Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w Aparcie maja podróbki :-)


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale Longines to inna półka cenowa. Przecież za breitlinga trzeba dać o wiele więcej pieniędzy, w związku z tym więcej się oczekuje.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się śmiej 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie trafiłem na źle wykonanego brajtka. Świetne zegarki.

 

Brzmi jak opis podróbek.

 

Co to za marka "brajtek"....?

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za marka "brajtek"....?

No jak to nie wiesz???

To chińska wytwórnia majtek! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna.

Ojojoj..:)

Forum powazne, a zwroty ..'brajtek", jak pod remizą...

Tylko patrzeć jak ktoś zapyta o 'mliko", lub czy 'babe ma do rzeczy"

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj.. :)

Forum powazne, a zwroty ..'brajtek", jak pod remizą...

Tylko patrzeć jak ktoś zapyta o 'mliko", lub czy 'babe ma do rzeczy"

Przesadzasz :)

 

Na forum są też w powszechnym użyciu takie nazwy: rolek, omesia, glycerina, fredek, moryc, cytryna, itp., itd. Też nie wiesz o jakie firmy chodzi?  Mnie to nie razi i nie jest to język "spod remizy". A brajtki bardzo lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się trafią niedoróbki, chwalisz Longinesa, ale znajomy ma Hydroconquesta chrono i gorszego szajsu w życiu nie widziałem. Gość jest pedantem i zegarek przez 4 lata użytkowania ma tylko mikro ryski, a już zdarzyło się że:

 

1. Naklejana sub-tarcza chrono odpadła po godzinnej kąpieli w bali z ciepłą wodą.

2. Ceramika się rysuje, pomimo b. delikatnego obchodzenia.

3. Odpadł bezel, też bez żadnego mocnego uderzenia, po prostu pewnego dnia wypadło dziadostwo.

A w Hydroconquest to aby napewno jest ceramika?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz :)

 

Na forum są też w powszechnym użyciu takie nazwy: rolek, omesia, glycerina, fredek, moryc, cytryna, itp., itd. Też nie wiesz o jakie firmy chodzi?  Mnie to nie razi i nie jest to język "spod remizy". A brajtki bardzo lubię :)

A mnie przeszkadza, to forum publiczne, marki posiadają swoje nazwy, i nie istnieje potrzeba ich zmian przez...hm, tych co maja problem z wymową....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoja sprawa i Twój problem.

 

Problem to mają Ci co mowić nie potrafią, nie ja.

Języków trzeba się uczyc i prawidlowej wymowy, nie wstyd robić przed innymi..( przegladaja to forum obcokrajowcy) i przez 'wiesniaków' od 'omeś' i 'brajtków" zdanie sobie wyrabiają...

A mnie ciezko tlumaczyć co mial na mysli 'burak' co kupił 'cytrynę'...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to mają Ci co mowić nie potrafią, nie ja.

Jeżykow trzeba się uczyc i prawidlowej wymowy, nie wstyd robić przed innymi..( przegladaja to forum obcokrajowcy) i przez 'wiesniaków' od 'omeś' i 'brajtków" zdanie sobie wyrabiają...

A mnie ciezko tlumaczyć co mial na mysli 'burak' co kupił 'cytrynę'...

Problem masz taki, że jesteś po prostu niewychowany. Twoje posty są obraźliwe i niegrzeczne. Nie zrobiłem nic, co by je usprawiedliwiało, poza użyciem słowa "brajtek", które nie jest powszechnie uważane za obraźliwe.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem moderatorem.

Raz jeszcze- marki mają swoje nazwy, a zdrobnienia i przeinaczenia niczemu nie słuzą...

W regulaminie jest napisane jak 'byk' by dbać o poprawna pisownię..

Rozumiem bledy stylistyczne, czy gramatyczne ( sam mnostwo ich popelniam) ale przeinaczanie nazw traci....wiochą..

 

P.S Jestem niewychowany jak piszesz?, jak nauczysz się prawidlowo wyslawiać to pogadamy...;)

Pouczam-Breitling, Omega ,Citizen, Rolex-to prawidlowe nazwy w srodowisku ludzi cywilizowanych.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na forum 'najeczek" czy 'merców', i jestem wyluzowany, no i gdybym chciał posluchać takiej mowy to bym się wybrał na koński targ do Trawnik ;)

Poproszę o prawidlowe nazwy firm zegarkowych, to coś zlego? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Conquest (bez hydro).

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy mądry ustepuje głupiemu to swiat staje się glupi, bo glupcy triumfują..

 

@nicon, nie ważne czy jesteś ze wsi czy miasta, chodzi o sposob bycia..

Ty jesteś ok ;)

 

Jeden mowi -'piękna z pani kobieta' inny, "dobra d*pa jesteś"

W normalnym domu po tekscie 'odpier**l się " facet dostaje w twarz, w patologicznym kobieta przebiera się w mini i pończochy....oraz omesie zakłada..:)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócić się nie ma co - tym bardziej używać wzajemnie wobec siebie epitetów, ale... przyznam szczerze, że ja... podobnie, jak Master Yoda... mam z tym pewien problem...  :P

 

Sprawdzałem stan zwieracza, więc proszę nie doradzać mi od razu wyciągania czegokolwiek skądkolwiek ;), ale po prostu nie przepadam za taką "branżową estetyką". To tylko moja opinia (w żaden sposób nie odbieram nikomu prawa do mówienia, jak sobie życzy), ale, zwłaszcza w przypadku kojarzącej mi się z poczuciem smaku eleganckiej, męskiej biżuterii, używanie określeń w rodzaju "Brajtek", "Omesia", czy na przykład "Rolek" wydaje mi się średnie - na szczęście jestem bida, bo gdybym miał kupować "Patyczaka" albo "Kućkę", doznałbym estetyczno-snobistycznego załamania. :D

 

Czasami prowadzi to do sytuacji nie tylko językowo dramatycznych. Jakiś czas temu, słyszałem kilka osób wybierających się na imprezę techno o nazwie MAYDAY w Spodku w Katowicach, które operowały frazami takimi, jak "za***iście było w Majdanku", tudzież "W przyszłym roku znowu jadę do Majdanka".  :blink:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami prowadzi to do sytuacji nie tylko językowo dramatycznych. Jakiś czas temu, słyszałem kilka osób wybierających się na imprezę techno o nazwie MAYDAY w Spodku w Katowicach, które operowały frazami takimi, jak "za***iście było w Majdanku", tudzież "W przyszłym roku znowu jadę do Majdanka".  :blink:

Bo te osoby zazwyczaj zryty beret maja! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brajtek, omesia, rolek .... rozumiem. Patyczak to pewnie

post-60090-0-62613100-1479152984_thumb.jpg

Ale Kucka to, co to jest ? :)

 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o "kuśkę" :-)

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.