Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, tak myślałem, czyli wszystkie są 41mm...z którego roku Seamaster 300m jest wg Was najładniejszy? trudno ocenić mnie laikowi na podstawie zdjęć w necie

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Dzięki, tak myślałem, czyli wszystkie są 41mm...z którego roku Seamaster 300m jest wg Was najładniejszy? trudno ocenić mnie laikowi na podstawie zdjęć w necie

 

dzięki

 

2254.50, 2252.50, 2264.50 i 2262.50, zawsze :)

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak myślałem, czyli wszystkie są 41mm...z którego roku Seamaster 300m jest wg Was najładniejszy? trudno ocenić mnie laikowi na podstawie zdjęć w necie

To kwestia gustu i stanu kolekcji.

Mnie zawsze podobała się 2531.80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te ( znalezione w sieci )

post-55792-0-82537500-1559920395_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz je wszystkie czy 'tylko' 2254?

Mam 2/3 tego zestawu. Bez polara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

O ile czegoś nie przeoczyłem, raport został przygotowany przez amerykański oddział MS i jakąś szwajcarską agencje.

Raport pokazuje procentowy udział sprzedaży marek w rynku detalicznym, ale nie mówi czy jest to rynek amerykański, globalny, czy jakiś inny (?).

 

"Rolex" raczej obejmuje też Tudora, bo nie wierzę żeby Tudor sprzedawał tak mało, że wpada do "others".

 

Longines naprawdę ma jakieś drogie zegarki, które mogłyby wyciągnąć średnią cenę na 6k CHF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines naprawdę ma jakieś drogie zegarki, które mogłyby wyciągnąć średnią cenę na 6k CHF?

I jest to średnia wyższa od Omegi :)

Coś pomieszało się tym amerykańskim bankierom.

Po tygodniu zegarek robi stabilne +1,5sek/dobe.

Przyzwoity wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile czegoś nie przeoczyłem, raport został przygotowany przez amerykański oddział MS i jakąś szwajcarską agencje.

Raport pokazuje procentowy udział sprzedaży marek w rynku detalicznym, ale nie mówi czy jest to rynek amerykański, globalny, czy jakiś inny (?).

 

"Rolex" raczej obejmuje też Tudora, bo nie wierzę żeby Tudor sprzedawał tak mało, że wpada do "others".

 

Longines naprawdę ma jakieś drogie zegarki, które mogłyby wyciągnąć średnią cenę na 6k CHF?

 

 

 

Raczej chodzi o rynek USA. Tudor spokojnie wpada do 'others' ponieważ poza freakami z for internetowych marka jest mało rozpoznawalna i nie sprzedaje za więcej niż Rado, Breitling czy Panerai.

 

Co do Longinesa, to albo czeski błąd albo w USA popularne są modele w złocie (5-15k USD).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tudor spokojnie wpada do 'others' ponieważ poza freakami z for internetowych marka jest mało rozpoznawalna i nie sprzedaje za więcej niż Rado, Breitling czy Panerai.

 

To jest Twoja opinia, czy jest jakieś 3rd party źródło to potwierdzające ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam i ja swoją. Do jajek się nada.

Żartuję, jest świetna

/daty nie używam/

post-92558-1559982041,9009_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy Omega Seamaster 300m występowała w rozmiarze 42mm? Chodzi mi o modele bez chronografu i sprzed kilku/kilkunastu lat

na chrono takie oferują ale nie wiem czy to nie błąd:

 

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300m-ref-22218000--id11395695.htm

 

To błąd w opisie, SMP300 były 41mm i mid-size bodaj 36mm, dopiero wersja 2018 jest 42mm i wyraźnie większa. Rosły też stopniowo na wysokość.

 

Tu masz link do danych tego modelu ze strony Omegi:

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-300-m-quartz-22218000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramika. Całkiem całkiem . Pomimo 43mm to jakoś leży choć nie jestem fanem takich rozmiarów. Dosyć lekki na gumie

post-106875-0-28798800-1560001720_thumb.jpeg

post-106875-0-95094000-1560001735_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ta ceramika to jedna z niewielu nowych, które bym nosił.

 

6xz1kZn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.