Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Do falistej tarczy perlon pasuje idealnie. Zrobił się z tego zegarka taki youngtimer


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podoba się PO na 8500 w tytanie - liquidmetal, ceramika i do tego i tarcza jak w smp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ładny zegarek sobie kupileś.

 

o przepraszam ale nie tylko sobie, dziś już nosiła go żona, ......no cóż wcześniej wstaje  -_-

 

oddała jak wróciła z pracy, więc fotki muszą być :)

 

47361394860183511687.jpg

 

67639257739691407376.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nosi Twój zegarek?:-)

Jeszcze napisz że Twoje auto prowadzi i wędki od Ciebie pożycza:-) :-)

 

 

P.S Naprawdę wygląda dobrze, gratuluje.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nosi Twój zegarek?:-)

Jeszcze napisz że Twoje auto prowadzi i wędki od Ciebie pożycza:-) :-)

 

 

P.S Naprawdę wygląda dobrze, gratuluje.

Jak kupił sobie zegarek z damską bransoletą to co się dziwisz  :P

 

Oddała cały i zdrowy ?  ;)

 

Tak czy siak, są męskie rzeczy, których nie powinno pożyczać się kobiecie  :D  :lol:  :D

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów

chciałem pochwalić się najnowszym nabytkiem. otóż omega. grabau Warszawa  jest piękna i chodzi to najważniejsze na dobrym chodzie. miałem ją u zegarmistrza w Lublinie od 1 miesiąca,uruchomił ją i chwała mu za to, to bardzo ważne, niemógł sobie poradzić z regulacją aby właściwie wskazywała dokładny czas.

Uczciwie powiem wam tak: warto dywersyfikować mistrzów,poszedłem do innego i... młody chłop ale wielka pasja i wiedza jestem pod wrażeniem znalazłem człowieka który po prostu wyregulował ją Lublin ul. Świętoduska 6 jest naprawdę wielkim specjalistą to jest facet który wie co mechanizmowi dolega. POLECAM naprawdę. Jest to gość który naprawdę potrafi wiele ustawiłmi  omegę na dobry ch,ód mimo wymiany włosa i 91 lat  na karku POLECAM Z CALEGO SERCA człowiek o młodym wieku ale naprawdę wie i umie. Przenoszę do niego swoją kolekcję. takich należy promować!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei też chciałbym się pochwalić i tak na razie nieśmiało zapisać się do Klubu, prosząc kolegów o "namaszczenie".Mianowicie po "przerobieniu" wielu "alternatyw" i "półśrodków" udało mi się w końcu zakupić mój ideał, do którego zawsze dążyłem.Jest nim nowiutka,wymarzona,wyśniona i ta która pozostanie po wieki ze mną w doli i niedoli(publicznie przysięgam)Omega Seamaster 300m zmieniająca się w świetle niczym kameleon uniwesalna czarna ceramika:)Jest w drodze do mnie.Jak tylko doleci nie omieszkam się oficjalnie pochwalić.Pozdrawiam Omegomaniaków.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów

chciałem pochwalić się najnowszym nabytkiem. otóż omega. grabau Warszawa  jest piękna i chodzi to najważniejsze na dobrym chodzie. miałem ją u zegarmistrza w Lublinie od 1 miesiąca,uruchomił ją i chwała mu za to, to bardzo ważne, niemógł sobie poradzić z regulacją aby właściwie wskazywała dokładny czas.

Uczciwie powiem wam tak: warto dywersyfikować mistrzów,poszedłem do innego i... młody chłop ale wielka pasja i wiedza jestem pod wrażeniem znalazłem człowieka który po prostu wyregulował ją Lublin ul. Świętoduska 6 jest naprawdę wielkim specjalistą to jest facet który wie co mechanizmowi dolega. POLECAM naprawdę. Jest to gość który naprawdę potrafi wiele ustawiłmi  omegę na dobry ch,ód mimo wymiany włosa i 91 lat  na karku POLECAM Z CALEGO SERCA człowiek o młodym wieku ale naprawdę wie i umie. Przenoszę do niego swoją kolekcję. takich należy promować!!!!

A czy to czasem nie reklama?:-)

No i zegarka nie widać:-)

 

P.S w tym zakładzie jest dwoch zegarmistrzow.....a ceny dosć wysokie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich kolegów

chciałem pochwalić się najnowszym nabytkiem. otóż omega. grabau Warszawa  jest piękna i chodzi to najważniejsze na dobrym chodzie. miałem ją u zegarmistrza w Lublinie od 1 miesiąca,uruchomił ją i chwała mu za to, to bardzo ważne, niemógł sobie poradzić z regulacją aby właściwie wskazywała dokładny czas.

Uczciwie powiem wam tak: warto dywersyfikować mistrzów,poszedłem do innego i... młody chłop ale wielka pasja i wiedza jestem pod wrażeniem znalazłem człowieka który po prostu wyregulował ją Lublin ul. Świętoduska 6 jest naprawdę wielkim specjalistą to jest facet który wie co mechanizmowi dolega. POLECAM naprawdę. Jest to gość który naprawdę potrafi wiele ustawiłmi  omegę na dobry ch,ód mimo wymiany włosa i 91 lat  na karku POLECAM Z CALEGO SERCA człowiek o młodym wieku ale naprawdę wie i umie. Przenoszę do niego swoją kolekcję. takich należy promować!!!!

 

 

 

 

 

Po pisowni poznaję że to chyba kolegi aukcje http://allegro.pl/pobieda-z-duzym-sekundnikiem-lata-60te-i5504121799.html

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry Paweł ale sam się prosisz ...starego SUBa albo SMP by nie ruszyła ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nim nowiutka,wymarzona,wyśniona i ta która pozostanie po wieki ze mną w doli i niedoli(publicznie przysięgam)...

Oj uwazaj z takimi deklaracjami, bo jak kiedys pewien watek pokazal, jeszcze sie taki nie znalazl, co by po wiecej niz 3 latach zdania nie zmienil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha jestem na to najlepszym przykładem, chociaż wydaje mi się, że jak kupię PO to też będzie ze mną bardzo długo;)

P.S. ech gdyby ta 300 M była ciut większa byłaby grzechu warta.

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywa niebieska jeśli mówimy o starszej SMP z falami na tarczy.W ceramice czarna lustrzana tarcza tworzy piękny kontrast dla lekko siwego bezela.Ja osobiście nie mogłem oderwać oczu od tego zagarka i tego "efektu".


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esteta w 100% zgadzam się z Tobą, dokładnie tak jest, jeśli starsza z falami to tylko niebieska, nowa niebieska wygląda jak malowana nie ma tego efektu jak czarna ceramika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 300m w ceramice to dość popularny zegarek ostatnio obserwując forum i trendy.Identycznie jak jakiś czas temu z Tudorem.A potem wysyp na bazarku:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 300m w ceramice to dość popularny zegarek ostatnio obserwując forum i trendy.Identycznie jak jakiś czas temu z Tudorem.A potem wysyp na bazarku:)

 

Swoją drogą 300m w ceramice to dość popularny zegarek ostatnio obserwując forum i trendy.Identycznie jak jakiś czas temu z Tudorem.A potem wysyp na bazarku:)

 

 

Swoją drogą 300m w ceramice to dość popularny zegarek ostatnio obserwując forum i trendy.Identycznie jak jakiś czas temu z Tudorem.A potem wysyp na bazarku:)

 

 

Swoją drogą 300m w ceramice to dość popularny zegarek ostatnio obserwując forum i trendy.Identycznie jak jakiś czas temu z Tudorem.A potem wysyp na bazarku:)

Ale po co 3 razy? Mam powiadomienia na tapatalku i mozna zwariować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co 3 razy? Mam powiadomienia na tapatalku i mozna zwariować!

  

 

To nie Jego wina.

Papatalk się zawiesza ;)

Tak, to wina moderatorów :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.