Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Oni w Lodzi sprzedaja Albert Riele, Porsche Design i Luis Erard :D Troche kpina z tym wyborem w manufakturze nawet bo niby celuja tam w zamoznego klienta a tu taki walek.

Marcin

tak, to monoblock, trochę boję się używać siły ;) potem wystarczy ją wcisnąć z powrotem?

Tak wystarczy wcisnąć z powrotem.Mnie nigdy nie zdarzyło się uszkodzić zegarka przy tej operacji.Tak to jest skonstruowane w tym typie zegarków i trzeba użyć trochę siły.

Ja kupiłem 300 M u Śliwińskich to jedyny salon w Łodzi który chciał sprowadzić i sprzedać omegę ( może od grudnia coś u Nich zmieniło ) :(

Obyś w Galerii u Kruka nie trafił na gościa , który nie potrafił odróżnić 300 M od PO  :blink:

Co do Tempusa na Zamenhofa może coś pomogą MI poprawiali bransoletę w omedze , co Vintage to raczej bym odpuścił ( tylko werki robią dobrze ) Omegi do 2500.

Ale po mimo tego kochamy to miasto  :)

Bransoletę możesz zamówić bezpośredniow w serwisie SG w Warszawie. Wystarczy telefon i mail z danymi, Koszt to 2000. Kontakt szybki i sprawny.

Tak wystarczy wcisnąć z powrotem.Mnie nigdy nie zdarzyło się uszkodzić zegarka przy tej operacji.Tak to jest skonstruowane w tym typie zegarków i trzeba użyć trochę siły.

Myslalem ze 'zwykla" :-) -kolega napisal tylko zę de ville...

Trzeba to robić z wyczuciem ,widzialem już wiele zegarkow tego typu uszkodzonych podczas tej 'operacji "http://zegarkiclub.pl/forum/topic/84592-omega-seamaster-jak-wyciagnac-werk/

Edited by cook

Pozdrawiam, Marek

Bransoletę możesz zamówić bezpośredniow w serwisie SG w Warszawie. Wystarczy telefon i mail z danymi, Koszt to 2000. Kontakt szybki i sprawny.

Dziękuję za pomoc, ale nie do końca to miałem na myśli :) Nawiązałem jedynie do postu kolegi @sawcio68 dotyczącego słabej dostępności Omegi jako marki w Łodzi. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w stolicy jest przynajmniej kilka miejsc, w tym oczywiście tak jak słusznie napisałeś Swatch Group, gdzie pewnie od ręki będą w stanie sprowadzić mi tą bransoletę. Boli mnie jedynie fakt, że wchodząc do jednego z największych centrów handlowych w województwie, jakim jest Manufaktura, nie mogłem niczego załatwić :)

Pozdrawiam

To raczej zażalenie do Omegi kieruj. Taką sobie przyjęli strategie biznesową z konsekwencjami jak powyżej.

Ja nie w kwestii zażalenia, po prostu z lekkim dystansem i ironią opisuję to czego wczoraj doświadczyłem :)

Pozdrawiam

Czasem zawodzi strategia czasem człowiek - ja głupiej klamerki za 50 PLN nie mogę od nich wydębić...ani bezpośrednio ani z " pomocą" Kruka...może za tania ...?

Wg mnie często to kwestia ludzi pracujących w sklepach zegarkowych. Oni poprostu nie mają wiedzy co sprzedają, ale zdażają się wyjątki.

Ja z kolei poprzez serwis SGP chciałem zakupić wkładkę do bezela do 2531.80 i okazało się, że sprzedają wyłącznie cały bezel. Zdziwiło mnie to bo w necie zamienników jest cała masa i myślałem, że oryginał też można dostać.

Wydaje mi się, że mogłeś u Śliwińskich zapytać o tę bransoletkę. Wiem, że ostatnio komuś jakąś Omegę (chyba 300M) sprowadzali, więc może bransoletkę też by mogli.

AT vs. PO

Bardzo ładny speedy. Na prawej ręce koronka pewnie nie przeszkadza?

Mnie i na lewej nie przeszkadza ;-)

pytam, bo parę osób pisało, że koronka wgryza się w nadgarstek, a sam myślałem nad zakupem

Myślę, że to kwestia kształtu nadgarstka i tego jak ciasno nosimy zegarek.

Mariusz

Guest Sugarocker

Dokładnie, ja żadnego wbijania się nie doświadczyłem.

Podobna sytuacja jest z zegarkami U-BOAT noszonymi na lewym nadgarstku, a opinie na temat wygody również są podzielone :)

Ja znowu w klubie. Tym razem z 300m. Pomyslec ze nie bralem go pod uwage a po przymiarce okazal sie strzalem w 10. Co prawda bransoeta d...nie urywa jesli chodzi o wyglad ale wygoda rekompensuje wszystko.

Mozecie napisac ile kart powinienem dostac? Chodzi mi o te 'kredytowe' dot. gwarancji.

Ja znowu w klubie. Tym razem z 300m. Pomyslec ze nie bralem go pod uwage a po przymiarce okazal sie strzalem w 10. Co prawda bransoeta d...nie urywa jesli chodzi o wyglad ale wygoda rekompensuje wszystko.

Mozecie napisac ile kart powinienem dostac? Chodzi mi o te 'kredytowe' dot. gwarancji.

zdjęcia poprosimy

a kart powinno być 3