Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie zapominajcie ,że to najtańsza propozycja Omegi.

 

Teraz wątek zszedł na SMPc ale zaczęło się od PO, które najtańszą pozycją nie jest.

Edytowane przez mat_44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wątek zszedł na SMPc ale zaczęło się od PO, które najtańszą pozycją nie jest.

O moonwatchu mało negatywów jest :) Ideał? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No u mnie w Moonwatchu blaszka w klamrze ma trochę luzu i klekocze przy ruszaniu bransoletą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moonwatchu mało negatywów jest :) Ideał? :)

 

Mówisz, że skubaniec cieszyłby?

Może kiedyś sam spróbuje  ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w Moonwatchu blaszka w klamrze ma trochę luzu i klekocze przy ruszaniu bransoletą. ;)

Się ciesz ,że bezela nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż przetestowałem moją EDC czyli PO 8500. Kupiona u AD, śp. Krzysia w Katowicach. Brak luzów. Bezel centruje idealnie i chodzi doskonale z idealnym oporem nie za mocnym nie za słabym.

W zeszłym roku przymierzałem u nich leżaka czarna AT z widocznymi rysami ale do spolerowania. Sprzedawca sam zaproponował bardzo wysoki rabat. Gdybym chciał kupić nie zastanawiałbym się. Polecam tego AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

O moonwatchu mało negatywów jest :) Ideał? :)

 

Mój miał plastikowe szkiełko... w zegarku za tyle pieniędzy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój miał plastikowe szkiełko... w zegarku za tyle pieniędzy? ;)

I wskazówki też jakieś takie „plastikowe”...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój miał plastikowe szkiełko... w zegarku za tyle pieniędzy? ;)

I pewnie logo na szkle było przekręcone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nie ma daty. Dla mnie to wada, bo data dla mnie jest niezbędna w zegarku.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dobra. Kogo więc polecacie jako sprawdzonego AD. Chodzi mi o kogoś kto nie jest tylko sprzedawcą januszem. Tylko o kogoś kto się zna na tym co sprzedaje i nie wciska kitu bo trzeba sprzedać zegar za wszelką cenę ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wskazówki też jakieś takie „plastikowe”...

Mój też tak ma ale bezel ani drgnie :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Kogo więc polecacie jako sprawdzonego AD. Chodzi mi o kogoś kto nie jest tylko sprzedawcą kogoś kto się zna na tym co sprzedaje i nie wciska kitu bo trzeba sprzedać zegar za wszelką cenę ?

Moge polecic Jubitom we Wrocławiu. Dobre chlopaki a i rabat do 15 sie da. Ale wiesz pytalem o te folie na bransolecie i to sie nie da podobno. Co najwyzej takie paski są ponaklejane jak są polerowane ogniwa ale szczotkowane są z zegarkiem w folii i w blistrze tym plastikowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Widziałem taki sposób zabezpieczania bransolety.post-56849-0-54098600-1517870015_thumb.jpg

 

Co do kolejnej wariacji na temat Omegi EV to jest według mnie o niebo lepsza od tej wzorowanej na stoperze. Mówię oczywiście tylko o tych 2 modelach. Czarny placek na tarczy wybitnie nie dodaje urody tak że z tych 2 bardziej do zaakceptowania jest gold collection.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak jest tak oklejona to sie nie zegnie do tego plastikowego etui. A do ad przychodzi zawsze w tym plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też tak ma ale bezel ani drgnie :)

Popsuty Ci wcisnęli znaczy sie :D

Ale To lepiej ze nie chodzi bo jeszcze byś miał luzy przy cofaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zapominajcie ,że to najtańsza propozycja Omegi.

najtańsza w sensie diverów , tak to rozumieć? A przy okazji tych tańszych to w bardzo bliskiej już przyszłości planuję zakup De Ville.Zakup trochę z konieczności bo głupawo wygląda diver na spotkaniu służbowym ,a jestem zwolennikiem starej szkoły.Na szczęście tych  spotkań garniturowych nie jest na tyle dużo na codzień i zegarek ma też pasować do mniej oficjalnego stroju, w lecie też do koszulki polo i jeansów.Ma wymiennie być używany z SMP.Co myslicie o tej wersji ?

https://www.omegawatches.com/fr/watch-omega-de-ville-prestige-co-axial-39-5-mm-42410402003001/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Imo lepiej Aqua Terra, znacznie ciekawsza niż De Ville. No i na pewno nie pogryzie się nawet z garniturem. Z drugiej strony na zachodzie sub czy gmt to bardzo powszechny widok u panów w garniturach, wiec chyba i smp da radę, czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Na żywo ta De Ville nie powala. Niczym się nie wyróżnia spośród masy innych tańszych propozycji. Jeśli chodzi natomiast o AT to spokojnie ją założysz do business formal, casual i zwykłego dresu. Jedynie stroje formalne wieczorowe odpadają. AT jest bardziej uniwersalny. To taki sportowy elegant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańsza w sensie diverów , tak to rozumieć? A przy okazji tych tańszych to w bardzo bliskiej już przyszłości planuję zakup De Ville.Zakup trochę z konieczności bo głupawo wygląda diver na spotkaniu służbowym ,a jestem zwolennikiem starej szkoły.Na szczęście tych spotkań garniturowych nie jest na tyle dużo na codzień i zegarek ma też pasować do mniej oficjalnego stroju, w lecie też do koszulki polo i jeansów.Ma wymiennie być używany z SMP.Co myslicie o tej wersji ?

https://www.omegawatches.com/fr/watch-omega-de-ville-prestige-co-axial-39-5-mm-42410402003001/

Choć niebieska tarcza faktycznie bardziej sportowa to ta bransoleta i rzymskie indeksy podnoszą formalność tego zegarka . AT będzie bardziej uniwersalna. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Globemastera, dużo ciekawszy wygląd z piękna tarczą Pie Pan i najlepszym mechanizmem master chronometer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT bardziej uniwersalny moim zdaniem od Globmaster chodź piękny jest bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Globemaster na pasku jest ciekawą propozycją. Ale bransoleta mu nie pasuje moim zdaniem.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Two Tone Globie robi robotę bransoleta. Przynajmniej dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.