Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

My juz troche jak Master Yoda gadać zaczynamy. Zmieńmy to - jeden na forum wystarczy :-)

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze ladna. Moze to juz czas na wymiane ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My juz troche jak Master Yoda gadać zaczynamy. Zmieńmy to - jeden na forum wystarczy :-)

Rację masz, zmienić zwyczaj ten należy  - ino szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie bylo....

 

post-31778-0-30277000-1479059851_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My juz troche jak Master Yoda gadać zaczynamy. Zmieńmy to - jeden na forum wystarczy :-)

  

Rację masz, zmienić zwyczaj ten należy  - ino szybko ;)

Uczycie się, to dobrze :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczycie się, to dobrze :)

...od najlepszych :-)))

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...od najlepszych :-)))

Przez skromność przemilczę...:)

 

P.S szybciej piszesz niż edytujesz :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "ino" to juz dawno temu bylo opatentowane przez Bronke i Leszka w "Daleko od szosy" :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od Chwytaka? Jak moja 5- miesięczna córka nie może zasnąć to jak jej śpiewam i dochodzę do frazy "Jo żech se tu stoł, a lis mi stąd wyszoł" - odpływa z uśmiechem na buzi :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "ino" to juz dawno temu bylo opatentowane przez Bronke i Leszka w "Daleko od szosy" :)

Nie do końca chyba przez Bronkę (ona zasłynęła głównie z konsumpcji czereśni). To był raczej przytoczony przeze mnie w dziale z żartami dialog Leszka z mamą. ;) Ale mogę się mylić. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec racje. Ja nie chce sie upierac, az tak dobrze nie pamietam tego serialu ale dialog kojarze :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Omegi. Po tym jak zawiodłem się i wyleczyłem z marki Breitling, chciałbym się serdecznie przywitać oraz zapisać do klubu Omegi i dorzucić takie dwa skromne zdjęcia

 

 

 

 

 

 

post-36930-0-13405000-1479139023_thumb.jpg

post-36930-0-21012600-1479139138_thumb.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Omegi. Po tym jak zawiodłem się i wyleczyłem z marki Breitling, chciałbym się serdecznie przywitać oraz zapisać do klubu Omegi i dorzucić takie dwa skromne zdjęcia

A czym podpadł Ci brajtek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling to bardzo dobrze wykonane zegarki,jeżeli chodzi o obróbkę koperty,czy bransolety nie odbiega od omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne wykonanie, indeksy przyklejone z przypadku, jak się uda, to są nałożone prosto, w większości zawsze krzywo pozostałości kleju na indeksach, porysowane. uszkodzone ( lekko wgniecione, podrapane, niedomalowane ), dla mnie dramat, zapięcie bransolety luźne latające. Mam Lonżina Hydroconquesta, wykonaniem Superoceana bije na głowę. Bransoleta sztywna, masywna zapięcie trzyma, ze ledwie mogę odpiąć, nic nie lata. Oglądałem bardzo dużo zegarków Breitlinga i naprawdę byłem w szoku. W Breitlingu Superocean Heritage krzywo naniesione napisy. W Transoceanie, porysowany indeks zegarek za 20 tysięcy. Chciałem kupić Avengera 2 Seawolf, ale się wyleczyłem. Nigdy więcej Breitlinga


Właśnie kupiłem Breitlinga dzięki takim teoriom jak głosi akism :-) Rzeczywistość jest inna 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, że w Transoceanie delikatna rysa ( jak włos ) na tarczy


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co uogólniać, Omedze też trafiają się felerne egzemplarze.

Poczytaj ten wątek, jeden kolega walczył dość długo z producentem właśnie w sprawie skopanej PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,miałem sporo breitlingów i jestem dość pedantyczny w ocenie ich jakości wykonania.Nie miałem powodu do narzekań .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ja jestem bardziej pedantyczny od Ciebie :-) A nawiasem mówiąc od Ciebie kupiłem Longinesa Legend Divera :-) 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie trafiłem na źle wykonanego brajtka. Świetne zegarki.


Beznadziejne wykonanie, indeksy przyklejone z przypadku, jak się uda, to są nałożone prosto, w większości zawsze krzywo pozostałości kleju na indeksach, porysowane. uszkodzone ( lekko wgniecione, podrapane, niedomalowane ), dla mnie dramat, zapięcie bransolety luźne latające. Mam Lonżina Hydroconquesta, wykonaniem Superoceana bije na głowę. Bransoleta sztywna, masywna zapięcie trzyma, ze ledwie mogę odpiąć, nic nie lata. Oglądałem bardzo dużo zegarków Breitlinga i naprawdę byłem w szoku. W Breitlingu Superocean Heritage krzywo naniesione napisy. W Transoceanie, porysowany indeks zegarek za 20 tysięcy. Chciałem kupić Avengera 2 Seawolf, ale się wyleczyłem. Nigdy więcej Breitlinga


Właśnie kupiłem Breitlinga dzięki takim teoriom jak głosi akism :-) Rzeczywistość jest inna 

Brzmi jak opis podróbek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.