Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tarant

Jak spożondzić chfytliwy opis na allekro

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to pomyłka wynikająca że złego zapisu. Powinno być 5 900 zł  Przed zapisem groszy nie dał przecinka i automat mu dopisał dwa zera.  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5900 to tez dość okrutna cena...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz czeka i dziwi się dlaczego nikt nie dzwoni...

:)


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha Masakra Panowie... Przeglądam sobie Allegro i zobaczcie co ja znalazłem. Rzeźba naszych kochanych polskich handlarzy normalnie rozsadziła mi umysł. http://allegro.pl/stylowemebelki-sliczny-zegar-sprawny-wiszacy-bdb-i7261417149.html Nie wiem czy oczy mnie mylą, ale mam wrażenie, że ten nr 2 to jest Metron wiszący, a przynajmniej sugerują to wskazówki i wahadło.. Zakładając, że mam rację, pojęcia nie miałem, że nasza  wspaniała firma od wodomierzy z Torunia robiła  trumniaki. Widziałem już mechanizmy Junghansa z tarczą FMS, i inne różne dziwadła na kiju, ale czegoś takiego to jeszcze nie spotkałem. Autentyko, kreatywność Januszy antykowych mnie chyba nigdy nie przestanie zdumiewać... :lol:

post-82666-0-80501500-1524273529_thumb.jpg

Edytowane przez Piotr92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co kaman, ale to wygląda na dobrze zachowane Kienzle...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie Metron? No może... Zmyliły mnie te wskazówki i  wahadło.  Tarcza z resztą też podobna jakby się tak przyjrzeć krojowi cyfr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie Metron  :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... Mój błąd. Widocznie mam już paranoję składakową po tym co widziałem będąc na giełdach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam !!!

Dziś natrafiłem , co prawda nie na ,,All... ,, tylko na  ,, O.. ,, na dwa zegary . Jeden , pod wpisem

Zegar wiszacy kwadransowy z wymuszonym kwadransem

A drugi

Zegar wiszacy z pozytywka

Wyglądają jak inne skrzyniowe Junghansy , Mauthe itd. ( sprężynowe dwa bębny )

Cena , oczywiście , o dwa , trzy razy większa od innych !!!

No , ciekawe ? :rolleyes:

Edytowane przez PM1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Jest coś takiego jak wymuszony kwadrans, na dwa bębny, nawet mam takiego ślązaka, GB, kapliczkowego. STan dobry, cena nie jest tragiczna choć trochę wysoko 1100 byłoby uczciwie, ale pewnie można ponegocjować...

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Jest coś takiego jak wymuszony kwadrans, na dwa bębny, nawet mam takiego ślązaka, GB, kapliczkowego. STan dobry, cena nie jest tragiczna choć trochę wysoko 1100 byłoby uczciwie, ale pewnie można ponegocjować...

:rolleyes:

Tak , tak :) . Możliwe !!!

Zegary ładne , ale taki wpis , a zdjęcia mechanizmu nie ma !!! :( Cena wysoka !!!! Stąd moja uwaga ,, no , ciekawe ?,, Chwyt , czy prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zabroni ;-)

Kto kupi i postawi w "pałacu" no to jaki - pałacowy będzie.

Jaśnich Państwa będzie ze snu cucić :-P

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumieć, że internet kosztować, i wysiłku trzeba by w translator tekst wdusić. . I prąd kosztuje, i eksploatacja. Ale żeby tyle :unsure::wacko::blink:

 

post-6402-0-70087100-1553294246.txt

post-6402-0-79422900-1553294254.txt


Obliczenie czasu, który minął od ostatniego kwartału XIX wieku - gratis :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi spróbować...

Zbierałem odznaki i oryginalne z munduru Marszałka się zdarzały na rynku co tydzień. By musiał żyć 1500 lat, by to na siebie zakładać. A szable osobiste tegoż Wielkiego Polaka to by wystarczyły na dwa pułki kawalerii plus zapasy magazynowe. 

Kiedyś pewien wnuczek wytargał z piwnicy zapleśniałe oficerki, oraz mundur kaprala ułanów, co się w rękach rozkładał. Skarb za 30 tysięcy przyniósł. Jego wyobrażenie o wartości było szczere, prawdziwe. Legendy się sprzedają, jakiś łoś rozrzewniony może da.

Dlaczego ktoś za francuzika w cristalu ma dać więcej niż 2 tysiące? Hmmmm, może kupi i się znajomym pochwali? To jest szczery, radosny idiotyzm, ale nie przesądzajmy wyników meczu  :D. A może cena spadnie o połowę, POŁOWĘ? Wtedy to już będzie cudowna okazja  :ph34r:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PÓŁOWE ... :rolleyes:  na głowę... ale to tak działa ... :ph34r:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już te pułowę, wymienili na połowę... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zdjęcie dodam...

:D

Od dłuższego czasu już ta żywa "rekrama" dźwignią zegara.. Jakoś żadna dama się nie skusiła ;) Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdjęcie z Allegro, które mnie wprawiło w wesoły nastrój.

Zegary jak zegary - b. ładne. Modelka też b. ładna. Ale spójrzcie na jej stopy... Jakie piękne "żwirki" ;-) 

post-94241-0-26411900-1577436882_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh..prąd ją przenikł, aż jej się paluszki wywinęłły ;)

 

PS. Zapomniałam któren Żwirek, któren Muchomorek :P

post-104610-0-93734900-1577437816.png

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.