawel Bury dal popis :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a to ciekawa sprawa, no... Byłem przekonany, że wojskowe zegary miały czarne tarcze  - to raz, a dwa powinno jak już pisać tylko Germany, nie made in Germany, no ale ćóż - całe życie  cżłowiek się rodzi i głupi umiera. Zgłosiłem już tą aukcję do Allegro, że to jest podróba - mam nadzieję, że jak szybko powstała, tak szybko ją zdejmą.


A ten  kieszonkowiec to jest szał pały...  :lol:  Normalnie rąbnąłem śmiechem jak to  zobaczyłem i przeczytałem opis. Od kiedy to Hitler niby podpisywał się na zegarkach.... Druga sprawa widać, że gościu nie uważał na lekcjach  historii, bo jakby uważał to by wiedział, że swastyka hitlerowska nie jest idealnie w pionie, tylko jest przekręcona o 45 stopni... Jeszcze te błędy ort. - porażka... Moim zdaniem Allegro za mało zdecydowanie reaguje. Moim zdaniem gadka powinna być krótka, wystawiasz podróbę, ban na IP i od razu zgłoszenie na policję próby oszustwa.

Edytowane przez Piotr92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary ze swastykami często kupuje się jako rekwizyty do filmów czy innych wydarzeń kulturowych, nic więc dziwnego że się to sprzedaje i że są na to chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary ze swastykami często kupuje się jako rekwizyty do filmów czy innych wydarzeń kulturowych, nic więc dziwnego że się to sprzedaje i że są na to chętni.

 sralis mazgalis referendus duptus

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary ze swastykami często kupuje się jako rekwizyty do filmów czy innych wydarzeń kulturowych, nic więc dziwnego że się to sprzedaje i że są na to chętni.

 

Do jakich filmów??? To prawda, mieli dokręcić Allo Allo!, ale projekt upadł.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ten  kieszonkowiec to jest szał pały...  :lol:  Normalnie rąbnąłem śmiechem jak to  zobaczyłem i przeczytałem opis. Od kiedy to Hitler niby podpisywał się na zegarkach.... Druga sprawa widać, że gościu nie uważał na lekcjach  historii, bo jakby uważał to by wiedział, że swastyka hitlerowska nie jest idealnie w pionie, tylko jest przekręcona o 45 stopni... Jeszcze te błędy ort. - porażka... Moim zdaniem Allegro za mało zdecydowanie reaguje. Moim zdaniem gadka powinna być krótka, wystawiasz podróbę, ban na IP i od razu zgłoszenie na policję próby oszustwa.

Pan tak na poważnie to odebrał  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,  tak... Nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś tak żeruje na niewiedzy innych. Takich  naciągaczy Allegro  bez zastanowienia powinno eksterminować, a oni, bardzo przerpaszam za wyrażenie, mają to w d*pie. Zgłosiłem tego roczniaka i 3x  i też zlali i w końcu aukacja została zakończona, czyli gościu z kimś się dogadał i sprzedał poza aukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Ogłoszenie o zegarku kieszonkowym Chitlera było żartem zamieszczonym przez Pawła. Właśnie w celu walki z tego typu ogłoszeniami.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahaha, dobre... Nie miałem pojęcia, że  to jeden z naszych. :P No ale tak właśnie z ojciem przypuszczałem, że to jest troll.

Edytowane przez Piotr92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję -_- czasem trochę trol ze mnie (internetowy oczywiście)

Wszystko ok śmiesznie wyszło

post-68206-0-04573700-1475770290.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.