Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile takich krąży w obiegu tzn doporowadzonych do porządku przez serwis i sprzedawanych jako nowe. Miałeś to szczęście, że wróciłeś uwage podczas zakupu i od początku sprzedawca Cię uczciwie poinformował o tym , że zegarek odświeżą a Ty dostaniesz dobry rabat

Rafał , ja dziwię się Tobie , jak po takich perypetiach masz jeszcze ochote na zakup następnych. Kup zegarki  innej firmy , świat nie stoi na Omedze. :)

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że gdyby każdy z użytkowników naprawdę wnikliwie jak Rafał obejrzał swoją Omegę, Breitlinga, Heuera to tematów jak te byłoby zatrzęsienie.

Uwierz mi że moje zegarki oglądałem z lupą a kto mnie zna ten wie że mam dobre oko do wad na zegarkach i moje 4 sztuki Omeg są idealne.

A Rafał ma problem w innym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że moje zegarki oglądałem z lupą a kto mnie zna ten wie że mam dobre oko do wad na zegarkach i moje 4 sztuki Omeg są idealne.

A Rafał ma problem w innym miejscu...

Nie ma zegarków idealnych, są tylko niedokładnie zbadane ( zupełnie jak z ludźmi ) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zegarków idealnych, są tylko niedokładnie zbadane ( zupełnie jak z ludźmi ) ;-)

touché ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, może mówią prawdę w salonie, że dostali ze Szwajcarii. A Szwajcaria np. dostając zwrot mniej lub bardziej udolnie poprawia i wysyła takie sztuki jako nowe na rynki umownie zaszeregowane przez producenta jako rynki B lub C.

 

Robert, ja z sześciu nowych Roleksów w domu, wnikliwie przyjrzałem się dwóm i babole miały... dwa. Reszty już nie oglądałem. Kumpel wpadł do mnie z Daytoną - babole. Także problem istnieje także wyżej od Omegi.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Irek, może mówią prawdę w salonie, że dostali ze Szwajcarii. A Szwajcaria np. dostając zwrot mniej lub bardziej udolnie poprawia i wysyła takie sztuki jako nowe na rynki umownie zaszeregowane przez producenta jako rynki B lub C."

 

 

To tym bardziej" sprawa dla reportera"

Ja zegarki te co mam /miałem odbieram jako przedmioty użytkowe, przeleciałem przez grubo ponad 100, różnych marek. Żadnego nie oglądałem pod lupa i I żadnym nie mogę powiedzieć że widziałem jakiekolwiek usterki. Poprostu jak patrzę I nie widzę że coś jest nie tak to nie biorę coraz większej lupy żeby jakieś usterki znaleźć.

 

 

Jak dobrze pamiętam to to jest chyba ostrze brzytwy.

Oczywiście to jest extremalny przykład ale domyślam się że wiesz o co mi chodzi

 

7b744f658b9438615a564491539f6786.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To tym bardziej" sprawa dla reportera"

Ja zegarki te co mam /miałem odbieram jako przedmioty użytkowe, przeleciałem przez grubo ponad 100, różnych marek. Żadnego nie oglądałem pod lupa i I żadnym nie mogę powiedzieć że widziałem jakiekolwiek usterki. Poprostu jak patrzę I nie widzę że coś jest nie tak to nie biorę coraz większej lupy żeby jakieś usterki znaleźć.

 

 

Jak dobrze pamiętam to to jest chyba ostrze brzytwy.

Oczywiście to jest extremalny przykład ale domyślam się że wiesz o co mi chodzi

 

 

To jest moim zdaniem najlepsza puenta tej całej paranoi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie szaleję z lupą aczkolwiek Rafała też rozumiem. Wyłapał rzeczy, które wydarzyć się nie powinny.

 

Ta brzytwa to powiększenie ok 4000 razy. Nieźle.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka Rolexa

 

Zegarek do odrzucenia? f38b1203d35d515044b93575f3d298b6.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłapał bo chciał wyłapać. Kwestia nastawienia. Ale rozpisywanie sie o tym że butiki mają zegarki bez folii jest bez sensu. To norma. Każdy chce te zegarki pomacać, przymierzyć, a potem kupić nówke w foliach...? To nie perfum za 500zł. AD musiał by fortune zeinwestować w stok a tego nie robi nawet autoryzowany butik.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie były oglądane te zegarki z lupą. Te co oglądałem stacjonarne w salonach nie przekonały mnie też jakoś do zakupu. A rabat który proponowali na poziomie 8% był conajmniej śmieszny za leżaki wystawowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał ale zaznaczyłeś, że prosisz o sprowadzenie zegarka z produkcji, w pełnych foliach?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Tak. Czekałem 8 tygodni aż zegarek przyjdzie z produkcji. Zdziwiło mnie, że zegarek miał tylko folie na zapięciu, deklu i szkle. Powinien przyjść cały w foliach (pisze o ostatnim przypadku) wcześniejsze miały tylko folie na deklu i zapięciu

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie były oglądane te zegarki z lupą. Te co oglądałem stacjonarne w salonach nie przekonały mnie też jakoś do zakupu. A rabat który proponowali na poziomie 8% był conajmniej śmieszny za leżaki wystawowe

Oni Cię już chyba po prostu kojarzą bo mnie zaproponowali bodaj 12% na dzień dobry, nawet bez deklaracji kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Z tego co wiem to zegarek który przychodzi z fabryki powinien mieć całą kopertę i bransolete w foliach.post-56849-0-99173700-1517768523_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z AD miałem różnie, natomiast w kraff poprosiłem o nowy w foliach i dostałem prosto z fabryki.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ten ostatni który też miał być fabrycznie nowy z bieżącej produkcji przyszedł takpost-56849-0-51535400-1517768872_thumb.jpgpost-56849-0-88577100-1517768956_thumb.jpg

 

Nie było folii na bransolete ani kopercie. Klasyczna odpowiedź na moje pytanie o brak tych folii brzmiała: taki otrzymaliśmy ze Szwajcarii

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak otrzymali. Folia na bransolecie przeszkadzala by w przesyłce a pamietaj że zegarek przychodzi osobno i osobno pudełko. Nie wiem czy to nie zalezy od tego gdzie i jak jest zegarek wysyłany. W folii bransolete miałem w ręku to nie złożysz jej tak by weszła w ten plastikowy blister transportowy. Jest za sztywna. Jak odbierałem zegarki w butiku na 3+ to też miały ten kawalek gąbki i worek.

Myslę że jak zwykle przesadzasz i sie ośmieszasz. Auto z salonu też odbierasz w foliach transportowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@raphael1215, masz jakieś inne zdjęcia tych śladów po ściągaczu bezela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Te 2 bo to najlepsze jakie udało mi się zrobić telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ok. Było coś nie tak w pracy bezela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Miał duży luz góra dół w porównaniu do identycznego egzemplarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Bezele w Omegach kiepsko pracuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezele w Omegach kiepsko pracuja.

Powiedział co wiedział :D

 

Ale co im dajesz do pracy że jest słabo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Ty, no powiedz, ze nie. Mialem kilka razy PO, 300 i byla kicha. W moim Sumo lata to lepiej. Pisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.