Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, DonDiego napisał(-a):

Dzień dobry, zgłaszam akces do klubu, wniosek poniżej :)

 

 

IMG_9205.jpeg

IMG_9207.jpeg

IMG_9208.jpeg

Witamy w klubie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DonDiego napisał(-a):

Dzień dobry, zgłaszam akces do klubu, wniosek poniżej :)

 

 

IMG_9205.jpeg

IMG_9207.jpeg

IMG_9208.jpeg

Dobry wybór. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mbijzw1.jpg

 

P2jwLF6.jpg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja Diversa 65 dla klubu orisowego w Madrycie powinna chyba się nazywać po angielsku: a MAD Oris?

 

IMG-4586.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek na zegarku tylko data nie aktualna. 

 

vmHylGV.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cTGQ9Yi.jpg

opFkyTu.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, just_nobody07 napisał(-a):

Bardzo fajny ten sikor 👍

A dziękuję bardzo. :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu ja :)

 

 

Z25Mxzw.jpg

 

q8uMyXf.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Dzisiaj znowu ja :)

 

 

Z25Mxzw.jpg

 

q8uMyXf.jpg

Miałem kiedyś i oczywiście sprzedałem, a to chyba najfajniejszy kolorystycznie Aquis oprócz czarnego i niebieskiego z rafą.

Dzisiaj z kolei po raz kolejny mierzyłem Cytrynę w podobnych barwach, gdyby tylko to nie był tytan... nie mogę się do niego przekonać mimo tylu prób i podchodów.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tommly napisał(-a):

Miałem kiedyś i oczywiście sprzedałem, a to chyba najfajniejszy kolorystycznie Aquis oprócz czarnego i niebieskiego z rafą.

Dzisiaj z kolei po raz kolejny mierzyłem Cytrynę w podobnych barwach, gdyby tylko to nie był tytan... nie mogę się do niego przekonać mimo tylu prób i podchodów.

Ja chyba do tytanu też nie mogę dla mnie za lekki. 

 

Za to Aquis mi się podoba szczególnie shark whale i te większe z małą sekundą 😀 chociaż póki co nie zmieniam chociaż myślałem o tym większym. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Ja chyba do tytanu też nie mogę dla mnie za lekki. 

 

Za to Aquis mi się podoba szczególnie shark whale i te większe z małą sekundą 😀 chociaż póki co nie zmieniam chociaż myślałem o tym większym. 

Marcin, ale są też wersje 43,5mm (czyli takie jak Twój Aquis) z małą sekundą - koperta ma tę samą wielkość. Oris wypuścił już kilka tego typu limitek, dla przypomnienia wrzucam mojego już "byłego" - Great Barrier Reef III:

IMG-20210601-134024-edit-103873476647169


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ledr napisał(-a):

Marcin, ale są też wersje 43,5mm (czyli takie jak Twój Aquis) z małą sekundą - koperta ma tę samą wielkość. Oris wypuścił już kilka tego typu limitek, dla przypomnienia wrzucam mojego już "byłego" - Great Barrier Reef III:

IMG-20210601-134024-edit-103873476647169

Leszek ten Twój też mi się bardzo podobał. Pewnie dalej masz Aquis 1 i wiesz jak te koperty dobrze leżą dlatego pisałem o większych bo mimo rozmiaru 43,5mm ten zegarek na nadgarstku wygląda i nosi się jak mniejszy. 

Nawet teraz jak kupiłem Pointera to myślałem o tym również 

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/51023_Oris_Aquis_II_Small_Second_Date_01_743_7733_4155-07_4_24_69EB?utm_source=GADS&cd=17504807949&ad=&kd=&gclid=CjwKCAjw9-6oBhBaEiwAHv1QvP3nWn2VItiax-SVCQVbK0x5U8V0ExiKur2d2xxnrhE1pWSRUKCz0RoCHnIQAvD_BwE


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Leszek ten Twój też mi się bardzo podobał. Pewnie dalej masz Aquis 1 i wiesz jak te koperty dobrze leżą dlatego pisałem o większych bo mimo rozmiaru 43,5mm ten zegarek na nadgarstku wygląda i nosi się jak mniejszy. 

Nawet teraz jak kupiłem Pointera to myślałem o tym również 

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/51023_Oris_Aquis_II_Small_Second_Date_01_743_7733_4155-07_4_24_69EB?utm_source=GADS&cd=17504807949&ad=&kd=&gclid=CjwKCAjw9-6oBhBaEiwAHv1QvP3nWn2VItiax-SVCQVbK0x5U8V0ExiKur2d2xxnrhE1pWSRUKCz0RoCHnIQAvD_BwE

Większe Aquisy tylko przymierzałem, ale ten rozmiar, czyli 43,5mm, jest dla mnie idealny. Jakbym miał kasę i miejsce w rotomacie, to pewnie bym myślał o tym: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/51881_Oris_Aquis_II_Small_Second_Date_Dat_Watt_Limited_Edition_Set_01_743_7734_4197-Set

A starego Aquisa ciągle mam i często noszę, robi u mnie za tool watch i ostatnio jako kompan na wyprawy w góry (w końcu to diver;-).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ledr napisał(-a):

Większe Aquisy tylko przymierzałem, ale ten rozmiar, czyli 43,5mm, jest dla mnie idealny. Jakbym miał kasę i miejsce w rotomacie, to pewnie bym myślał o tym: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/51881_Oris_Aquis_II_Small_Second_Date_Dat_Watt_Limited_Edition_Set_01_743_7734_4197-Set

A starego Aquisa ciągle mam i często noszę, robi u mnie za tool watch i ostatnio jako kompan na wyprawy w góry (w końcu to diver;-).

Ten też bardzo fajny 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, aquis ma genialnie wyprofilowaną kopertę. Ogólnie to genialny zegarek.

Co Ty, przecież ta koperta samo w sobie to klocek. Nosi się jak mniejszy, bo ma króciutkie ucha. Podobnie jest z Tynczykiem sejkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, rafi napisał(-a):


Co Ty, przecież ta koperta samo w sobie to klocek. Nosi się jak mniejszy, bo ma króciutkie ucha. Podobnie jest z Tynczykiem sejkowym.

Nie do końca. Bok koperty zmniejsza się w kierunku bezela, tworząc... nie wiem jak to ująć - stożek? Sprawia wrażenie smuklejszej koperty 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.