Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

No to jak się tak bawimy, to znowu czarny ;)

 

Najładniejsza wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza wersja :)

Też tak sądzę. Partyzant :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz przymierzyłem Moona i już wiem że to będzie mój zegarkowy cel  :) Robił na mnie ogromne wrażenie już wcześniej, ale mając go na ręku to zupełnie inne doznanie. Żal było oddać :( Gdyby kogoś interesowało w Jubitomie można dostać na niego 15% rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To bardzo dobry cel :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry cel :-)

Pod warunkiem, że celem jest ten z plastikowym szkłem i litym deklem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz przymierzyłem Moona i już wiem że to będzie mój zegarkowy cel  :).

To się nazywa skonkretyzowane marzenia :rolleyes:

I tak trzymać :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pod warunkiem, że celem jest ten z plastikowym szkłem i litym deklem.

Zgoda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda :-)

Nie inaczej :) Wizualnie taracza z hesalitu preznetuje się dużo lepiej. Jak dla mnie szkoda tylko tego przeszklonego dekielka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Da się to załatwić na dwa sposoby:

- poszukanie vintage hesalit sandwitch

- aftermarketowy szklany bezel od Preika

 

Drugie rozwiązanie prostsze, ale pierwsze bardziej koszerne i masz zdobiony mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się to załatwić na dwa sposoby:

- poszukanie vintage hesalit sandwitch

- aftermarketowy szklany bezel od Preika

 

Drugie rozwiązanie prostsze, ale pierwsze bardziej koszerne i masz zdobiony mechanizm.

 

 

ten caseback (preik) wygląda imo, tragicznie - lepiej sobie kupić seagulla 1963 i tam sobie patrzeć. a 1861 nie jest zdobiony jak 1863

 

to te dekle zdaje się..

 

uHK1Pve.jpg

 

7ZV7QDb.jpg

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Nie przesadzałbym aż tak :)

 

xd43l.jpg

 

Choć fakt, że stalowy dekielek naprawdę daje radę sam w sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym aż tak :)

 

 

Choć fakt, że stalowy dekielek naprawdę daje radę sam w sobie :)

Zdecydowanie z tych dwóch lepszy pełny, a jeżeli ten customowy kosztuje 100 euro to lepiej dorzucić do tego :D

 

k1yVVuc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2afe740ea8993be32ef14719244cc5d0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Zdecydowanie z tych dwóch lepszy pełny, a jeżeli ten customowy kosztuje 100 euro to lepiej dorzucić do tego :D

 

No dla mnie nie koniecznie :)

Choć estetycznie bardzo fajny zegarek i mechanizm oparty na Venus ciekawy, to jednak po pierwsze mam lekkie uczulenie na wykończenie pasami Shanghajskimi, a po drugie mam mentalny problem z zegarkiem, którego standardowy serwis będzie kosztował więcej niż nowy egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy wyjdzie jakis model moona z nowym mechanizmem i odkrytym deklem  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Wyjdzie na pewno - master zawsze promują odkrytymi deklami - pytanie tylko kiedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie mogę kupić pasek gumowy pomarańczowy lub z brzegiem pomaranczowym do PO 8500 czy rubberB ma taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubber z tego co wiem nie ma a pasek chyba tylko w salonie/butiku - chyba, ze gdzies wyczaisz na alle czy innym portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiku to koszt 1900 zapinka plus pasek może ktoś zna portal gdzie można kupić taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozglądałem za paskami silikonowymi 18mm pod swoje Reduced, to widziałem, że majfriendy robią kopie tych gumowych pasków do Omegi. Jakość pewnie nie będzie ta sama, ale kolorystyka i klamra się zgadzają.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiku to koszt 1900 zapinka plus pasek może ktoś zna portal gdzie można kupić taniej

 

Jesli chcesz kupic taniej, to albo zostaje polowac na kogos, kto sobie taki oryginalny pasek zamienil na bransolete i sprzedaje, albo najpewniej kupic oryginal. W oficjalnym sklepie nie bedzie taniej niz w salonie/butiku a w innych "sklepach"/portalach nie masz praktycznie zadnej pewnosci czy to oryginal czy nie, wiec... bylo kupic tanszy zegarek  ;)

 

Ku przestrodze:

kupilem pasek do Pama na probe z jasnej skory/zamszu wykonany praktycznie jak oryginalny, tylko za 99pln wraz z klamerka. Pasek spisywal sie ok (a nawet jakby sie szybciej znosil, to za cene oryginalnego moglbym ich kupic 10 :) ), jednak spieszac sie stojac przed winda zakladam Pama i... pstryk - sprezynka puscila i zapiecie puscilo pasek. Pode mna twarda posadzka i tylko fakt, ze przytrzymalem zegarek obeszlo sie bez kosztow i serwisu  :wacko:  Co mozna "spi....yc" w zwyklej klamerce? Jak widac cos mozna. Dobrze, ze nie stalo sie to np. podczas plywania w jeziorze czy morzu...  :ph34r:  Czasem nie warto oszczedzac  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - choc oczywiscie i one maja swoje wady procz ceny  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu wyłowiłem z morza Garmina Quatix 5, jak poszedłem kupić do niego kabel to Pan powiedział, że pasek nie jest ori, a ja sam znalazłem go na 5 metrach właśnie z wypiętym z teleskopu paskiem :P

 

Jeśli chodzi o samą klamerkę motylkową od majfriendów, to moja daje radę :P pasek wywaliłem bo próbowałem go dopasować (19mm pasek, 18mm między uszami) i go zniszczyłem :)

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moj nowy nabytek do codziennego tyrania. Na plus: (IMO) idealna wielkość, mikroregulacja, elegancka bransoleta.

188f54356a5d07e97d246169cd542b7b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.