Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Tak ma @rrr i wiem, że bardzo sobie chwali. 

Proszę bardzo 

 

21 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Rzeczywiście, na zdjęciach wygląda rewelacyjnie.

 

 

...w istocie.

 

W ogóle, Panowie, wrzucacie tu samych mocnych zawodników. Moją uwagę zwróciła też ta wersja Big Crown:

 

Już kilka lat od premiery, ale dopiero teraz mu się przyjrzałem. Ma go ktoś u nas?

Faktycznie mam go i nie powiem chyba o nim złego słowa. Obecnie z moich zegarkow noszę go najczęściej. W sumie to pasuje do wszystkiego. Miałem kilka innych wersji Pointer Date w ostatnich latach ale ta jak narazie jest u mnie najdłużej co też o czymś świadczy. Jak do tego dodasz zalety mechanizmu (5 dni rezerwy chodu i 10 lat gwarancji) to na prawdę super opcja szczególnie jeśli nie masz największego nadgarstka. Ja mam 17,5 cm i uważam że leży świetnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, just_nobody07 napisał(-a):

No ma 👍 Niestety 2 mm za dużo też ma...

😂 Maciek i Ty to mówisz, przy Twoje łapce?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tommly napisał(-a):

😂 Maciek i Ty to mówisz, przy Twoje łapce?

Jakoś ostatnio lubię mniejsze 🙈

A przy żwirku mam wrażenie, że przez te uszy/ucha nosi się jak pam 47, albo i większy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, just_nobody07 napisał(-a):

Jakoś ostatnio lubię mniejsze 🙈

A przy żwirku mam wrażenie, że przez te uszy/ucha nosi się jak pam 47, albo i większy. 

Eee, kompletnie tego nie zauważam, Pam grubszy, Oris ciut dłuższy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, BRABUS napisał(-a):

85ae7a5317493cb4554c66d0deab7d2c.jpg
Jest akceptacja, przyjemny czasomierz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluję. Fajny zakup. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję. Fajny zakup. 

Dziękuję, brakowało mi strasznie mechanika. Miałem już kiedyś Orisa i zapamiętałem bardzo dobrą jakość i tak jest też w tym przypadku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iitPhdI.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Barop napisał(-a):

Macie może coś z tych?

maxresdefault.jpg

 

Błękitny na pokładzie. Jeszcze tutaj go nie prezentowałem, ale może na dniach wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, christ0ff napisał(-a):

Błękitny na pokładzie. Jeszcze tutaj go nie prezentowałem, ale może na dniach wpadnie :)

Ja właśnie błękitnego mierzyłem. Szukam używki. Ogłosiłem na grupach na FB ale zero odzewu. Myslałem że zasypia mnie propozycjami kupna, a tu cisza. Wygląda na to że to mało popularna referencja. Może dlatego że nowsza.

Edytowane przez Barop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Barop napisał(-a):

Ja właśnie błękitnego mierzyłem. Szukam używki. Ogłosiłem na grupach na FB ale zero odzewu. Myslałem że zasypia mnie propozycjami kupna, a tu cisza.

Mają w sobie coś co sprawia, że nie chce się z nimi rozstawać... W moim przypadku będzie podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, christ0ff napisał(-a):

Mają w sobie coś co sprawia, że nie chce się z nimi rozstawać... W moim przypadku będzie podobnie :)

To mój główny cel zakupowy na ten rok. Ale chyba się wstrzymam z zakupem. Nie chce już kupować nowych zegarków. Może to i lepiej bo ciężko by mi było zdecydować się na konkretny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B1dbBE7.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czar prysł Lekkie naciągnięcie bransolety i maskownica wypada. Zastanawiam się czy jak to zareklamuję będę musiał wysłać cały zegarek.
222b608107ca1780c2969dbc3dfd7775.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, BRABUS napisał(-a):

No i czar prysłemoji39.png Lekkie naciągnięcie bransolety i maskownica wypada. Zastanawiam się czy jak to zareklamuję będę musiał wysłać cały zegarek.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja wysłałbym wszystko. Nie wiadomo,czy to wada bransolety, czy koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałbym wszystko. Nie wiadomo,czy to wada bransolety, czy koperty.

Ściągnąłem bransoletę i ewidentnie maskownica względem drugiej się różni, tzn. ma mniejszą krawędź, która idzie pod pierścień. Zadzwonię do sklepu, może wymienią samą maskownicę. Na razie poszedł na pasek bo tylko bym się wk…
20603be7a731ca305d113a18a43cda52.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.