Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze złamaniem zasad było zrobienie zegarka narecznego. Powinnismy dalej nosic w kieszonkach kamizelek zegarki ku chwale imperium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uważają, że ubranie to też sposób komunikacji...i jak najbardziej podlegają zasadom i ocenie. To że te zasady łamiesz to też komunikat...pozostaje pytanie czy z wyboru czy z ignorancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z zasad jest to ze dziecko słucha swojej mamy, ojca i zawsze się ich słuchaliście i robiliście tylko to na co Wam rodzice pozwalali?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta zasada mówi żeby słuchać rodziców tylko gdy mają rację ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak uważam, jak najbardziej ubraniem komunikujesz siebie. Chodziło mi o to ze fajnie jak jest sposobem wyrazu a nie kalki. I nie pisze tego bo nosze nurka do garnituru, tylko to nie jest tak ze jest Polska szkoła elegancji od pokoleń i mamy narzucony kod. Zupełnie inaczej rozłożone są akcenty w garniturze z Angli vs. Włoch. Czy to oznacza ze nosząc jeden z nich będę ignorantem dla drugiej strony? Moim zdaniem nie ma dzisiaj czegoś takiego jak jasna zasada noszenia czegokolwiek. Szczególnie w czasach (niestety) gdy osoby które zarządzają najbardziej innowacyjnymi firmami noszą często codziennie nowy ale ten sam tshirt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady w ubiorze budowały imperia? ;)

 

 

Kto jak kto, ale Ty powinieneś coś wiedzieć na temat szacunku i znaczenia ubioru...

 

 

Myśle ze złamaniem zasad było zrobienie zegarka narecznego. Powinnismy dalej nosic w kieszonkach kamizelek zegarki ku chwale imperium :)

Jest mi to obojętne co kto nosi i jak, wolna wola...

Wyraziłem opinię na temat zasad,co do których Ty wyrazileś swoje, tyle :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, mi tez jest. Po prostu czasem irytuje mnie ostracyzm na forum ze ktoś założył cos sprzecznie z "zasadami" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast bawi wiara w 'prawdę ekranu' :) , po Bondzie -paski nato, po Batmanie peleryny ? ;):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem paska NATO do garnituru :) Ale w bondzie wyglądał dobrze, ale kurczę jego garnitur to 20-30k PLN :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu Yoda, oficjalnie, tak masz racje :) tylko pewne kwestie wymuszają u mnie ubieranie się wbrew konwenansom i to mi pasuje i myśle ze zrozumiesz czemu :)

 

Chociaż żona nie chce czasem zrozumieć tego

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sława gościa go wyprzedza to nikt nie patrzy jak nosi zegarek i dlaczego znowu w t- shircie i klapkach. Ale jak jest znakiem zapytania to ...nie uniknie pierwszego wrażenia

Później może oczywiście wszystko schrzanić ale to już inna historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu Yoda, oficjalnie, tak masz racje :) tylko pewne kwestie wymuszają u mnie ubieranie się wbrew konwenansom i to mi pasuje i myśle ze zrozumiesz czemu :)

Ok;)

Nośmy Omegi-one pasują zawsze i każdemu!

Takie przesłanie Noworoczne ;). ( ciekawe jak ktoś od Rolexa to przeczyta ;). )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

893b43103ee56035ce0f08e482b07012.jpg

 

Wygodnie wam sie nosi wasze AT? Ja z moja jakoś nie mogę sie polubić. Niby mniejsza i cieńsza od mojej Planet Ocean a wydaje sie wielka plus duzo mniej wygodna IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AT nie rozumiem tego "urwanego" grotu na wskazówce godzinowej. Z tego powodu jakoś nigdy nie brałem jej pod uwagę do kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

893b43103ee56035ce0f08e482b07012.jpg

Wygodnie wam sie nosi wasze AT? Ja z moja jakoś nie mogę sie polubić. Niby mniejsza i cieńsza od mojej Planet Ocean a wydaje sie wielka plus duzo mniej wygodna IMHO

Przyzwyczaiłeś się do mega wygodnej bransolety od PO i pewnie twardy nowy pasek już nie jest tak wygodny.Ile masz w nadgarstku?

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wlasnie jest super bo od Filipa ale prawda nie tak wygodny jak bransoleta. Mam 17,5 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to masz tyle co ja.Ja też mam 17,5cm jakkolwiek to nie zabrzmi:)I brałem pod uwagę AT jako drugi zegarek do SMPc.Może pasek się ułoży na nadgarstku bo jeśli od Filipa to jest solidny i gruby.

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygodnie wam sie nosi wasze AT? Ja z moja jakoś nie mogę sie polubić. Niby mniejsza i cieńsza od mojej Planet Ocean a wydaje sie wielka plus duzo mniej wygodna IMHO

Możesz przekazać ją mi - odpowiem Ci za czas jakiś  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie wbrew sobie, ale z nudów od wczoraj tak:

 

eq671_image.jpg

 

Ps. Paski nato lubię od dawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety? Dla mnie to są właśnie cele to których warto dążyć. W Polsce jest przekonanie że wielki pan prezes się musi stroić bo nie wypada, taki Zuckerberg nic nie musi nikomu udowadniać i przychodzi sobie do swojej firmy tak jak jemu jest wygodnie. Dla mnie to bez sensu, osiągnąć tak dużo i ubierać się w coś w czym się źle czuję, bo nikt mi nie powie że wygodniej spędzić cały dzień w pracy nawet w najlepszej jakości garniturze i koszuli niż w jeansach i T-shircie. No i atmosfera w Dolinie Krzemowej jest dużo bardziej przyjazna od jakiegoś banku czy innego korpo z dress-codem i innym syfem.

 

 

To jeszcze i ja włączę się w ten off top.

Nie pracuję w korporacji, nie mam narzuconego dress codu, ale do pracy zazwyczaj stosuję marynarki, bądź garnitury - niekoniecznie w najbardziej formalnym wydaniu. Nie uważam tego stroju za niewygodny, czy w jakikolwiek sposób ograniczający. Wręcz przeciwnie, źle bym się czuł w T-shircie, na formalnym spotkaniu, czy innego typu relacjach interpersonalnych. Oczywiście przy upalnej, letniej pogodzie, modyfikuję strój na mniej formalny i lepiej dostosowany do okoliczności, ale nadal nie uważam garnituru za jakiekolwiek ograniczenie. W takim zestawieniu nie stosuję raczej pasków nato (albo wyjątkowo rzadko) ale divery jak najbardziej, poza szczególnie oficjalnymi okazjami (związanymi ze strojem stricte wieczorowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega zniżki na omegi:

http://www.time-watch.com/

czy to możliwe, czy naciągane?


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można utopić parę złotych, jak ktoś wyczai taką okazję i sie nie zastanowi...


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.